Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Na początek uspokoję wszystkich, jest lepiej i są postępy (piszę to na wstępie gdyż nie jestem sadystą). To tyle tytułem wstępu, teraz zaczynam budować napięcie:

Dzięki Ci dobry człowieku :D Żelcia ma rację, Tomek wyrywa się do tego Kankana a raczej do Jeziora Łabędziego :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jaśku... dziękuje za wieści, dobre, lepsze, coraz lepsze....

 

A że nadpobudliwy? sam bym pewnie tak zareagował na tyle leżenia :D

 

Bonetce również dziękuje, każda wiadomość o stanie Komtura jest tu wyczekiwana z niecierpliwością

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek :) Ty o za wolnym jezdżeniu nie mów ...masz jezdzić bezpiecznie i nie ma co się spieszyć .....i masz odpocząć !!! i musisz zacząć spać !!!

Ja napisałm ogólnie bo nic nie wiedzielismy żeby wszytskich uspokoić ..Zawsze powinniście pisać jak najczęściej bo tutaj się porządnie denerwujemy ...czym więcej wiadomości tym lepiej.

ps. Kochana Małgosiu bardzo Cię proszę zajmij się Naszym Królewiczem odpowiednio ....otocz go troskiwą opieką, niech odsapnie ....PROSZĘ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz już będzie tylko lepiej. Pamiętam, że z moją siostrą było podobnie, kiedy zaczęła się wybudzać wyrywała sobie respirator (tylko że ją przypięli pasami :-? ).

Majko, Gabrysiu, Jaśku

czuwajcie przy Tomku, ale też oszczędzajcie siły, bo kiedy Tomek się wybudzi po tak długiej śpiączce, pewnie nie będzie mógł spać. Wtedy też na pewno będzie Was baaardzo potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chłopina rwie się do cancana...........z nami we śnie nogami macha, miało być bez gaci wiec jeszcze bardziej się kce............to go znowu uśpili..................zazdrośnicy w białych fartuchach.................chcecie popatrzyć "biało armio" to gadajcie dla was też zatańczymy............a nie nam tak Komtura maltretować................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tabaluga, mój Tato też sobie wyrywał respirator i musieli go przywiązywać do łóżka za nadgarstki ale to również było blisko momentu budzenia się ...

Znaczy idzie na lepsze, kochani! :D

Tomeczku, dziękujemy Ci, że powoli dajesz nam jakieś znaki, że jesteś z nami. Bez nich ciężko byłoby nam wierzyć, że dokończysz pisać Dziennik z Komturią w tle ...

Teraz mogę iść spać spokojnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thriller z happy end'em :o

Z piątku na sobotę, więc Tomek pewnie chciał gdzieś wyskoczyć na grilla ;)

 

Dziękujemy za dobre wieści, oby Tomek po wyspaniu się nie łobuzował zanadto ;)

Trzymam mocno i za Jego zdrowie, i za Wasze nerwy, by nie były wystawiane na trudne chwile, a sen był spokojny o stan rycerskiego rekonwalescenta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeżyłam nalot tabunu przyjaciół ośmiolatki! Kiedy tylko wyszli i udało mi się spacyfikować naszą prywatną gromadkę, wpadłam poczytać. No i dobrze zrobiłam, bo wieści dobre! Przyłączam się do chóru okrzyków radości, ale dzisiaj tak jakoś ciut ciszej, bo najwyraźniej zbyt glośno krzyczeć już nie należy.

Pomalućku, więc, pomalućku ku dobremu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Codziennie zaglądam, by przeczytać, że już nie trzeba się martwić bo jest dobrze i z każdym dniem będzie już tylko lepiej.

Kiedy mojemu Tacie po drugim zawale serce przestało pracować, kiedy siedziałam pod drzwiami OIOM-u i czekałam na wiadomości które miał przynieść lekarz, lęk nie pozwalał mi oddychać.

Elektrostymulator pobudzał serce do pracy.

Serce musiało podjąć samoczynną pracę, a każdy kolejny dzień kiedy nie chciało samo bić, dawał coraz mniejsze szanse.

Ale ja cały czas wierzyłam że zacznie, mimo upływu dni.

I tak się stało :D

A tu w wyzdrowienie Tomka wierzy tylu ludzi, więc musi być dobrze, nie może być inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komtur słusznie robi - wszak na rurze to niewiasty tańczą a nie podłączają do człowieka ;)

Cieszę się z dobrych wiadomości i mocna ściskam kciuki za dalsze postępy.

Pozdrawiam też całą dzielną rodzinę. Fajnie ma Wasz Tato mając takich ludzi przy sobie. :)

Pozdrawiam

Ya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...