Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

ekh ... chciałam oglosić listę do ściskania Komturowej prawicy - skonsultowałam się z lokalnym OIOM-em i oni mnie kazali osłuchowo czy zmian jakich chorobowych nie ma, więc proszę mi przedstawiać zaświadczenie od rodzinnego oraz paragon zakupu foliowych kapci jednorazowych :evil: , bo sprzątaczka już nie nadąża sprzątać za nami ...

1. wiadomo że ja ... :oops:

2. Anoleiz

3. Kruela

4. mpb1971

5. sylvia1

6. jarkotowa

7. Piątka

8. DPS (tylko zszyj te gacie, ja cię proszę kochana :p )

9. sure

10. sharon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Nie zszyję, bo Agduś mi zabrała. :x

Ale poszylim z babami nowe i są w sam raz! 8)

Jutro idziemy prać je kijankami w rzece. :D

 

Masz ci los :roll: jak zgubisz w rzece to mów - jutro w Kostrzynie Odrą dopłyną pewnikiem ... - u nas wszystko na wiosnę wypływa, dobrze że wojny gangów się zakończyły bo nie tylko gacie pływały :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zszyję, bo Agduś mi zabrała. :x

Ale poszylim z babami nowe i są w sam raz! 8)

Jutro idziemy prać je kijankami w rzece. :D

"Drugi stopień w trzystopniowej skali ostrzeżeń hydrologicznych ogłosił Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej dla województw: dolnośląskiego, lubuskiego, pomorskiego, zachodniopomorskiego, kujawsko-pomorskiego, łódzkiego i wielkopolskiego.

Jednocześnie - jak podaje IMGW - na tym terytorium utrzymują się temperatury dochodzące niekiedy do 30 stopni Celsjusza.

 

W lubuskiem przewiduje się deszcze i burze, lokalnie także silne; wiatr w porywach do 90 km/h, miejscami opady gradu. IMGW przewiduje możliwe szkody w drzewostanie, utrudnienia w komunikacji, straty w uprawach rolnych, zakłócenia pracy urządzeń elektrycznych, a nawet uszkodzenia budynków czy zagrożenie życia powodowane uderzeniami piorunów.

 

Najsilniejszy wiatr - o prędkości w porywach nawet do 110 km/h - może wystąpić w woj. zachodniopomorskim. Przewidywana wysokość opadu w czasie burz to 20-30 mm, lokalnie 40 mm."

 

 

Depsia - przypnij te gacie mocno do sznurka, bo inaczej jutro wszystkie u mnie na pomidorach będą wisiały! I w czym będziecie skakały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga, uwaga, najnowsza łaktualizacja :o

 

1. wiadomo że ja ...

2. Anoleiz (buty OK, są zamówienia na dodatkowe pary, daj znać czy dostępne w hurtowych ilościach, coby nie trza było zamiennie stosować ... )

3. Kruela

4. mpb1971

5. sylvia1

6. jarkotowa

7. Piątka

8. DPS (gacie zamienne pokazać ! :evil: )

9. sure

10. sharon

11. ewusia

12. Agduś

13. bratki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia, dzisiaj z wiatrem przywiało mi białe pantalony, lekko w kroku rozdarte, z koronkami u nogawic. Nie Twoje przypadkiem? Od zachodu wiało... Jakby co, to przywieziemy w lipcu. Na razie przymierzyłam, jutro zeszyję tu i ówdzie i do prób ruszam. Przyda się trochę ruchu! Do tej pory motywacji nie mialam, o tak bez pantalonów to jakoś mi sie nie chciało. Póki co ćwiczyłam grę na kieliszkach (hep!). Coraz lepiej mi idzie, tylko zapasy w spiżarce (na razie barku się nie dorobiliśmy, ale jest miejsce wyznaczone pod niego) mocno stopniały (hep!). Nie mogę na Andrzeja chuchać, bo on, biedaczek, dyżur dzisiaj ma i trzeźwy musi być jako niemowlę.

 

Ups... i się wydało... :-?

Musiałaś zaraz powiedzieć, że masz te gacie?

No dobra, przywieziesz w lipcu, i tak nowe uszylim z babami, my wszystkiemu poradzimy. 8)

Dzisiaj zebranie Koła Gospodyń Wiejskich było i wymyślilim, coby na wójta najazd zrobić i oflagować się, żeby nam nową scenę w świetlicy naszej kazał zrobić. 8)

Będziem potem wić się na rurze od snopowiązałki. :D

Może Paty zaprosimy, to nas jakichś wypasionych numerów nauczy. 8)

A tak w ogóle - Agduś, czy Ty mogłabyś tak głośno nie czkać?

Film oglądam i nie słyszę dialogów od tego czkania. :-?

 

 

 

 

 

 

 

 

jak zaprosita to i lekcje pokazowe będą............odpowiednie wymachy bedziem ćwiczyć, wygięcia, odgięcia , skłony.............czkanie opanowac proszę, bo biust przy czkaniu faluje inaczej, znaczy podskakuje...........a .ma się spokojnie bujać..............zwiększać rozkołys biustu będziemy w raz ze wzrostem napięcia.......... :o :o :o różnych członków................ :o :o :o zespołu oczywiście.............pałki mają być sztywne..............perkusyjne :o :o :o ............to jest cały cykl i trzeba go dokładnie przećwiczyć.............Ziaba ma doświadczenie w falowaniu górnymi patryjami więc da nam małe wskazówki.............no dziołchy szykować się..............przybywam.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...