Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie wiem co lubisz Tomku, ale sadze, ze dobrze bedzie dawac Ci do wachania zapachy ulubionych potraw, owocow, trunkow. :wink:

Nie wierze, ze cytryna i pomarancza nie zadzalaja na zmysly. :wink: Jesli makowiec lubisz to aromat migdalowy zadziala.

Do sluchania glosy ukochanych osob. Czy jest jakis numer kom. telefonu na ktory Twoi znajomy mogli by sie nagrac, a potem Majka mogla by Ci odtwarzac te nagrania? Moze odglosy komturii, Dynara? :p :wink:

Aby do Ciebie docieralo jak najwiecej tego wszystkiego co masz na codzien w domu.

Jak myslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Tomku,

przeczytałam co napisał Jasiek, jestem tym mocno zbudowana, więc spokojnie mogę jechać do Siedlec, bo tam mnie dziś niesie.

Dobrych wiadomości od lekarzy życzę Majce, Gabrysi i Jaśkowi, no i wszystkim Forumowiczom,

a Tobie ogromu siły do otworzenia oczu. Niech to będzie dobry dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Komturku :)

Czy wiesz że wstrzymaliśmy oddech i teraz możemy oddetchnąć ? :) Zobacz jak wiele miłości , ciepłych uczuć wyzwoliłeś w ludziach .

Łączymy się z Tobą i przy Twoim łóżku jesteśmy każdą naszą myślą.

Drugie sniadanie przyniosłam :) ( ser -przybranie na gorącym talerzu kapkę mi się rozuścił ..ale trudno )

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.9.jpg

 

Jaśku czy Ty z Mamą w ogóle śpicie? Rozumiem że był bardzo gorący czas ale ile można bez snu i na wysokich obrotach psychicznych i fizycznych ? Sam wiesz ile km ostatnio pokonujesz jeżdząć w tą i spowrotem. Oczywiście przy Tacie ktoś musi być ale proszę zwolnijcie trochę w miarę mozliwości , wymieniajcie się jakoś i odpocznijcie odrobinę . Bo to zmęczenie się kumuluje i w najmniej oczekiwanym momencie moze dać znać o sobie i nie zawsze tak jakbyście chcieli ( kiedyś na moment zamknęłam oczy za kierownicą, nie spałam prawie 2 doby ...nie wiedziałam jak to można zasnąć , wydawało mi się to niemożliwe !!! a jednak ...jechałam z małym dzieckiem ..to cud że nic się nie stało ( ocknęłam się na drugim pasie ) i nikomu nic nie zrobiłam ( nie mówię o sobie bo to akurat mało ważne, mówię o innych użytkownikach drogi i moim synku )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Johnzee - pokaż Mu Ewki fotkę! Wstanie od razu!

Pozdrawiaj Go od nas i czytaj na głos nasze głupotki - śmiech to zdrowie.

to moje koleżanki sa na zdjęciu wiec jest nadzieja ,że sie Komtur nie przerazi :wink:

Nie, no przecież bardzo ładne zdjęcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomeczku :)

Moje dziecię skutecznie mnie na odwyku trzyma ale mam nadzieję że jej Forumowy dziadek wybaczy :)

Teraz też mam tylko jedną ręke bo drugą musze wozic wózek żebym mogła sprwadzić co u Ciebie.

 

Ale widze że same dobre wieści Jasiek i Gabrysia nam przekazują więc bardzo się cieszę :)

 

Budź się budź bo tutaj takie rzeczy na Ciebie czekają że hoho 8)

 

Pozdrawiam Cię bardzo gorąco i całą Twoją wspaniałą rodzinkę:)

 

Gilam po nóżkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna wiadomość Jaśku :D

 

Grzeczny chłopczyk. :wink: :D

 

I teraz :

 

Myjta się dziewczyny

bo nie znacie dniani godziny

 

i Wy chłopaki noście czyste gacie

bo dnia ni godziny nie znacie

 

( Sztaudynger w połowie )

 

będzie ball tra la la la

 

Golcie, golcie się dziewczyny bo nie znacie dnia ani godziny 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komturze!!!! Modrzew na Ciebie czeka!!!! Oto sceneria kankanowych breweriii!!!!

 

http://i614.photobucket.com/albums/tt228/Gregor65/23052009%20Czarne%20Wielkie/20090523_7.jpg

 

Jasiek, dziękuję za i proszę o następne !!!! :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek się przejął słowami któregoś z naszych panów co się robi z posłańcami złych wiadomości :lol: i od tamtej chwili przynosi tylko dobre i lepsiejsze ! 8)

ale my nie mamy pretensji, no nie ? :D

no to mogę spokojnie zabrać się za prace domowe

pytanie do Tomka mam jeszcze: nie ciekawi Cię, co za laski koło Ciebie tam chodzą i chodzą ??? :roll: no przecież wszem i wobec wiadomo, że pielęgniarki to ładne som i miłe ... :p

http://images49.fotosik.pl/130/3dabeba27ebddf4fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku jak tam ? ..jak się czujesz, czy bardzo boli ? jak sny? czy bardzo Cię meczą :) tymi łaskotkami , rozmową, czytaniem ?

Tu za oknem , szaro, brzydko, wietrznie i z kroplami deszczu :(

żeby Cię ciut rozweselić kwatuszki przyniosłam ...niech Ci pachną i cieszą oczy tylko je otwórz ..zobacz ! popatrz ! ...spójrz !!!

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.10.jpg

chciałam Ci tez dotrzymać towarzystwa .....tak tu cicho ....ale ja jestem ...tu ...ale mysle o tym TAM ...GDZIE JESTEŚ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku czy dzis juz oczka otwarte? Obudziles sie juz?

Wstawaj, szkoda lata.

Ty wiesz, teraz truskawki, potem czeresznie, czerwone soczyste pomidorki, mloda cebulka, salata, szpinak.., mloda kapusta z koperkiem, co tam jeszcze dobrego, aha botwinka, mlode ziemniaczki...

Grillowac mozna... Nie ma to jak zapach grilla w ogrodzie. :wink:

Jakies piwko do tego. Ja soczek pomaranczowy, taki gesty z kawalkami owocu...

Slyszysz jak do szklanki nalewam? :wink: A piwo bulgocze i pieni sie. Nie umiem piwa nalac aby sie nie zapienilo. :oops:

A na grillu mieso mielone przygotowane po mojemu.., karkoweczka.., piers z kurczaka..., do tego salata z papryky pieczonej, z czosnkiem.., po balkansku...

Musisz koniecznie posmakowac.

A zostalo mi tez troche nalewki co moja mama robila. Nie ma duzo, z dwa kieliszki, ale zostawie dla Ciebie. Rakija i owoce derenia, wszystko z poludnia, pelne slonca.., troche cukru.., takie to lekko czerwone i gestawe.., a zapach.., mmmm, nie da sie tego opisac...

To co? Kiedy bedziecie z Majka? :p :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...