Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No Jasiek!!! brawo brawo brawo... Dwa pierwsze dla Komtura, ostatnie dla Ciebie :D

 

No Tomek... nie ma lekko, musisz na jutro obmyślić coś nowego, co by jeszcze większe wrażenie na braci forumowej zrobiło :D

 

A na serio... to zdrowiej w jeszcze lepszym tempie :D

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kamień z serca :D Neferka szykuj się do śpiewania! Kankanówny szykujcie się do Kankana! Wyprawimy Tomkowi urodziny, że HO HO! :D

Gotowa jestem , gotowa, gotowa :):):) KOMTUR - nie ściemniaj tylko ruszaj się z tego wyrka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu doczekałam się :lol: Jasiek dzięki wielkie i racja to, że najpierw musiałeś się dobrze posilić by taka relację nam wszystkim tu zdać. Najważniejsze, że do sprawności umysłowej powraca, bo o fizyczną to już zadbają rehabilitanci :lol: :lol: :lol: i z dnia na dzień silniejszy będzie :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, bo te nasze gacie to strasznie ważny rekwizyt kankanowy jest no :wink:

I tak nie dojdziecie czyje to sa, te w kropki.., no bo kropki mogly sie po drodze przypaletac... :lol:

Gacie to nie muchomor, z którego można kropki zdrapać ( i dać teściowiej) Ja tam swoje gacie poznam. W kropki som moje. Depsia ma koronkowe, Paty z czerwonymi haftkami czy jakoś tak. Ziaba gaci nie ma, bo ona górne partie będzie eksponować to i galoty jej niepotrzebne, ale jakby kto był zgorszony, to ja jej po starej znajomości gacie z RW załatwię :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, bo te nasze gacie to strasznie ważny rekwizyt kankanowy jest no :wink:

I tak nie dojdziecie czyje to sa, te w kropki.., no bo kropki mogly sie po drodze przypaletac... :lol:

Gacie to nie muchomor, z którego można kropki zdrapać ( i dać teściowiej) Ja tam swoje gacie poznam. W kropki som moje. Depsia ma koronkowe, Paty z czerwonymi haftkami czy jakoś tak. Ziaba gaci nie ma, bo ona górne partie będzie eksponować to i galoty jej niepotrzebne, ale jakby kto był zgorszony, to ja jej po starej znajomości gacie z RW załatwię :roll:

 

mam oddać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzruszyłam się i taka wzruszona pójdę spać.

Tomku, nawet nie wiesz ile nam radości sprawiają takie wiadomości :p

Przed snem zajrzę jeszcze do KK, stany magazynowe sprawdzić,

bo czytam, że Jamles Żuberkiem świętuje, ciekawe czy pamiętał by w zeszycik to wpisać :wink:

Dobrej nocy życzę całej Komturowej Rodzinie, Oiomkom i Forumkom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilunia , chwilunia .....a gdzie ja na tej liście jezdem hę? :)

 

listunia to se moze być ale zmodyfikowana :)

0 .bonetka

1. wiadomo że ja ...

2. Anoleiz

3. Kruela

4. mpb1971

5. sylvia1

6. jarkotowa

7. Piątka

8. DPS (tylko zszyj te gacie, ja cię proszę kochana )

9. sure

10. sharon

 

no i czto mi zrobita ? chyba że mnie złapieta :)

pasi czy nie pasi ? :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to co chciałam usłyszeć :D

 

Tomaszku, kawał Komtura z Ciebie, i tak trzymaj

 

 

Ekipo Oiom-u, juz wiecie z kim macie do czynienia, więc ładnie nam sie Tomeczkiem opiekowac proszę, bo jak tam wpadniemy krokiem kankana...to......to.......to...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.no kurna nie wiem co :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilunia , chwilunia .....a gdzie ja na tej liście jezdem hę? :)

 

listunia to se moze być ale zmodyfikowana :)

0 .bonetka

1. wiadomo że ja ...

2. Anoleiz

3. Kruela

4. mpb1971

5. sylvia1

6. jarkotowa

7. Piątka

8. DPS (tylko zszyj te gacie, ja cię proszę kochana )

9. sure

10. sharon

 

no i czto mi zrobita ? chyba że mnie złapieta :)

pasi czy nie pasi ? :lol: :lol:

 

Bonetka, małpo ty jedna ... :lol:

ok, daruję, bo karmisz Komturowego synowca ... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żelcia, bo te nasze gacie to strasznie ważny rekwizyt kankanowy jest no :wink:

I tak nie dojdziecie czyje to sa, te w kropki.., no bo kropki mogly sie po drodze przypaletac... :lol:

Gacie to nie muchomor, z którego można kropki zdrapać ( i dać teściowiej) Ja tam swoje gacie poznam. W kropki som moje. Depsia ma koronkowe, Paty z czerwonymi haftkami czy jakoś tak. Ziaba gaci nie ma, bo ona górne partie będzie eksponować to i galoty jej niepotrzebne, ale jakby kto był zgorszony, to ja jej po starej znajomości gacie z RW załatwię :roll:

 

mam oddać?

 

Eeee no jak Ci się podobają to...nie noo zatrzymaj je sobie. Ja mam jeszcze kilka par spoko. 8) W razie czego będzie mi raźniej na tym stole tańcować jak we dwie w tych gaciach wystąpimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest to co chciałam usłyszeć :D

 

Tomaszku, kawał Komtura z Ciebie, i tak trzymaj

 

 

Ekipo Oiom-u, juz wiecie z kim macie do czynienia, więc ładnie nam sie Tomeczkiem opiekowac proszę, bo jak tam wpadniemy krokiem kankana...to......to.......to...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

.no kurna nie wiem co :oops:

 

 

 

to zaśpiewacie jak wam nasza orkiestra zagra :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...