Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

I dlaczego na drzwiach mojej garderoby nie ma gwiazdy naklejonej, tylko jest jakiś napis "WC"? :o

No i kto wyznaczył tę babę z mokrą ścierą na moją garderobianą? :evil:

 

przecie to skrót od "Wyższe Chó...rki"!!! A to nie baba ze ścierą, tylko przedstawicielka wielbicieli, którzy pyłki sprzed nóg, tobie zmiatają, głupia!

 

:o :oops: :oops: :oops:

 

Niech ktoś tę wielbicielkę umyje trochę... :lol:

 

Tomeeeeeek! Oni tutaj se jaja robiąąąąąą!

Wstawaaaaaaaaaaajjjj!!!

 

Dzień dobry. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chórki, grupy taneczne, soliści, muzycy .... Głośno i wyraźnie pragnę powiedzieć, że Rodzina Komturowa z Naczelnym Komturem oraz moja skromna osobistość oceniać będziemy te występy wedle nie tylko umiejętności, powabu, urody i wdzięku artystów, ale i według innych kryteriów toże (inne kryteria na priva proszę)!

 

Dzień dobry :D Słoneczko piękne świecie, wiatr od morza wieje w sobie tylko znanych kierunkach, powoli trzeba się wybrać już na zakupy akcesoriów upiększających dla domu i zagrody, co też uczynić mam zamiar, gdy tylko pierwsze sklepy otworzą - dlaczego ci sprzedawcy tak długo śpią?????

 

Miłego dnia Komturze!!! I miłego dnia całej Komturowej Rodzinie!!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z roboty koło 1, odpalam kompa, żeby się coś dowiedzieć, a tu kib... znaaaczyyy nic!! Forum nie chodzi :evil:, no i żem pojszła spać taka niedoinformowana...

No i ledwiem oczęta otworzyła - ciach laptopik do łózia no i sprawdzam...

No i sie mnię aż gymba sama śmieje. Moja kota śpiąca mi na kołdrze z dezaprobatą na mnie popatrzyła.

Tomek!! Dawaj dalej!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derekcja wnioskuje o wszczęcie prób głosowych na "Góralu ...."

ze względu na mechanikę płucną mającą powiązanie z wypełnieniem warstw zewnętrznych przeciwległych u pci nadobnej.

 

aaaaaaaaaaallllllllllllllllllllll

więc: Góralu, czy ci nie żaaaaaaaa

 

itd.

W celach dokumentacji technicznej prosi się o uzewnętrznienie elementu pracującego i nie podnoszenie pisku, kiedy technik bedzie sprawdzał oryginalność elementu zewnętrznego na wdechu maxymalnym.

 

Płeć fatalna z racji braku elementu w/w może przełożyć technikowi do zatwierdzenia autentyczności inny - dowolnie wybrany organ .

Pisku nie przewiduje się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomku, piękny dzień się zapowiada :D

Kolejną porcję pozytywnej energii przesyłam :D

Miszczem gitary salowej zostałem chocia wolałbym salonowej :wink: co się samo przez się stanie gdy skończysz pobyt na sali i przeniesiesz się na salony Komturii :D . Jak tylko wydobrzejesz to zatańczymy, zaśpiewamy i zagramy całym tu obecnym ansamblem :D

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derekcja wnioskuje o wszczęcie prób głosowych na "Góralu ...."

ze względu na mechanikę płucną mającą powiązanie z wypełnieniem warstw zewnętrznych przeciwległych u pci nadobnej.

 

aaaaaaaaaaallllllllllllllllllllll

więc: Góralu, czy ci nie żaaaaaaaa

 

itd.

W celach dokumentacji technicznej prosi się o uzewnętrznienie elementu pracującego i nie podnoszenie pisku, kiedy technik bedzie sprawdzał oryginalność elementu zewnętrznego na wdechu maxymalnym.

 

Płeć fatalna z racji braku elementu w/w może przełożyć technikowi do zatwierdzenia autentyczności inny - dowolnie wybrany organ .

Pisku nie przewiduje się.

 

 

 

 

 

 

jessssssssssssssssu to tak z cycki z samego rana na stół................kto będzie badaczem??????????? :o :o :o :o :o , kto zatwierdza autentyczność w/w, jakie są kryteria pomiaru , jakie normy..............coś tu nie jasne , zawiłe, czyżby Dyrekcja chciała tylko POMACAĆ i pod przykrywką pomiary będzie robić :o :o :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mogę, a kto będzie za publikę robił oprócz Komtura i Jego Rodziny? :o

Wszystko tylko by na gwiazdory się pchało, a klaskać to nie ma komu.

Czy ja mam sama i bez rąk tylko klaskać po tym kankanie i po śpiewaniu????

Miejscówki na widowni czas rezerwować!

Batoniki i lizaki kto będzie roznosił?

Kto piwo będzie dawał?

Derekcja, proszę coś z tym bezhołowiem zrobić!

I dlaczego na drzwiach mojej garderoby nie ma gwiazdy naklejonej, tylko jest jakiś napis "WC"? :o

No i kto wyznaczył tę babę z mokrą ścierą na moją garderobianą? :evil:

 

Masz świętą rację depsia, to ja zgłaszam się do bicia piany ... znaczy piwo będę rozlewać 8) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że ekipa zabawiająca wywiązuje się z obowiązków sumiennie

Miłego dnia wszystkim życzę

 

Wstawaj Tomku oczy otwieraj i nie daj na siebie dłużej czekać pliiiiiiz

 

Teraz zmykam muszę małemu dać śniadanko a potem do roboty

ale będę zaglądać do Ciebie

 

Anioł Stróż Twój niech czuwa nad Tobą

:D

Buziaki dla Majki Gabrysi i Jaśka zostawiam oni to skarb Twój największy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...