Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Depsia-ile Ci tych gaci zginęło bo i do mnie wiatr jakies przywiał ,śliczne czerwone w białe kropeczki.Jak Twoje oddam, jak nie to już nie wiem-może siostrzyczki z OIOMu robią konkurencyjną grupę :o

Siostrzyczki-my was lubimy i podziwiamy ale prawo do pierwszego tańca ma niestety forum :D

Galka jak w kropeczki, to moje, tylko skąd one u Ciebie skoro ja je głęboko w szufladzie trzymałam :roll: . Depesia ma z koronkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wróciłem ze szpitala i mam nowe, dobre wieści, wybaczcie że tak późno ale Bonetka nie pozwoliła mi napisać zanim nie zjem pysznego jedzonka.

Pewnie ma rację bo może zasłabł bym przy klawiaturze?

Postępy Komtur zrobił ogromne o ostatniej mej wizyty:

1. Przywitał mnie otwartym okiem (czuwać trza kto do komnaty wchodzi i czy aby na pewno się pokłonił);

2. Uśmiecha się (rad z widoku synowego widać);

3. Potrafi zaciskać rękę (jakże to tak syna inaczej powitać niźli prawicy uściskiem).

 

Wszystkie wyżej wymienione gesty, kurtuazyjnymi zwane wykonał ochoczo i z pełną świadomością,

 

Łoże niestety siły z Taty wysysa, bo słaby jeszcze, ale do sprawności umysłowej (dowcip zacny, synowy docenia i uśmiechem kwituje) oraz fizycznej powraca. Nadzieję żywić trzeba, iż działania cyrulików z olsztyńskiej twierdzy pozwolą na szybki do pełni sił powrót.

 

Pożegnanie bez uścisku dłoni obyć się również nie mogło,

 

Postów z forum (całości rad nierad nie byłem w stanie w jeden dzień przeczytać) wysłuchał z zaciekawieniem, co poniektóre pomysły kwitując uśmiechem lub brwi uniesieniem.

 

Kolejne wieści przyniosę w dniu jutrzejszym, gdy ponownie dane mi będzie z Ojcem mym dyskusję (no dobra monolog bardziej) przeprowadzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...