Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

Agduś, jak coś to łap albo pisz na priva do maksia - to jakoś złapiemy wspólnemi siłami ... :lol:

Gacie nie igła w stogu siana, znajdo sie :roll:

 

U mnie wiało przez jakąś godzinę, z czego z 10 minut naprawde mocno, a potem sie uspokoiło i by to było już to co miało nadejść :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wcale na sznurek nie dam, pod materac wsadze i będa schły pod materacem, jeszcze by faktycznie jakiś wiatr mi zabrał. :o

Ja i tak cała w strachu o nasze "uprawy rolne" zagrożone, jak i zycie od piorunów. :-?

Et, jeszcze grad na to wszystko do kompletu...

Cholera.

A gacie na pranie czekają.

Koronka mi się przybrudziła. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jakby mnie pies z buda przeleciał , ale czekam dalej :)

 

Nefcia a jak tam koza sąsiadów się czuje dzisiaj

wyporzyczą Ci ją żeby pożarła wszystko na Twoich włosciach ?

 

Nefer, ty weź fotkie strzel tej warszawskiej kozie, bo wiatr idzie od naszej strony, coby jej nie odwiało gdzieś na Ural ...

no i może Komtur już oczy raczył otworzyć to może zerknie na foty i oceni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia jak będzie tak wiało jak zapowiadają na twojej pogodzie to ja pewno przez 3 dni bez prądu będę może ja komu podam nr tel coby mi choć najważniejsze wieści podrzucił co? :roll: :roll: :cry:

 

spoko, daj na priva nr komórki, bedzie serwis smsowy :D

pozdrawiam

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tia jak będzie tak wiało jak zapowiadają na twojej pogodzie to ja pewno przez 3 dni bez prądu będę może ja komu podam nr tel coby mi choć najważniejsze wieści podrzucił co? :roll: :roll: :cry:

 

podjade do Ciebie i Ci wydruki wrzucę do skrzynki (tylko tusz muszę zakupić :roll: )

mam nadzieję że u mnie prąd będzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Depsia-ile Ci tych gaci zginęło bo i do mnie wiatr jakies przywiał ,śliczne czerwone w białe kropeczki.Jak Twoje oddam, jak nie to już nie wiem-może siostrzyczki z OIOMu robią konkurencyjną grupę :o

Siostrzyczki-my was lubimy i podziwiamy ale prawo do pierwszego tańca ma niestety forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeee!!! A co jak Jasiu nie ma Internetu??? :roll:

Jak my spac pojdziemy? :o

 

Widzę że Jasiek jest na forum.. moze tym razem doczekamy sie wieści!

 

:D :D :D

m.

Ale to juz bylo 8) Troche jest i za chwile ni ma Go. Moze ma klopot z polaczeniem? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...