Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Depsia, dzisiaj z wiatrem przywiało mi białe pantalony, lekko w kroku rozdarte, z koronkami u nogawic. Nie Twoje przypadkiem? Od zachodu wiało... Jakby co, to przywieziemy w lipcu. Na razie przymierzyłam, jutro zeszyję tu i ówdzie i do prób ruszam. Przyda się trochę ruchu! Do tej pory motywacji nie mialam, o tak bez pantalonów to jakoś mi sie nie chciało. Póki co ćwiczyłam grę na kieliszkach (hep!). Coraz lepiej mi idzie, tylko zapasy w spiżarce (na razie barku się nie dorobiliśmy, ale jest miejsce wyznaczone pod niego) mocno stopniały (hep!). Nie mogę na Andrzeja chuchać, bo on, biedaczek, dyżur dzisiaj ma i trzeźwy musi być jako niemowlę.

 

Ups... i się wydało... :-?

Musiałaś zaraz powiedzieć, że masz te gacie?

No dobra, przywieziesz w lipcu, i tak nowe uszylim z babami, my wszystkiemu poradzimy. 8)

Dzisiaj zebranie Koła Gospodyń Wiejskich było i wymyślilim, coby na wójta najazd zrobić i oflagować się, żeby nam nową scenę w świetlicy naszej kazał zrobić. 8)

Będziem potem wić się na rurze od snopowiązałki. :D

Może Paty zaprosimy, to nas jakichś wypasionych numerów nauczy. 8)

 

A tak w ogóle - Agduś, czy Ty mogłabyś tak głośno nie czkać?

Film oglądam i nie słyszę dialogów od tego czkania. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Depsiuniu :) ...mnie ?..minie ???:) taku dobru kobicine za gadełko chwytać ? to jak będę okrzyki w siebie wydawać na czesc Komturka i Was hę ....toż się strunki pozrywajom i kaput będzie a jezyka migowego nie znaju ? i czto budet :lol: :lol:

Jesiecek już pomykaju ...a tak ogólne to trza pomaluśku a nie bombowo od razu :)

 

Ja...? Chwytać...? Uchowaj Boże!!!

Ja prosta znat' choczu szto s nim, a Ty znajesz i nie skażesz.

Nierwy puskajut, ot co... :oops: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odśwież odśwież odśwież

 

Janku bo ja niedługo wyłączam kompa... mniej litość

A mnie małż rozwodem grozi...

 

no huncwot jeden :evil: jak rozwodem ?? my tu w pięknej sprawie tak makaron na uszy nawijamy a on ... rozwodem :roll:

sodoma i gomora (vel stodoła i komora) :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ups... i się wydało... :-?

Musiałaś zaraz powiedzieć, że masz te gacie?

No dobra, przywieziesz w lipcu, i tak nowe uszylim z babami, my wszystkiemu poradzimy. 8)

Dzisiaj zebranie Koła Gospodyń Wiejskich było i wymyślilim, coby na wójta najazd zrobić i oflagować się, żeby nam nową scenę w świetlicy naszej kazał zrobić. 8)

Będziem potem wić się na rurze od snopowiązałki. :D

Może Paty zaprosimy, to nas jakichś wypasionych numerów nauczy. 8)

 

A tak w ogóle - Agduś, czy Ty mogłabyś tak głośno nie czkać?

Film oglądam i nie słyszę dialogów od tego czkania. :-?

O gaciach to sama trabisz na całą POlskę, a teraz niby (hep!) taka wstydliwa się zrobiła! Skoro nowe uszyłaś, to ja te rekwiruję. Jakby co, to nie masz dowodu, ze Twoje (hep!)

Snopowiązalaka to mi się zawsze kojarzyla ze sznurkiem (hep!), którego nie ma! A Ty tu z rurą wyskakujesz! (hep!). Tę scenę do kankana to (hep!) porządną zrobić uszą, bo inaczej będziecie fikaly pod nią i tylko głowy będzie widać (hep!), a nie o takie widoki w kankanie chodzi.

czkać muszę (hep!). Ty wiesz, co myśmyśmy w tej spiżarcsse mieli??? Od wiskacza (prezent od ojca po wycieszcze do Irlandii - hep!), przez jakieś słodkie nalewki (też prezenty, ale się przydają w razie gości lubiących) i miody pitne po domowe winka, że o kupowanych nie wspomnę. (hep!) Piwko jeszcze się trafiło (hep!) i kac-gigant jutro murowany! Ale grę opanowałam mistrzowsko! Nie ma bata - zagram, co każą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...