Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kuffa, tak naklęłam i nawrzeszczałam wczoraj na net mój, że pojęcia nie macie!!! :oops:

Cudne wieści, Jaśku, ja Ci serdecznie bardzo dziękuję za takie wiadomości, od razu przestaje mnie wszystko od tych ćwiczeń boleć. :D :D :D

Tomek, szpagaty takie walę, że w kroku już dwie pary pantalonów podarłam, ale twarda jestem, wszystko dla Ciebie, łatki (koronkowe, kobieta lekkich obyczajów) wszyłam.

Dzień dzisiaj nam piękny po wczorajszych burzach wstaje, jest nadzieja, że będzie coraz lepiej. :D

Goście dzisiaj wyjeżdżają, będzie kilka dni spokoju, to takie figury wyćwiczę, że zobaczysz, jeszcze nikt takich nie tańczył! :lol:

Kciuki trzymam i bardzo Brazie i Agduś dziękuję za wspieranie mnie na duchu w braku neta, co jest sytuacją w najwyższym stopniu frustrującą! Dziewczynki, dziękuję Wam!!! :D :D :D

 

Tomek - dzień dooooobryyyyy!!!

Wstajeeeeeemyyyyyyyy!!!! Budziiiiiiimyyyyyy sięęęęęęęęę!!!

 

Coś dla Ciebie na dzisiaj:

 

http://drewa999.blox.pl/resource/slonko.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku czytam to co Jasiek napisal i lzy same leca. Wczesniej Tabaluga napisala piekny post. Mysle, ze wszystkim potrzebne sa slowa mowiace o tym, ze wiara i milosc maja wielka sile.

Tomku kochany Komturze nasz, kochamy Ciebie i wierzymy, ze wrocisz taki sam jak byles przed wylewem.

Czekamy aby Cie usciskac. Wracaj do nas Tomku, wracaj szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same dobre wieści deszczowego ranka :D :D :D :D

 

 

 

a tak przy okazji ...

 

Kuźwa Gwoździk - mój wiek jest AKURAT - Tomek może zaświadczyć - kidyś miał okazję mnie oblookać - nooooooooooo dobra, puknę sobei liposukcję szybciutko ...:)

Myślę, że jak Tomka już wypuszczą to dadzą mu się jakiego winka delikatnie napić...Daaaaam radę :):)

 

Ależ Marylin ... Ty mnie źle zrozumiałaś ... ja sądziłem, że wiekowo możesz nie pasować do zespołu "emerytów" .... boś za młoda :lol: :lol: :lol:

 

Skoro Ci pasuje ... to git ... jesteś wokalistką KMF

 

Trza poszukać jakiś muzyków jeszcze, bo sama perkusja i wokal to na wiejskich weselach po 7 rano :wink:

 

PS. A te lipo... coś tam ... to ja mógłbym sobie zrobić ... ale muszę być pewny, że po tym zabiegu utrzyma się pałkę w ręku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...