Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

I o zdrowie pytam....

Jakie wieści?

 

....tylko jakie pantalony trza znaleźć w mężowej szafie :oops:

Malka!

No ja nie mogę!! Ja już po nocy pisałam do Ewki, po jaką cholerę do kankana pantalony?! Do kankana to powinnyśmy mieć dłuuuugie nooogiii, aż do saaaaamej... eeee.... szyi :lol:

No dziewczyny! Musimy w tym temacie osiągnąć konsensus :D

Tomek!

Dzień dobry z rana!

 

A przy kankanie, żadnej bielizny i pantalonów nie powinno być. Po to były te spódnice falbaniaste, aby machać, i aby nic nie było widać, i aby się wpatrywać i może uda się coś wypatrzyć...

Więc pora wstawać i kankana pooglądać...

To może być ciekawe....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien doberek [bTomciu[/b] :D

dzisiaj u nas dzien wolny od pracy , wiec jedziemy z B. powloczyc sie po Köln (wiem, wiem....lubisz to miasto - pozdrowimy uliczki i kamieniczki od Ciebie)

wstapimy tez do Katedry , pomodlimy sie za Twoje zdrowko

a Ty tymczasem cwicz ruchy nozek - nstepnym razem pospacerujemy razem 8) 8)

wierze w to !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Dzielny Komturze :)

 

chylę czoła przed Twym męstwem i walecznoscią .Bitwa jeszcze przed Tobą ale żwycięzysz bo jak może być inaczej wszak Tyś mądry i rozważny Rycerz ( fechtunkowe ćwiczenia wykonujesz :)

Ale dbają o Ciebie Joola taką pyszną kawkę przygotowała jejku aż sama bym wypiła :) i śniadanko Ziaby też jak się patrzy :)

ja z drugim biegnę :) pomyslałam sobie jak nózki to nóżki ...kankanowe będą dopiero :D wiec na razie musisz się zadowolić tymi :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tylko jakie pantalony trza znaleźć w mężowej szafie :oops:

Malka!

No ja nie mogę!! Ja już po nocy pisałam do Ewki, po jaką cholerę do kankana pantalony?! Do kankana to powinnyśmy mieć dłuuuugie nooogiii, aż do saaaaamej... eeee.... szyi :lol:

No dziewczyny! Musimy w tym temacie osiągnąć konsensus :D

Tomek!

Dzień dobry z rana!

 

hmm.. bo od zawsze kankana to w pantalonach się tańczy ;)

 

inaczej to nie kankan ;)

 

http://bi.gazeta.pl/im/3/1921/z1921653X.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tylko jakie pantalony trza znaleźć w mężowej szafie :oops:

Malka!

No ja nie mogę!! Ja już po nocy pisałam do Ewki, po jaką cholerę do kankana pantalony?! Do kankana to powinnyśmy mieć dłuuuugie nooogiii, aż do saaaaamej... eeee.... szyi :lol:

No dziewczyny! Musimy w tym temacie osiągnąć konsensus :D

Tomek!

Dzień dobry z rana!

 

hmm.. bo od zawsze kankana to w pantalonach się tańczy ;)

 

inaczej to nie kankan ;)

 

http://bi.gazeta.pl/im/3/1921/z1921653X.jpg

 

No tak ... teraz... a dawniej w dawnej Francji... To niby dlaczego był tańcem ,,ściganym"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieeee ja się nie zgadzam i Komturka tez namówię żeby protestował a to przecież dla Niego i powinno byc tak jak On sobie życzy, prawda ?

