Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super wieści :D :D Fantastyczne niusy na koniec dnia.A skoro występ za pasem to lecę ćwiczyć tę swoją grę wstępną .....popróbuję na mężu :wink: - nie ma wyboru chłopak bo to w słusznej sprawie :D

Dobrosia dla mężczyzny gra wstępna, to pół godziny żebrania :wink:

 

Hrabia woła Jana:

- Janie, proszę przeprowadzić grę wstępną z Hrabiną, ja jeszcze poczytam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiulka :)

:p ha ...tra la la ......

trza się umieć ustawić nie ? ......frontowo...frontowo :lol: :lol: :lol:

Wy to Stara Gwardia a ja to nowa facjatka :D

 

ps. a z Jasieczkiem sciskac to na razie też tylko ja się mogę :) :p

no jak , przeprowadzata się blizej Zamczyska ? czy na przedpolu dalsym zostajeta ??? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W razie czego będzie mi raźniej na tym stole tańcować jak we dwie w tych gaciach wystąpimy.

Idźta spać wreszcie, przestańta juz tańcowac, bo jutro trza do roboty wstac , niecnoty jedne !

Ja po takich dobrych wiadomościach miałam już wizję próby generalnej;

 

Jak już uścisną wszyscy prawice

zafalowały nagle spódnice

zafalowały,zafurkotały

gołe kolana światło ujrzały

 

 

tak wywijały ,tak tańcowały

w powietrzu czyjeś gacie latały

szpagat nie wyszedł-a to ci bida

zamiast szpagatu jest piramida

braw nie czekały...już poleciały...

 

 

poleciały dalej trenować żeby wstydu nie było ,nie ma żadnego spania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

... choć dziś rano zauważyłem, że ... kilka już "wyżartych" :o :roll: ;)

Chyba nie sądzisz, że Tomek po cichutki wpadł na moment, wyżarł i wrócił potulnie do ciepłego łóżeczka w otoczeniu wianuszka pielęgniarek??? ;)

...

... po ostatnich informacjach od Johnzee'ego, zaczynam mieć wątpliwości :lol: :wink:

...

... ale do sprawności umysłowej (dowcip zacny, synowy docenia i uśmiechem kwituje) oraz fizycznej powraca.

...

...

... no chyba sił fizycznych Komturowi nie przybywa od glapienia się na pielęgniarki (nawet najładniejszych - pozdrowienia przesyłam) ? :wink:

 

John ... nadawaj dalej na tej samej częstotliwości i w tym zakresie (no i sprawdź jak daleko jeszcze Ojcu do machania grillowym pędzelkiem) :wink:

 

Pozdróweczka dla Całej Waszej Rodzinki i dla Wszystkich innych też ... zresztą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gacie na pranie czekają.

Koronka mi się przybrudziła. :roll:

 

a co ty w nich robila, że się przybrudziła, a :evil: ?

Ty rano do spowiedzi leć od razu ...

 

Ehe, pójdę dopiero jak rower nowy kupię. Ostatnio proboszcz sąsiadce kazał oblecieć kościół tyle razy, ile razy zgrzeszyła, to ja lepiej najpierw ten rower... :roll:

 

A wczoraj się nie doczekałam, burza szła już, neta mi wywaliło. :-?

Pieruny były takie, że okolica w posadach drżała, a waliły tak gęsto, że jasno było cały czas jak w dzień. :o

Tak mówi Sołtys, bo ja spałam jak niemowlę... :lol:

 

Dobrze, że niektóre duszyczki to dobre są na forumie i wezmą zadzwonią do człowieka i powiedzą, co i jak. Brazunia, dziękuję Ci, kochana, dzięki Tobie taka spokojna poszłam spać i spałam martwym bykiem nawet w tę straszną burzę, z czego zadowolona jestem niesłychanie, bo w takie burze to ja niepewnie bardzo się czuję.

Teraz u nas już całkiem spokojniutko, jest bardzo ciepło i pada fajny deszczyk majowy, będzie wszystko rosło, aż miło. 8)

 

Doktorom i personelowi OIOM-u chciałam bardzo serdecznie podziękować za taką dobrą opiekę nad naszym Komturem kochanym!!!

 

Dziękujemy Wam, Kochani!!!

 

http://www.ekspreskwiatowy.pl/shop/product/index/name/public/upl/products/192-big.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...