Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Witam wszystkich jestem tym Jaśkiem, który przesiaduje u Komtura w jego tymczasowej siedzibie :D.

...

Jutro będzie jeszcze lepiej, przestaną działać leki i będą kolejne oznaki powrotu do zdrowia.

Ja wtedy będę na miejscu, przy Jego łóżku, będę go wspierać i motywować do walki a potem wam o wszystkim opowiem (najprawdopodobniej za pośrednictwem Gabrysi).

...

... 3maj młody "rękę na pulsie" i zaraz tutaj sprawozdanie zdawaj ...

Oczekuję tylko dobych wieści ... wiesz co się działo z posłańcami, ktorzy złe wiadomości przynosili ? :D :wink:

 

pozdróweczka

dla całej Waszej Rodziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

 

musimy się chyba wysilić bardziej ,tak żeby Komtur nie zdzierżył :wink:

 

 

Hm.

Możemy zrobić impreskę pod OIOMem,taką z grillem zadymnym, bigosem, śpiewem i kurcgalopkiem.

Do tego Cygańska kapela i tarcza do darta.

 

Bilard się zorganizuje od ręki , da się też uwentualnie pożyczyć rozstrojony fortepian sąsiadki.

Będziemy grać w butelkę i w rozbieranego pokera.

 

 

ps. mogę przynieść starą oponę do palenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to bardzo mi miło Cię poznać, Jaśku. :D

Na pewno masz siły nie mniej niż Twój Tata, ale życzę Ci, aby jeszcze jej przybyło, jako i Twemu Tacie. :D

Wieści sa dobre, jutro będą jeszcze lepsze, na pewno!

 

No dobra, pogadam z Derekcją, może Ciebie też wpuści na ten pokaz kankana... :roll: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa dni bez netu(radiówka wte i nazad)

a tu takie dobre wieści.Na szczęście dobre myśli nie potrzebują żadnego nadajnika i docierają bez przeszkód.

 

Chwilę mnie nie było a tu jakieś grupy taneczne się zawiązały. 8)

Instrukcję przeczytałam,ćwiczę,pies na razie uciekł ze swojego legowiska -znaczy że klaskał nie bedzie :-?

Trzeba jeszcze wybrać grupę;do tych co sie będa wietrzyć to warunki za słabe ale do tych w pantalonach to i owszem..ale czy ze względu na jakość nóg mogłabym w takich dłuższych -do mężowych kaleson doszyłabym falbanki?

I mam jeszcze pytanie czy jest przewidywany na koniec szpagat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dość synu, moje uszy nie zniosą więcej tego twojego gadania!".

 

 

Jaśku,, dzięki za wieści i wybacz mi moją śmiałość, ale mam nadzieję,że Tomek prócz słów byś zamilkł, da Ci mocnego kuksańca w bok :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Synu Rycerza :)

 

Z dobrymi wieśćmi do nas przychodzisz.

 

U nas w Pięćmorgowym lesie, dziś burza trzaska i błyska superowo,za chwilę leje ale to majowy deszcz, dobry taki na przebudzenie.

 

Opowiadaj Komturowi o wymysłach dziewczyn, są nie do opamiętania :) Nawet mój "munż" mówi że za tego kankana w takim wykonaniu to oddałby hmmm no właśnie tego nie powiedział :)

 

Chętnie przystanę do pantalonowego szeregu, bo do góry chyba nie bardzo pasuję hihih, a w spodenkach to chadzać przeuwielbiam:)

 

Ja to mogę czarnego bzu własnej roboty na wzmocnienie podesłać, skuteczność sprawdzona i przetestowana na naszym dziecku kazdej jesieni i zimy i przy każdym osłabieniu, stawia na nogi, wiec jakby trza było to polecam się.

 

A po burzy słońce, wiec jutro będzie piękny dzień, tego życzę Tomaszowi i jego Bliskim oraz wszystkim kibicującym !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

musimy się chyba wysilić bardziej ,tak żeby Komtur nie zdzierżył :wink:

 

 

Hm.

Możemy zrobić impreskę pod OIOMem,taką z grillem zadymnym, bigosem, śpiewem i kurcgalopkiem.

Do tego Cygańska kapela ...

...

Będziemy grać w butelkę i w rozbieranego pokera.

 

ps. mogę przynieść starą oponę do palenia.

... piszę się na powyższe (prócz pokera) :) flaszek do grania mogie dostarczać co godzinę jedną (ale tylko trzy - kondycja coraz gorsza) :(

,,, oponę (zapaloną) zaniesiem do gabinetu derektora, ... jakby coś nie pasowało i Komtur by się skarżył :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janku za te super wieści o tacie, będziesz mógł zatańczyć w Jeziorze Łabędzim jako honorowy Łabądek :D

ps. Depesia Ty zdejmnij te buty. Kij w oko, że żyrandole pobite, Ty na szyby w oknach uważaj, na kryształy rodzinne i na Sołtysa też uważaj coby w oko buciorem mu nie przyłożyć :roll: Nomasz ją jak się rozszalała :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ,no Tomku ...po tym piórze poznaję ,że Jasiek to Syn Twój :lol:

Dzieciaki Ci sie udały Tomku ....masz dla kogo żyć ....i wnuki czekają ....pewnie do dziadzia sie wyrywają do szpitala :roll:

 

ulga przyszła ,że gorączki nie ma -tylko tak dalej Komturze ,bądź waleczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

musimy się chyba wysilić bardziej ,tak żeby Komtur nie zdzierżył :wink:

 

 

Hm.

Możemy zrobić impreskę pod OIOMem,taką z grillem zadymnym, bigosem, śpiewem i kurcgalopkiem.

Do tego Cygańska kapela ...

...

Będziemy grać w butelkę i w rozbieranego pokera.

 

ps. mogę przynieść starą oponę do palenia.

... piszę się na powyższe (prócz pokera) :) flaszek do grania mogie dostarczać co godzinę jedną (ale tylko trzy - kondycja coraz gorsza) :(

,,, oponę (zapaloną) zaniesiem do gabinetu derektora, ... jakby coś nie pasowało i Komtur by się skarżył :evil:

 

Może zamiast szpagatu skakałybyśmy przez zapaloną oponę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

musimy się chyba wysilić bardziej ,tak żeby Komtur nie zdzierżył :wink:

 

 

Hm.

Możemy zrobić impreskę pod OIOMem,taką z grillem zadymnym, bigosem, śpiewem i kurcgalopkiem.

Do tego Cygańska kapela i tarcza do darta.

 

Bilard się zorganizuje od ręki , da się też uwentualnie pożyczyć rozstrojony fortepian sąsiadki.

Będziemy grać w butelkę i w rozbieranego pokera.

 

 

ps. mogę przynieść starą oponę do palenia.

Ja mogę zaśpiewać 8) Tomek tego nie żdzierży :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek, no nas już znasz :lol: , bo czytasz co my tu gupie piszemy nieustająco, ale fajnie Ciebie też poznać na tym okropnie familijnym forum ...

Proponuję, żeby zamiast tych dziwacznych tytułów Domownik, Bywalec przeistoczyć się w członków rodziny ... :-)

Matkie Dyrektorkie już mamy ;-) Kogo na Ojca FM ? (żeby tylko nie wyszło OFM bo wyjdzie na to, że to jaki zakon :o ...) i na dziatki ? 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...