Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gabrysiu, dzięki!!! To dobre wieści, teraz czekamy na Wielki Moment Przemówienia Komtura (pewnie nas obsobaczy za to budzenie, ale trudno) !!!!!

 

Po modrzewiem klimat dziki jak najbardziej, z francuszczyzny to ja tylko sery lubię :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff! Podwójnie mi ulżyło.

Przede wszysstkim dlatego, że wieści dobre, a potem dlatego, że mnie stąd z "Uroczyskiem" na zbity pysk nie wyrzuciliście.

Ponieważ ktoś pytał (ledwie nadążam zaległości nadrobić w czytaniu), to informuję, że ciąg dlaszy będzie w komentarzach Brazy (tam też ciąg bliższy można znaleźć), a chętni do wystąpienia powinni się u Brazy zgłosić, najlepiej od razu sugerując swoją rolę. Postaram się umieścić zgodnie z sugestią, ale gwarancji nie daję.

 

 

No, tyle ogłoszeń.

 

 

Czytam i czytam ten wewątek i się nadziwić nie mogę, jak można tyle różnorakich treści i taki ładunek uczuć w jednym poplątanym wewątku zmieścić!Normalnie materiał na pracę doktorską z... no właśnie - psychologii, socjologii, psychiatrii czy czegoś innego?

 

 

Jeszcze zostawiam pokaźną porcję dobrej energii i pozdrowienia.

I spadam, bo rzeczywistość skrzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tracheotomia sie udała. Tomek oddycha dobrze, lekko tylko wspomagany respiratoerm. Gorączki brak. Nogami przestał ruszać, ale za to istotnie ściśka palcami, jakby chciał miecza dobyć i z niewoli ojomowej sie wydostać.

Jeszcze zdążyłam przeczytać i podskoczyć z radości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturacja cosik mi się obija o saturator :)

Ale to chyba nie o to biega :)

 

A tak poważnie to jak pamiętam z biologii to jest to natleienie - czyli zajebiaszczo.

Tomuś czekamy tu na Ciebie.

Laski się do kankana rwą jak koty do waleriany :)

 

Dawaj Bracie - walcz bo my tu wszyscy kciukasy trzymamy za Ciebie.

 

Sebo8877

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ni cholery nie kumam na czort ta tracheotomia, ale pewnie dlatego nie jestem lekarzem :roll: Na szczęście...

 

Przemawia do mnie, tylko to, że się udała, i że Gabrysia nieco sobie dworuje :) W sumie - jakby równie dobre wiadomości dochodziły z polityki, to by nam odebrali sport narodowy, bo nie byłoby na co solidnie ponarzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saturacja (łac. saturatio) - oznacza nasycenie cieczy gazem. W medycynie dokonuje się pomiarów nasycenie płynów ustrojowych m.in. krwi, płynu komórkowego itp gazami.

 

Najbardziej powszechnym pomiarem saturacji w działaniach medycznych jest pomiar saturacji krwi tlenem. Oznaczenie wartości saturacji wyraża się skrótem "Sp" dodając chemiczny symbol gazu np. tlenu "O2", oraz procentowy wynik badania "X%". Zapis będzie wyglądał SpO2 97%. Wartości saturacji krwi tlenem u zdrowych ludzi prezentują się w zakresie SpO2 95% - 99%. U osób palących tytoń wartości te są nieco niższe.

 

 

jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, jak się cieszę!!! :D :D :D

To na pewno przez te pantalony. 8)

Doczekać się niemoże na występ.

Sołtys mi powiedział, że wyłącznie dla Tomka mogie i wyłącznie w pantalonach... :roll:

Ale choć raz wyżyję się artystycznie, a przekonana jestem, że występ naszej grupy na zawsze zapisze się w annałach forum. 8)

I derekcja niech zestaw pierwszej pomocy dla widzów załatwi. 8)

Ew-ka, ja nie wiem, jak mam tańczyć od dwunastego taktu, help! :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...