Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chwała Ci Wielmożny Janie za te wieści zacne a przystojne!!! I za powieść rzewną i sławę Komtura opiewającą na kontynentach wszelakich!! Tyś syn ojca swego, widać to od razu!! Wici już rozesłane, woje w kulbakach już siedzą, na poszukiwania Saracena owego gotowi!!! A jak już go znajdą, co pewnie chyżej nastąpi, niż ów Saracen myśli, biada muuuu!!!! Nawet minisi z zakonu OJOM-u mu go nie odratują, nasza Loża Forumowa surowo, acz sprawiedliwie go osądzi (szykować wszyscy, co kto tam ma na pohybel niewiernemu!!!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(szykować wszyscy, co kto tam ma na pohybel niewiernemu!!!!)

 

ja mam sierp tatowy i wiatrówkę, już wyrychtowane czekają na sygnał trąbki bojowej.

 

Tomku, paczka z dobrą energią wysłana, jak każdego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ super wieści :)

Jasiek dzięki bardzo za przekazanie wiadomości :)

Jak już większśc pisała nieodrodny syn swego ojca, niezłe pióro.

 

Tomeczku masz Super rodzinke, ale Ty to wiesz więc wracaj do nich szybciutko.

 

Wysyłam dobre myśli i pozytywne fluidy:)

 

Ja też oczywiście dłonie Naszego Komtura uścisnąc racze i w kolejkę się zapisuje ( bo nie wiem czy karmiące bez kolejki mogą :wink: :) ).

 

Pozdrawiam koleżnkai po fachu z Olsztyńskiego OIOM-u i wszystkich pracowników.

 

Ps. Broni w domu jako takiej nie posiadam, ale mogę coś skombinować, tylko dajcie znać co na trzeba bedziemy się zbroić na tego złoczyńcę, co nam Komtura zabrał z FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga ja mam ja mam :roll: na gaz ale mam :roll: jak sarecen popróbuje kulek metalowych oraz białych wykonanych metodą tajemną oraz śrutowych to od razu zmięknie i przepraszać zacznie azaliż wżdy może i zadośćuczynienie wykona? :wink: :wink:

 

Ja też mogę miec, dlatego pytam czy już mam się zbroić, bo kilka telefonów musze wykonać w tej kwestii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szykuje niespodzianeczkę na juterko :) ha ...może Wam pokaże bliżej wieczoreczka ....:) jak se kupie bateryjki do fotografka ( łakumulatory pogubiłam :(

a ten co w dupeczkę wjechał Komturkowi to łon wcale nie kumaty że cośik złego narobił ot co :wink:

...a w dupeczkę to ludziska wjeżdzajom jeden drugiemu codziennie i to po kilka razy tylko nic takiego straszeńkiego się nie dzieje...a tu był splocik zdarzeń niestety ...

.najwazniejsze to własnie lekarstewka na rozrzedzenie krwi ....

pózniej to że Komturek zbytnim męstwem się wykazał i do doktorka jechać nie miał ochoty stwierdził że przetrzyma bolesci .......

.a póżniej mleko się juz rozlało :( ...

to i tak dobrze że doktoreczek w W . się rozpoznał co zacz mu dolega ...w G ...zrobili i nie posuli !!.. ( kiedyś niestety nie dołozyli nalezytej staranności ..nie poznali się i dzieweczka urody niezwykłej nie chodzi już po tym padole ...a nawet dla mnie jak poczytałam to był ewidentny zawał tylnej komory serca ...a ja laik zupełny i glupia kompletnie medycznie jezdem ....ale wyrzuty sumienia mam i to wraca bo przeczytałam za PÓŻNO !!!!! ).....no i Pan doktorek w O. ...tu majstersztyk się odbył .:)

 

Trzymaj się Komtureczku ...cipleczko

a co dzisiaj sniadanka nie było ??? :o

 

Jutro Imprezka wielka się szykuje .. URODZINY KOMTURKA

ja gareczki już przygotowałam i jak ??? :D truneczków jeszcze nie ma ale migusiem nadrobimy :D

http://www.fulereny.blink.pl/mum/c.19.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomku mam nadzieję że czujesz się coraz lepiej i tęsknisz choć troszkę za nami :D

Przesyłam moc dobrych myśli

chałupę przygotowałam na przyjazd wylewkarzy a ich ciągle nie ma :roll: a teraz idę obiad gotować bo zaczną mi się niedługo moje kurczaczki schodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asiulka :)

:p ha ...tra la la ......

trza się umieć ustawić nie ? ......frontowo...frontowo :lol: :lol: :lol:

Wy to Stara Gwardia a ja to nowa facjatka :D

 

ps. a z Jasieczkiem sciskac to na razie też tylko ja się mogę :) :p

no jak , przeprowadzata się blizej Zamczyska ? czy na przedpolu dalsym zostajeta ??? :lol: :lol: :lol:

 

SZUKAM UMNYCH DO PRZEPROWADZENIA STAREJ STAJNI bliżej Komturii ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam o żadnej burzy nic nie wiem, chociaż straszyli nią intensywnie!! Abo przespałam, albo poszła bokiem ... co za różnica.

Ale deszcz chyba padał, bo jakoś dziwnie mokro mam za oknem :roll: I pochmurno i wietrznie jest "nic to" jednak , jak mawiał nasz najmniejszy Rycerz - życie i tak jest piękne :D

Zdrowiej Komturze, siły zbieraj i wracaj!!!! Teraz to już tylko do przodu!!

 

dobrze, Brazia, że tylko za oknem ... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadłam zaktualizować shortliste:

0 bonetka (niech jej będzie, wpuskam, ale masz wziąć jedzenie! :evil: )

1. wiadomo że ja ...

2. Anoleiz (dziołchy butów nie zabierać, Anoleiz obiecała że nas obuje :-))

3. Kruela

4. mpb1971

5. sylvia1

6. jarkotowa

7. Piątka

8. DPS (sr ... ł gacie, weź lepiej grzybki w occie!)

9. sure

10. sharon

11. ewusia

12. Agduś

13. bratki

14. braza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...