Kankan ...powinien byc w najnowszej wersji !!! .....albo w dwóch :) ...w pantalonach i bez ... :lol: ...przeciez mogą byc dwie odsłony ...albo dwie grupy ...

no gdzie takie piekne nózki chować ? a po co ? ..trza pokazywać ..bo jak nie teraz to kiedy ?? czas tak szybko biegnie .....babcine tez są ładne ale już nie takie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
dzien doberek [bTomciu[/b] :D

dzisiaj u nas dzien wolny od pracy

Dzień Ojca w Niemczech :D

 

i Święto Wniebowstąpienia :)

 

Tomku, same święta u sąsiadów, na naszym forum też jakby święto - lepiej się czujesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaaa, jak już raz nie siadłam do kompa, bo doba ma ciągle tylko 24h, to od razu najważniejsze się wydarzy. :x

No Tomeczku ruszaj się ruszaj, bo mięśnie Ci zastygną i trzeba będzie bardziej ćwiczyć. Trzymam kciuki, będzie lepiej, a całej Twojej rodzinie życzę dużo uśmiechu, sił i spokoju, aby cierpliwie na ciebie czekali :D Uda się!!!

 

Jechałam sobie wczoraj do pracy po południu przez nieznane wsie, przepiękne drewniane domy mijałam i miłych ludzi, słoneczko świeciło. Miło i przyjemnie się jechało. Aż do momentu, gdy doleciał mnie znajomy zapaszek "swojskich klimatów" :-? Qrczę, tak sobie pomyślałam, że właściwie to wszyscy budzą Cię przyjemnościami, słodkościami, śpiewem i tańcami. Może Tobie jest potrzebny właśnie taki "swojski klimacik" na pobudzenie, co zadziała jak sole trzeźwiące? :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę z doskoku i nie mam teraz możliwości przeczytania wstecz, ale... o 3 nad ranem wywaliło nam gdzieś na słupie 2 fazy i nie było prądu do teraz.

Musi Tomek obudził się o tej porze z wielkim hukiem. Musiało tak być :D:D

 

Jak się cieszę!!!! http://img100.imageshack.us/img100/2318/umieszeksiwdziczyei6.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obwieszczenie.

 

W związku z wonpliwościami w temacie oryginalności wykonywania tańca made in France, derekcja proponuje próbę trzymania się wersji podstawowej w.wymienionego produktu muzyczno-ruchowego i zaprasza wszystkie kankanowate na testowanie układu choreograficznego bes elementów stroju podspódnicowego.Jednoczenie napomina się o zbytnim nie napinaniu się w rywalizacji w pozycji sznurkowo-szpagatowej . Obecnie derekcja dysponuje wyłącznie zestawem pierwszej pomocy wulkanizacyjnej.

 

Derekcja.[

 

I co? I żadnego polskiego hydrałlika nie ma na forumie :roll: A jak Depesia znowu się przyssie :roll: :wink:

ps.Elementy stroju podspódnicowego uprasza się zostawiać w szatni RW. Tam też będzie ewentualna możliwość wymiany w/w garderoby na bardziej seksownom.

 

Znaczy, co?

Znaczy, klaskać? :roll:

 

Po dłuższym namyśle zde4cydowałam, że pantalonów bronic będę jak reduty. 8)

Nie mogie komturskich oczu narażać na taki szok, bo on tera zdrowie ma delikatne.

Ja tam tańczę w pantalonach, koronkę piękną mają i rozmiarówkę dobrą. 8)

Grupa podwiązkowa niech sobie osobno ćwiczy. :evil:

Tomek, słyszysz i nie grzmisz? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cię Tomeczku w kolejny majowy dzień :)

 

Gabrysiu dzięki za dobre wieści, mam nadzieję ze dzis bedą jeszcze lepsze.

 

A ja wczoraj zaczęłam plewić swój warzywniak i cały czas myslałam o Tobie, nawet mi moja Nastka pozwoliła troszkę poszalec w ogródku. I tak sobie myslę że czas wstawać bo pewnie Twoje roślinki bardzo Cię potrzebują.

 

Wysyłam dobre myśli i czekam na same dobre wieści od Ciebie.

 

Majeczko trzymaj się kochana, musisz być teraz silna za Was oboje.

Pozdrawiam gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...