Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z jakieś 2 godziny temu dzwonił Jasiek . :) ..ma same dobre wiadomości .:D ....nie chcę odobierać mu tej Radosci ,..sam Wam wszystko napisze póżnym wieczorem może ode mnie albo już jak wróci do Komturii .

Ja się BARDZO CIESZĘ bo to znowu Duży krok do przodu :D :D :D

ps. flaszka piękna a zapach ?.. zapach dociera aż tutaj :) ...a te Chefa specjały też apetiko wyglądają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła Majeczka :)

 

jest coraz lepiej :D .....prezent był bo Komturek Majeczkę scisnął za rekę i to PRAWĄ dłonią :D

Dzisiaj przychodzi rehabilitantka wewnętrzna.

Majka pozdrawia wszystkich i dziękuje za wszelkie wsparcie .:)

 

Super wiadomość, mam tylko nadzieję, że Tomek nie chciał przez to powiedzieć: "Majeczka, każ im się w końcu przymknąć!!!" :roll: :wink:

 

Słuchać czytania postów przychodzi czasami cała obsada OIOMU :lol:

 

O matko :o :wink: :D

 

Depsia, Ty mi tu nie wygrażaj!!! Ja z Komturami usiędę pod tym modrzewiem i pilnować będę, czy wszystko gra i buczy!!! Do żadnego zespołu żem się nie zapisywała, bo pilnować trzeba, czy kto roli nie pomyli!!!! Jamles wszystkiemu nie poradzi, Ty wiesz ile tam butelek będzie do zbierania po tych Waszych występach???? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

idę plewić ...tak ciężko żyć w niepewności :oops: :roll: :D

Daga Ty na wszystkie stresy masz jedno rozwiazanie - robote! Dziewczyno czy to na pewno jest zdrowe??? 8) :lol: :lol:

 

nie wiem :oops: .... ale pomaga :lol:

po jedzeniu też mi stres przechodzi .... ale nie po to zrzuciłam ostatnio 12 kilosów coby teraz nadrabiać ... to wole : robić....robić....robić..... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jakieś 2 godziny temu dzwonił Jasiek . :) ..ma same dobre wiadomości .:D ....nie chcę odobierać mu tej Radosci ,..sam Wam wszystko napisze póżnym wieczorem może ode mnie albo już jak wróci do Komturii .

Ja się BARDZO CIESZĘ bo to znowu Duży krok do przodu :D :D :D

ps. flaszka piękna a zapach ?.. zapach dociera aż tutaj :) ...a te Chefa specjały też apetiko wyglądają :)

 

Bonetka... tak długo trzymać nas w niepewności? serca nie masz kobieto? :D :D

 

no dobra żartowałem, rozumiem sytuacje, że chcesz Jaskowi dać prawo pierwszeństwa, poczekam ile będzie trzeba, bo i tak napisałaś że same dobre wieści... wiec można spokojnie czekać na ich obwieszczenie :D :D

 

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...