Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Witaj Tomeczku :)

 

Można byłoby skropić Ci posiel ulubionym zapachem ale ja wiem czy zapach Komturii i okolic da się zamknąć we flakonie ?

może zapach ulubionej whiskey by pomógł to przecież jest we flaszce więc żaden problem z zapachem 8)

http://www.thegreenwellystop.co.uk/whiskyshop/images/uploads/laphroaig25yrs.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wypiłam u Brazy szampana (z powodu rozpoczęcia strony nr 300 stawiała - wpadnijcie, może jeszcze się załapiecie), wpadałm tu i widzę powód do kolejnego toastu jest! Urżnę się dzisiaj w trupa! Zimnego! Trza korzystać z okazji - będę lepiej tańczyła i zagram na kieliszkach jak trzeba! Tylko urżnąć się w taki upał??? Taż to chore jest!

Przy okazji wpadłam też na pomysł - jeżeli te nasze forumowe pisania są takie skuteczne jako lekarstwo, to może jakiąś notę copyrightową wyrobimy i na receptę sprzedawać będziemy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja też ustawiam się w kolejce do uściśnięcia ręki Wielkiego Komtura... A co potem nie będę jej myła przez rok i wszystkich pytała czy wiedzą kto tę rękę ściskał...

 

Ja protestuję w spr zespołu zapomniałam powiedzieć że na wszlekich imprezach śpiewać lubię... Dopiszcie mnie pliiiissss no pliiis mogę śpiewać aż do utraty głosu, byle efekt był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomek cwiczy paluszki :D :D :D

 

znaczy przymierza sie do pomocy technicznemu w sprawdzaniu tego i owego 8) :wink: :wink:

 

nie czaj sie [bTomeczek[/b] obmacaj majeczke oburacz :lol:

 

ciesze sie bardzo z kazdej nowej dobrej wiadomosci ze szpitala i czekam na dalsze odcinki (nowy "Szpital na Peryferiach" do kupy z "Na dobre i zle" nam sie szykuje

8) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Tomeczku :)

 

Można byłoby skropić Ci posiel ulubionym zapachem ale ja wiem czy zapach Komturii i okolic da się zamknąć we flakonie ?

może zapach ulubionej whiskey by pomógł to przecież jest we flaszce więc żaden problem z zapachem 8)

http://www.thegreenwellystop.co.uk/whiskyshop/images/uploads/laphroaig25yrs.jpg

 

ło malko ales jamles wyciagnoł dla Tomasza napitek :o :o ma facet gust nio nio..peffnie saros wstanie i posmakuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawiam się zatem w kolejce, żeby prawicę Komturową uścisnąć.

A jak się da to i lewicą, tak do kompletu, też potrząsnę.

Tomek teraz może już oczami przewracać o tak :roll: i paluchem grozić. Cudownie :lol:

Ciekawe kiedy tą prawicą zacznie podszczypywać pielęgniarki....że to niby przykurcz taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła Majeczka :)

 

jest coraz lepiej :D .....prezent był bo Komturek Majeczkę scisnął za rekę i to PRAWĄ dłonią :D

Dzisiaj przychodzi rehabilitantka wewnętrzna.

Majka pozdrawia wszystkich i dziękuje za wszelkie wsparcie .:)

Słuchać czytania postów przychodzi czasami cała obsada OIOMU :lol:

 

No Tomku, pięknie Ci idzie.

Najpierw oczko teraz uścisk dłoni.

Jak tak daje pójdzie to w urodziny toasta prawą ręką z nami wzniesiesz :D

 

bardzo się cieszę z Twoich postępów i dalej trzymam kciuki za Twój szybki powrót do nas :D

 

Pozdrawiam serdecznie Komtura i całą, wspaniałą Rodzinkę Komturową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A za mną sobie chodzi taka sentencja i dedykuję ją dzisiaj dla Tomka :D

 

"Bogaty - to nie ten, kto ma dużo pieniędzy, lecz ten, kto może sobie pozwolić na życie wśród uroków, jakie roztacza wczesna wiosna. - Antoni Czechow"

 

Może już jest późna wiosna ale do wszystkich uroków przyrody ten cytat się odnosi, szczególnie tej na wsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuzin "octówek", zwanych tutaj sunfish wczoraj nałapałem :)

Usmażone, w słoiczku się marynują :)

http://www.chefpaul.net/food/sunfish02s.jpg

... choć dziś rano zauważyłem, że ... kilka już "wyżartych" :o :roll: ;)

Chyba nie sądzisz, że Tomek po cichutki wpadł na moment, wyżarł i wrócił potulnie do ciepłego łóżeczka w otoczeniu wianuszka pielęgniarek??? ;)

Tomek - ściskam rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chórki, grupy taneczne, soliści, muzycy .... Głośno i wyraźnie pragnę powiedzieć, że Rodzina Komturowa z Naczelnym Komturem oraz moja skromna osobistość oceniać będziemy te występy wedle nie tylko umiejętności, powabu, urody i wdzięku artystów, ale i według innych kryteriów toże (inne kryteria na priva proszę)!

 

Braza - Ty się nie zapominaj, od oceniania to Komtur jest, a Ty to możesz mu najwyżej fotel wygodny pod modrzewiem wyrychtować, a nie nas oceniać. 8)

Czas by do roboty się wziąć, kochana, my na wsi to pracujemy dużo, a nie po sklepach się szwendamy.

Pantalony szykuj lepiej i elementy zewnętrzne przeciwległe do pomiarów. 8)

 

Matko dyrektorko - jaki Ty masz instrument do potrzymania!!! :o :oops: :D

Aż zazdrość bierze. :oops: :roll:

 

Miejsce w kolejce zaklepuję - żeby czasem który nie ważył sie mnie wygryźć. :p

 

Chleba dzisiaj napiekłam, a tak o Tomku przy tym myslałam, że znowu omal mi zakwas ze słoika nie wylazł. :oops: :lol:

Sołtys mówi, że ja dobra gospodyni jestem, bo mi ciasto w rękach rośnie. :oops: 8)

 

Z babami dalej kankana ćwiczymy, tylko nadmiar jakby mamy, bo po każdej próbie zostaje nam trochę bielizny spodniej przed naszą sceną prób. 8)

 

Na dowód fotka tutaj.

Sołtys mówi, że to spadają tym, co się nie załapały i teraz im szkoda i gacie spadają. :D 8)

Żeby siary nie było i się dobre gacie nie marnowały, to my zbieramy i potem między chłopami loterię zrobimy, któren wygra takie - dla swojej baby oczywizda. Żeby wygrać, musi każden na czas pod kościół i z powrotem zalecieć, nie zapomniawszy dziesiątki różańca w kościele za zdrowie Komtura odmówić. :lol: 8)

Ksiądz nie chciał się na te gacie zgodzić, ale my mu wyjaśniły, że przecie to w zbożnym celu i będzie zasługę miał u Pana Boga, że do modlitwy chłopów nakłonił, bo oni przecie dla tych gaci wszystko zrobią. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...