Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

gabrysiu kochana !!!!

nawet nie wiesz ile radosci sprawilas mnie i Froschowi tymi wiadomosciami ze szpitala :D

az nam obojgu gesia skorka na rekach wyszla i lzy wzruszenia w oczach sie zakrecily :roll:

nadal trzymamy kciuki , myslimy i wierzmy , ze tato wkrotce zaszczyci forum (a moze i nas osobiscie ) i opowie nam o swych snach i o tym jak za wami i nami tesknil

dziekuje Ci z calego serca za te informacje :D :D :D

 

Ty to jesteś... :oops: :)

 

Gabrysiu dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend zapowiada się znacznie lepiej niż poprzedni, dzięki Ci dzielny Komturze i stale prosimy o więcej oznak Twojej coraz mocniejszej formy.

Ciągle o Tobie myślimy i trzymamy kciuki za kolejne postępy, a idzie Ci nieźle.

Pozdrowienia i ukłony dla bliskich Tomka, którzy pomimo pewnie wielkiego zmęczenia znajdują czas, aby i nas obdarować promykiem radości i nadziei, że idzie ku lepszemu, w co zresztą MOCNO WIERZYMY.

aka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Tomek czuje łaskotki w nogach.....

teraz to się pewnie ustawi kolejka do łaskotania :roll:

 

dobrze, że jest lepiej :D

 

To ja się pierwsza ustawiam!!!!!!

 

Wiadomość od Depsi:

 

Tak intensywnie ćwiczyła tego kankana, tak machała giczołami w tych pantalonach, że .... w czasie kręcenia tych 4 młynków stopą (nie pamiętam tylko, którą - prawa czy lewą :roll: ) zerwała linię!!!! Nie ma dostępu i neta i cierpi straszliwie!!! Niniejszym, grożąc mi mękami piekielnymi i jeszcze bardziej wyrafinowanymi torturami, niżby samo piekło miało wymyślić, nakazała mi przekazanie przesłania, że czuwa niezmiennie i myśli cały czas o Komturze!!! Na przeczytaną przeze mnie wiadomość od Gabrysi zareagowała wspaniałym okrzykiem radości ... odnoszę dziwne wrażenie, ba, nawet spokojna o to jestem, że na wiadomość o obudzenia się Komtura po prostu uklęknie :wink: :D

Oczywiście ustawia się tuż za mną w kolejne do łaskotania :D

 

Ja ze swojej strony powiem już tylko: dzięki Bogu!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre wieści ...

 

 

... to ja dla Tomka ... nauczę się nawet grać tego kankana na perkusji ....

 

 

PS. Poszukiwani muzycy ... do stworzenia zespołu "KOMTUR & MURATOR FRIENDS" ... w skrócie "KMF"

 

Cel : zagrać kankana dla tańczących inaczej :wink:

 

Chętnie porobię za wokal. W kwestii referencji : ostatnio śpiewałam "Happy Birthday.." u kumpla na 40-tce :) Przy profesjonalnym akompaniamencie i z prawdziwym mikrofonem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huuuuurrrraaaa!

Weszłam dopiero, przeczytałam Gabrysię i oczy mi zwilgotniały !!!! Tomek, jesteś wielki! Tyle nerwów ale i wzruszeń przez Ciebie mamy ale co tam ...

 

A ta nasza 21.30 to trochę jak apel na obozie harcerskim, nie ? :wink:

Z tego co pamiętam, to Komtur z Komturową to nieopodal Komturii na obozie takowym byli .... i co z tego wynikło ? 8)

No to jak struna wyprostowana stoję o tej 21.30 na apelu - Tomek, trzymaj się ! Jeszcze trochę i .... :D :D :D

(ale się będziesz smiał, zobaczysz - oby tylko DPS-ka buty zzuła bo zęby nasze w niebezpieczeństwie ... :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw przeczytałam, potem za telefon chwyciłam, żeby Depsię uspokoić, ale w tym mnie ubiegła Braza, która ręki z forumowego pulsu nie zdejmuje (no chyba, że po bankach lata).

