Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nikt mnie nie upoważnił ale mam nadzieję że Komturka Rodzina mi wybaczy . Wszyscy się bardzo denerwują . Majeczka pojechała do Olsztyna na spotkanie z neurochirurgiem .Pewnie po spotkaniu będą jakieś wieści .

Komturku jesteś z Tobą .....SERCEM...DUSZĄ ....WIARĄ i NADZIEJĄ ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy wypowiedział się neurochirurg. JEST BARDZO ZADOWOLONY. Tomek czuje łaskotki w nogach. Wiadomo na razie, że ma niedowład prawej ręki (na szczęście z wyjatkiem pisania, to Tata jest leworęczny). Ma też uszkodzony pien mózgu. Ale na to wszystko nakłada sie opuchlizna pooperacyjna i jeszcze niewchłonięte krwiaki. Jak to zniknie, to będzie można powiedzieć coś więcej, a to może jeszcze trzymać się tygodniami. Oczu jeszcze Komtur nie otwiera, ale naprawzdę zdaje się, że słyszy. I coraz bardziej jakby się rusza. To już naprawdę blisko kiedy otworzy oczy.

Kankanówy - spódniczki w górę!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gabrysiu kochana !!!!

nawet nie wiesz ile radosci sprawilas mnie i Froschowi tymi wiadomosciami ze szpitala :D

az nam obojgu gesia skorka na rekach wyszla i lzy wzruszenia w oczach sie zakrecily :roll:

nadal trzymamy kciuki , myslimy i wierzmy , ze tato wkrotce zaszczyci forum (a moze i nas osobiscie ) i opowie nam o swych snach i o tym jak za wami i nami tesknil

dziekuje Ci z calego serca za te informacje :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre wieści ...

 

 

... to ja dla Tomka ... nauczę się nawet grać tego kankana na perkusji ....

 

 

PS. Poszukiwani muzycy ... do stworzenia zespołu "KOMTUR & MURATOR FRIENDS" ... w skrócie "KMF"

 

Cel : zagrać kankana dla tańczących inaczej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu... z tego co piszesz wynika że z każdym dniem jest coraz lepiej. Skoro jest jeszcze opuchlizna pooperacyjna to faktycznie ciężko cokolwiek wyrokować, ale trzeba być dobrej myśli, ponieważ pojawia się coraz więcej odruchów. Martwi mnie tylko to uszkodzenie pnia mózgu, mam nadzieje, że jest tylko lekkie, wskazują na to symptomy.

Tak więc to jednak dobre wieści!

 

Tomku, jesteś twardy facet, dasz radę, a my będziemy Cię w tym wspierać, walcz nadal... miecza dobądź oswobódź się z OJOMowej krainy

 

maksiu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...