Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

Kuffa, teraz mogę klaskać bez rąk... :-?

Wariatka :):):)

Miło poznać, DPS jestem. :D

 

Zagwizdać też mogę... A piwo wypić...

Występy z przyklaskiwaniem będa wyłącznie dla prywatnego grona. :p

 

To ja też!!! To ja też!!! Prawda :oops: :D

 

Tomek, qurna, Ty to musisz zobaczyć!!!!!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boszszsz... na zawał tutaj zejdę kiedyś :roll:

jestem , czarna jak ziemia - prosto od pługa oderwana , a właściwie grabi .... własnie naprawili mi neta , bo od połednia nie miałam ... dobrze4, że Joola mi zadzwoniła , ze Tomkowi lepiej bo chyba bym kuźwa do sąsiada leciała neta pożyczyć :oops: :lol:

potem przebrnę i poczytam ... teraz jestem już spokojna , że Tomciowi lepiej , i neta mam ...się wykąpię i waracam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mordę jeża, ja jak zwykle niedojda - ostatni i po czasie się dowiaduję.

Tylko z Tobą Tomku na tym forum jeszcze nie zadarłem , więc wracaj brachu szybko, trzeba to natychmiast nadrobić.

Dużo sił Ci życzę.

 

ale mnie przeraziłeś, Wojtuś :o - bo ze mną też nie ... widocznie coś ze mną i Tomkiem nie tak :-)

Tomek, no musimy się z nim jeszcze pokłócić, bo facet się zacznie jąkać czy jak .... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie git .................czuje to , Komtur nasz ukochany za parę dni będzie śmiał z naszych głupot .................

 

 

 

Ziaba ..............kalesmajty biorę , sztukę jedną , białą , obciślutką, sieknę na nich czerwone falbaneczki koronkowe...............będę wiercić dupcią ...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja się melduję.

 

Dziękuję bardzo posłańcom za dobre nowiny.

 

Jak się dowiedziałam o p.Tomku to akurat zaczynałam malowanie ramy łóżka i cały czas jak je maluję to rozmyślam o p. Tomaszu i jego dzielnej rodzinie...

 

I wiecie co, jak dobrze pójdzie to jutro - max pojutrze skończę.

 

Może się Komtur akurat obudzi to fotki wstawię jak pięknie wyszło to telepatyczne wspólne malowanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... tez jestem :)

 

dzis obkładałam powojniki kamieniami, bo ponoć tak lubią :) i się zastanawiałam czy i Ty lubisz powojniki ?

 

ooooo takie mam... te specjalnie dla Ciebie :)

 

http://www.karpacz.webd.pl/allegro/powojniki/dr%20ruppel/2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz wróciłam do domu i rzucam się pisać.

Gorączka spadła do 37.

Tomek zaczął ruszać nogami, podobno całkiem porządnie, zwłaszcza prawą, co jest o tyle istotne, że główny wylew był w lewej półkuli. Dobrze oddycha.

Dzięki Bogu.

 

Gabrysiu... kochana... nie masz pojęcie jak bardzo czekaliśmy na tak dobre wiadomości, cieszymy się przeogromnie. Już wkrótce Tomek sam nam powie jak się czuje.

dziękuje za wieści, ciągle trzymam kciuki

pozdrawiam

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...