 

Nie będę pisała, że się cieszę, bo to jasne jak słońce. Z tej radości jeszcze szerszy i gorętszy strumień dobrych fluidów posyłam w kierunku północno-wschodnim. Ku dobremu idzie i coraz to przyspiesza! Trzeba jakoś zakwasy po pieleniu leczyć, żeby do kankana stanąć w najlepszej formie. Bo to musi być kankan nad kankanami - taki, jakiego Paryż będzie zazdraszczal po wsze czasy, a panienki z saloonów Dzikiego Zachodu ze wstydu na wschód ruszą albo do zakonów kątem plujących wstąpią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogu dzięki :)

z czterech kończyn tylko w jednej, prawej ręce występuje niedowład przy rehabilitacji minie ...ten pień mózgu jest gorszą sprawą ale jak zejdzie opuchlizna i wszystko się wygoi wtedy dopiero będzie można powiedzieć co i jak . Czytam trochę bo lubię wiedzieć co i jak http://www.fizyka.umk.pl/~duch/Wyklady/Mozg/07-1-pien.htm

Wielki Komturze niezmiernie się cieszę :D

mam pomysł na jutrzejsze drugie śniadanie ..może szparagi ? co Ty na to ? :lol:

na razie mam taką a la lazanię ...spróbujesz ? ( bez sosu beszamelowego , sera itd )

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.8.jpg

Gabrysiu i cała Komturowa Rodzino jesteście bardzo dzielni i kochani :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy wypowiedział się neurochirurg. JEST BARDZO ZADOWOLONY. Tomek czuje łaskotki w nogach. Wiadomo na razie, że ma niedowład prawej ręki (na szczęście z wyjatkiem pisania, to Tata jest leworęczny). Ma też uszkodzony pien mózgu. Ale na to wszystko nakłada sie opuchlizna pooperacyjna i jeszcze niewchłonięte krwiaki.

 

Gabrysiu a nie ma leków zmiejszających opuchliznę? może można je zastosować? ja wiem żem laik ale jak pisałam koleżanki córci pomogły w takim przypadku się obudzić...

 

i bardzo się cieszę z wieści ustawiam się w kolejce do łaskotania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie po pietnascie razy tu zagladam, z lekiem i nadzieja.

Gabrysiu, Janku, tak bardzo czekamy na wiesci!...

Ogromnie sie ciesze z tych dzisiejszych.

 

Do tanecznych obietnic forumowiczek dolacze swoja.

Drogi Komturze, jesli Wasza Wysokosc zazyczy, belly dance w wykonaniu mojego opalonego bebenka :)

Jesli inne forumowiczki zechca, to mozemy spolem "potrzasc gora oraz dolem".

W woalach - tajemniczo a romantycznie.

 

Stawaj, Chlopie! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu ja mam nadzieje, ze jak opuchlizna zejdzie, ze okaze sie, ze pien mozgu jednak nie jest uszkodzony.

Tak jak Maksio pisal, Tomek sam oddycha, reaguje na bodzcie, to raczej zaprzecza temu uszkodzeniu.

Czy Tomek ma juz jakas rehabilitacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie porobię za wokal. W kwestii referencji : ostatnio śpiewałam "Happy Birthday.." u kumpla na 40-tce :)

 

referencje masz zaje(b)iste ...

 

....znaczy się jesteś Marilyn Nefer Monroe ...

 

... i śpiewałaś dla Prezydenta ...

 

 

 

 

.. tylko trochę niepokoję się Twoim wiekiem ... :wink: :wink: :wink:

 

... ale ponieważ kobietom się nie wypomina ..więc spoko ... JESTEŚ WOKALISTKĄ KFM :D :D :D

 

... jeśli pozwolisz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bosz... jak to dobrze, kolejne wieści i to jakie...

 

a dzisiaj taki sobie dzień to i przynajmniej noc będzie lepsza po takich wiadomościach

to ja zakasuje spódnicę, bo widać że to działa

i fluidy ślę skoro pomagają :)

a łaskotki jak najbardziej bo śmiech to zdrowie i nawet śpiącego rycerza ze snu potrafią poderwać z łóżka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...