Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Witaj Tomeczku :)

 

absolutnie nic Ci nie każemy my tylko bardzo PROSIMY ( podobno tryb rozkazujący w takich stanach przynosi całkiem odwrotny skutek ). Można byłoby skropić Ci posiel ulubionym zapachem ale ja wiem czy zapach Komturii i okolic da się zamknąć we flakonie ? :wink: ale moze drażnić Ci zmysł powonienia zapachem którego uzywa Majeczka? :)

Pogoda super ...słońce i 16*C ..wiatru nie ma o dziwo

Sniadanko Ci przyniosłam :)

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.16.JPG

Pogodnego dnia i radości ....mógłbyś dzisiaj otowrzyć oczka i zobaczyć najbliżych ...wiesz jaką sprawiłbyś im radosć ! jaki to byłby prezent !....najbardziej drogocenny na świecie :D Powodzenia !!!

 

Najpiękniejsze życzenia dla WSZYSTKICH MAM :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzien dobry Tomeczku :D

 

upal u nas od paru dni , przeszlo 30 stopni

jak dla mnie temperatura jak najbardziej ok ,ale dla Froscha to masakryczna masakra (dobrze, ze mamy dwustrefowa klime w aucie , bo doszloby do awantury .....i tak mu wypominam wiatry wiejace od strony kierowcy :oops: :p )

rzuc nam dzisiaj drugim oczkiem na znak , ze mamy grac

bo widze , Gwiazdy Nasze sie juz niecierpliwia :lol:

aaa... Bodzio kazal powiedziec , ze nie masz co zalowac przespanego czasu, bo Kubica nie zdobyl jeszce zadnego punktu , czeka pewnie na Ciebie , zebys niczego nie przegapil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Komturowej Rodzinie.

Na Podlasiu zapowiada się piękny dzień.

Dobre myśli i dobrą energią zapakowałam i wysyłam do Olsztyna priorytetem.

Niech szybko doleci i zrobi to, co powinna.

 

Tomku śpiewam:

 

jak dobrze wstać, skoro świt,

jutrzenki blask, duszkiem pić,

obiecał mi poranek szczęście dziś,

i szczęście dziś, musi przyjść...

 

to szczęście, to Twoje przebudzenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam i o zdrowie się pytam..

 

Fajnie czytać że dobrze się dzieje. Oby tak dalej. :D :D

 

Załamana jestem bo się do orkiestry nie załapałam :cry: No cóż zołzulka mi za pół nocy śpiewała, bo spać nie mogła. Czyli wolny słuchacz ze mnie.

 

Kibicować za to Orkiestrze będę dzielnie, wstawaj więc KOMTURZE bo czasu na spanie i leżenie szkoda, kiedy tak Szanowna Orkiestra gotowa jest do grania!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek - ja już dłużej nie mogę... wyjeżdżam na dwa tygodnie.

 

Boszszssz.... ten to tylko jeździ albo pływa .... no to karniak - na zlot przyjedziesz w piatek i w piatek robimy z miejscowymi biforke jak to Depi w odpowiednim wewontku zaproponował :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mógłby mi ktoś potrzymać instrument ?

Jak by co, to moge potrzymać. :D :wink:

 

 

 

 

 

jakiego kształtu instrument, jakiej długości , grubości................. :o :o :o :o :o[/quote

 

no właśnie, bo jak na ten przykład fortepian trzymać to ... może ... ja później przyjdę .. tego ... ten ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sodomia i gomoria tu się dzieje! Trzeba człeka prawego i nieulękłego, żeby tu porządek zaprowadził! Macają się pod pretekstem sprawdzania przydatności do zespołu, instrumentami jakowymiś długimi i grubymi się przerzucają!!! Ruja i poróbstwo! Komturze, wstawaj!!! Trzeba czystości foruma bronić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sodomia i gomoria tu się dzieje! Trzeba człeka prawego i nieulękłego, żeby tu porządek zaprowadził! Macają się pod pretekstem sprawdzania przydatności do zespołu, instrumentami jakowymiś długimi i grubymi się przerzucają!!! Ruja i poróbstwo! Komturze, wstawaj!!! Trzeba czystości foruma bronić!

 

no co Ty, forum je czyste! a Ty zaraz pierś nastawiasz...

to tylko sprawdziany kontrolne w kapeli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...