Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

pewnie już Tomkowi tam przeczytali od deski do deski te nasze plany pląsania

i wziął sobie do serca że ćwiczyć trza

tylko pewnie nie dosłyszał, że to my mamy się do występu przygotować :)

Anoleiz-my Kankana a chłopaki Jezioro Łabędzie odtańczą. Widać Tomek ćwiczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie porobiło... że też nie można z tego Forum na głupie trzy miesiące zniknąć, aby ktoś tu nie narozrabiał....

I jeszcze nóżką fika jakby nigdy nic...

 

 

...Lezę się napić zdrowie Rycerza

Chef! Tak sam? http://manu.dogomania.pl/emot/winiak.gif

... "dzie tam" sam Kapitanie ... w kompaniji miłej, toast skuteczniejszy zapewne będzie http://www.chefpaul.net/smiles/drink11.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... w kompaniji miłej, toast skuteczniejszy zapewne będzie...

Tomek! - słyszysz? Twoje ulubione forumowe zawołanie No to luuuu! Za szybki powrót do Komturii :)

 

dobrze piszesz Qba,

Tomku, No To Luuuuuuuu, za powrót do Komturii, na Forum i do KK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boszsz... kilka godzin mnie nie było a tu takie wieści!! Fajowie wieści!! Super Komturze, oby tak dalej :lol:

Laski!

Bo ja tak czytam i czytam - o te balety i kankany mi biega - coś mi się nie zgadza.

Po co DAMOM pantalony? Do kankana pantalony :o?

Panowie - rozumiem - rajtuzki, podkolanówki i maski, co to się zostały po ślifowaniu gładzi, tak?

Ewka!

Kiecki przewietrzone? Sprawdziłaś, czy mole nie nadżarły? No i trza jakiś termin na próby ustalić, bo Komtur wstanie a my tylko na mieleniu gembom pozostaniemy i łobciach bedzie, że heeeej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Waleczny! :wink:

Ja dzis pobudke mialam o 2 w nocy. Od tego czasu do teraz zaliczone marudzenie, ze spac nie dali.., Stefka czesc rehabilitacji i masazu, lekkie sniadanko i znaim synusz zdecyduje czy isc spac, mowie sobie.., pogadaj z Tomkiem, daj znac, ze wciaz o Nim myslisz.

Wiec jestem, gadam, mysle i wiem na pewno - Tomek zdrowieje, bedzie wszystko dobrze.

Sciskam Cie Waleczny Komturze z calej sily duchowej jaka mam!

Stefek piatke przybija, choc marudzaca tym razem. Jest nadzieja, ze jeszcze pospi.

To co nam dobranoc a Tobie dzien dobry. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomuś ... ja już na nogach , zara córę zawożę do szkoły a potem do biura na dwie minuty coby pracę ludziom poustawiać(i tu mnie boli bo coby sie ludziom pokazać to muszę spędzić pół godziny na zrobieniu sie na człowieka, a tu na wsi ... to ino rano wstanę , się umyję ,włosy uczeszę, gumka zwiążę , zero makijażu :wink: ).

Tak więc idę się na tego człowieka zrobić jak juz trza , a potem zrobię co mam zrobic i do grabii ...teren mi rolnik przygotował, ale reszta się sama nie zrobi :roll: .

No ale będę zaglądać co godzinkę .... bo bym nie wytrzymała bez nowych oczywiście dobrych wieści :D .

Buziak ode mnie z samego rana :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, dzień dobry!

U nas deszcz taki piękny popadał, ziemia wilgotna taka, pochłodniało troszkę.

Cieszę się ogromnie, że już nóżką wierzgasz, chyba rzeczywiście to Jezioro Łabędzie chcesz ćwiczyć. :D

Majko, Gabrysiu - mówią, że trzeba siedzieć koło Tomka zawsze z tej strony, która może byc bardziej narażona na skutki urazu, jeśli wylew był lewostronny, to stymulować Tomkową prawą stronę, tam siedzieć, czytać, gadać, uśmiechać się, opowiadać.

Wieczorkiem spróbuję do Majki zadzwonić. :D

 

Buziaki i dużo siły na dzisiejszy dzień Wam ślę.

Tomek - wszystkie moje dobre myśli i modlitwy masz...

Wracaj jak najszybciej do nas, czekamy na Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku dzień dobry! Zaparzyłam kawy. Za tydzień masz urodziny, więc obudź się już proszę, bo chyba nie chcesz przespać swojego święta :roll: Musimy przecież zrobić wielkie LUUUUUUU! Kierowniczka odkłada dla Ciebie piwo w KK, ale nie wiem jak długo jeszcze damy radę na zmianę z Agą upilnować tyle dobra przed Jamlesem i Bodziem :roll: Wiesz-Marian coś ostatnio się ze mną nie kłóci :roll: to zły znak 8) on coś kombinuje, pewnie chce uśpić moją czujność 8) :wink: Wstawaj Tomciu, wstawaj!

 

http://media.presso-polska.pl/wpisy/kawy-z-presso/rozne-kawy.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jenyyyyyyy, Tomek, ale ta Jola to o Cebie dba....kawusi rządek stoi i co jedna to apetycznie wygląda, Wsiawaj Chłopie , bo żal tego nie spróbować.

 

 

Zakwasy mam jak cholera, od machania nóżkami, wczoraj ćwiczyłam kankana :oops: :oops: Sąsiad z dołu juz mnie nie lubi, spać chłop nie mógł, jak mu stado betonowych rusałek po jego suficie skakało...ale zatańczę dla Ciebie....tylko jakie pantalony trza znaleźć w mężowej szafie :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...