Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Staram się codziennie tu zaglądać, ale nie piszę z braku czasu. Całym sercem jestem z Tobą Tomku i Twoją dzielną wspaniałą rodziną. Cieszę się ogromnie z postępów i coraz lepszych wieści, a wierzę mocno, że będą coraz lepsze. 9 lat temu przeżywałam podobny dramat, kiedy moja siostra po porodzie i powikłaniach z nim związanych miała udar mózgu. Tyle, że jej lekarze już nie dawali szans na przeżycie. Cały czas byliśmy przy niej, cały czas do niej mówiliśmy, ordynator pozwolił nawet wnieść na OIOM telewizor i video, abyśmy mogli pokazać jej (nieprzytomnej) krótkie nagranie jej dziecka, którego nie zdążyła zobaczyć po urodzeniu. Codziennie doświadczaliśmy wsparcia wielu osób, codziennie w jej intencji ksiądz odprawiał msze w naszej rodzinnej parafii. Trwało to miesiąc.

Siostra żyje i ma się świetnie, a lekarze sami nie potrafili wytłumaczyć takiego zwrotu sytuacji. My nigdy nie dopuszczaliśmy do siebie myśli, że może jej zabraknąć.

Tomku

Masz wspaniałą Rodzinę, są z Tobą cały czas, czuwają przy Tobie więc budź się, bo masz do kogo wracać.

Majko, Gabrysiu, Jaśku

Życzę Wam dużo siły, wiary, wytrwałości i cierpliwości. Będzie dobrze, trzeba tylko trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu dzięki za te dobre wiadomości .

Kamień z serca...

Możeśmy niewdzięcznicy ale czekamy na następne :D

 

Kto w kontakcie z Depsią może napisze czy nie uszkodziła se czego przy tych szpagatach.

A ponieważ co niektórzy perkusiści robią sobie jaja z tańczących inaczej ,trza więcej ćwiczyć ,spódnicami szybciej furkotać, a nózki wyżej,wyżej....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gabrysiu dzięki za te dobre wiadomości .

Kamień z serca...

Możeśmy niewdzięcznicy ale czekamy na następne :D

 

Kto w kontakcie z Depsią może napisze czy nie uszkodziła se czego przy tych szpagatach.

A ponieważ co niektórzy perkusiści robią sobie jaja z tańczących inaczej ,trza więcej ćwiczyć ,spódnicami szybciej furkotać, a nózki wyżej,wyżej....

Biedna Depesia :wink: A ja sobie płyyywam dostojnie po jeziorze... 8) :wink:

Tomek-gili gili :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się!

Wypiłem....

Nic to! Zapas się odtworzy!

 

Kompan z niego do kielicha na razie i tak kiepski...

Czasu trzeba...

 

Idzie dobrze, ale wolno...

Widać tak musi...

 

No, to... wypiłem...

Miejmy cierpliwość.

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie porobię za wokal. W kwestii referencji : ostatnio śpiewałam "Happy Birthday.." u kumpla na 40-tce :)

 

referencje masz zaje(b)iste ...

 

....znaczy się jesteś Marilyn Nefer Monroe ...

 

... i śpiewałaś dla Prezydenta ...

 

 

 

 

.. tylko trochę niepokoję się Twoim wiekiem ... :wink: :wink: :wink:

 

... ale ponieważ kobietom się nie wypomina ..więc spoko ... JESTEŚ WOKALISTKĄ KFM :D :D :D

 

... jeśli pozwolisz :wink:

 

Kuźwa Gwoździk - mój wiek jest AKURAT - Tomek może zaświadczyć - kidyś miał okazję mnie oblookać - nooooooooooo dobra, puknę sobei liposukcję szybciutko ...:)

Myślę, że jak Tomka już wypuszczą to dadzą mu się jakiego winka delikatnie napić...Daaaaam radę :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznaję się!

Wypiłem....

Nic to! Zapas się odtworzy!

 

Kompan z niego do kielicha na razie i tak kiepski...

Czasu trzeba...

 

Idzie dobrze, ale wolno...

Widać tak musi...

 

No, to... wypiłem...

Miejmy cierpliwość.

Adam M.

 

Też za zdrowie wypiłem,

a może tak Komtura delikatnie op... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Kto w kontakcie z Depsią może napisze czy nie uszkodziła se czego przy tych szpagatach.

 

Uprzejmie donoszę, że Depsia jeszcze 2-3 godziny temu miała się całkiem dobrze. Jej godność osobista oraz dobra cielesne uszkodzone nie były. Z żalem jednak należy stwierdzić, iż połączenia internetowe (jakiekolwiek by nie były) niestety prób owych tanecznych nie przetrzymały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie, dzisiejszy dzionek obfitował we wrażenia.

Tata podobno na chwilę otworzył oczy, tak mówi pielęgniarka (ja mu się osobiście nie dziwię, że akurat przy niej otworzył oczka :D ), która pomagała przy rentgenie płuc (się polepsza).

Gdy przyszedłem, kontakt był z pozoru gorszy niż przed tracheotomią, nawiasem mówiąc Ojciec wygląda duuuużo lepiej bez "rury w gębie", brak reakcji w kończynach, ale zaczął poruszać gałkami ocznymi jak we śnie (faza REM).

Reaguje na łaskotanie lewej stopy (zawsze miał łaskotki a prawa jest zabandażowana z powodu wkłucia do tętnicy).

Po wizycie neurochirurga, który przeprowadzał drugą operację, nabrałem nadzieję, że naprawdę jest coraz lepiej, stan odruchów obronnych wg mnie w skali od 1 do 10 podskoczył z -5 do +5 (jak się dzisiaj dowiedziałem wcześniejsze objawy wskazywały na poważne uszkodzenie pnia mózgu, czyli części odpowiadającej za czynności życiowe), dzisiaj można powiedzieć: "jest (kobieta lekkich obyczajów) dobrze". Teraz trzeba dostarczać Komturowi silnych bodźców (Komturowa o to zadba) aby przedrzeć się przez "watę" i dotrzeć do świadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...