Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

....tylko jakie pantalony trza znaleźć w mężowej szafie :oops:

Malka!

No ja nie mogę!! Ja już po nocy pisałam do Ewki, po jaką cholerę do kankana pantalony?! Do kankana to powinnyśmy mieć dłuuuugie nooogiii, aż do saaaaamej... eeee.... szyi :lol:

No dziewczyny! Musimy w tym temacie osiągnąć konsensus :D

Tomek!

Dzień dobry z rana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Tomku.... starczy leżakowania... dziś pora wstawać

 

koniecznie...

 

ja co prawda dziś mam masakryczny dzień i nie będę mógł śledzić na bieżąco informacji od Ciebie, ale mam nadzieje że jakaś dobra duszyczka da mi znać np. smsem że się obudziłeś. To informacja warta każdej kasy :D

 

a zatem do usłyszenia po południu

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwieszczenie.

 

W związku z wonpliwościami w temacie oryginalności wykonywania tańca made in France, derekcja proponuje próbę trzymania się wersji podstawowej w.wymienionego produktu muzyczno-ruchowego i zaprasza wszystkie kankanowate na testowanie układu choreograficznego bes elementów stroju podspódnicowego.

 

Jednoczenie napomina się o zbytnim nie napinaniu się w rywalizacji w pozycji sznurkowo-szpagatowej . Obecnie derekcja dysponuje wyłącznie zestawem pierwszej pomocy wulkanizacyjnej.

 

Derekcja.[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tylko jakie pantalony trza znaleźć w mężowej szafie :oops:

Malka!

No ja nie mogę!! Ja już po nocy pisałam do Ewki, po jaką cholerę do kankana pantalony?! Do kankana to powinnyśmy mieć dłuuuugie nooogiii, aż do saaaaamej... eeee.... szyi :lol:

No dziewczyny! Musimy w tym temacie osiągnąć konsensus :D

Tomek!

Dzień dobry z rana!

Nogi jakie mamy to każdy widzi 8) Pantalony były dla chłopaków do Jeziora Łabędziego. Dla nas znalazłam takie cuś 8)

 

http://chce.to/content/gothloli/big.34339.17538BDC-E173-4FFC-94A1-2335922918F4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Komturze :D

merdaj girami bo kiedy się obudzisz cały zrętwiały będziesz .

Ja dalej nie palę :D już miałam się poddać :oops: ale Ci się poprawiło i nerwy mi odeszły nieco :D, przez to rzucanie palenia cały czas żrę i niedługo będę falowała górą i dołem , wszystko mi będzie falować :D i może dziewczyny dadzą mi solówkę w tym kankanie (bo ja też bym chciała pod modrzew).

Pogoda przepiękna , młode wróble co się wylęgły pod moim dachem zaczynają latać , bociany z sąsiedniej wioski kołują nad chałupą i nie wiem czy się cieszyć czy odganiać , kocięta pootwierały oczęta

wstawaj bo prześpisz najlepszy czas wiosny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwieszczenie.

 

W związku z wonpliwościami w temacie oryginalności wykonywania tańca made in France, derekcja proponuje próbę trzymania się wersji podstawowej w.wymienionego produktu muzyczno-ruchowego i zaprasza wszystkie kankanowate na testowanie układu choreograficznego bes elementów stroju podspódnicowego.Jednoczenie napomina się o zbytnim nie napinaniu się w rywalizacji w pozycji sznurkowo-szpagatowej . Obecnie derekcja dysponuje wyłącznie zestawem pierwszej pomocy wulkanizacyjnej.

 

Derekcja.[

 

I co? I żadnego polskiego hydrałlika nie ma na forumie :roll: A jak Depesia znowu się przyssie :roll: :wink:

ps.Elementy stroju podspódnicowego uprasza się zostawiać w szatni RW. Tam też będzie ewentualna możliwość wymiany w/w garderoby na bardziej seksownom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze -zaspałam dzisiaj :oops:

Dzien dobry wszystkim i Spiącemu Rycerzowi (jeszcze ) też :D

 

Baru -Nie wiem kto wymyslił pantalony pod kieckami .....my mialysmy kabaretki i czerwona podwiązkę :wink:

 

Ziaba-bez podspónicowych elementów to chyba mniej tajemniczo będzie :wink:

 

miłego dnia dla wszystkich kibicujących Tomkowi :D

Tomkowi życze siły na otwarcie oczu :D

Gabrysi i Majce tylko dobrych wiadomości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, jak nasz Cpt_Q wrócił, to Tomek nie ma innego wyjścia - musi się obudzić!!!!! Komturze ... słyszysz????!!!!

 

P.S. Ja tam mogę w pantalonach, mnie jest wsio rybka!!!! Ale falowac nie będę ... niedobrze mi się robi od falowania :-? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tacie przed godziną nagle skoczyła gorączka, ma ponad 40 stopni, leży obłożony lodem. Przestał ruszać rękami. Na tomografi wyszły jakieś krwawienia, ale małe, nie ma powodu do dalszych operacji (uff). Jutro będzie miał tracheotomię, bo bo nie może mieć dłużej tej rurki w gardle.

Zmartwiłam się bardziej, ale i tak się z tych pantalonów śmieję, wielkie dzięki za to.

Czekamy dalej

 

Gabrysiu, tracheotomią się nie martw, ta dziurka w gardle później się ładnie zagoi. To jest rutynowe postępowanie w podobnych wypadkach.

Tata krótko leży, ale pilnujcie, żeby się odleżyny nie porobiły.

Co do obkładania lodem - na pewno w szpitalu są fachowcy i wiedzą, co robią, ale niedawno spotkałam sie z opinią pielęgniarek z wieloletnim stażem z bardzo chorymi ludźmi, żeby az tak szokowych róznic nie było, owszem, chlodne, wilgotne przescieradła, ale nie lód.

 

Na pewno Komtur słyszy co do niego mówicie, przekazujcie pozdrowienia od nas koniecznie!

 

Mocno trzymam za Was kciuki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwieszczenie.

 

W związku z wonpliwościami w temacie oryginalności wykonywania tańca made in France, derekcja proponuje próbę trzymania się wersji podstawowej w.wymienionego produktu muzyczno-ruchowego i zaprasza wszystkie kankanowate na testowanie układu choreograficznego b]bes[/b] elementów stroju podspódnicowego.

 

Jednoczenie napomina się o zbytnim nie napinaniu się w rywalizacji w pozycji sznurkowo-szpagatowej . Obecnie derekcja dysponuje wyłącznie zestawem pierwszej pomocy wulkanizacyjnej.

 

Derekcja.[

 

 

 

toż ja pól nocy czerwone falbany na gacie naszywałam a teraz co nie wystąpię w nich :o :x :o :x

 

 

zakładam zawiązki zawodowe i rozpoczynam strajk okupacyjno ---głodowy

 

 

http://www.farbenlehre.plocman.pl/okladki/strajk2.jpg

 

 

dyrekcję wywiozę zaraz na takach za takie dyrektywy !!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...