Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wiadomość dla przyjaciół tomek1950


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

dlatego właśnie forum jest fenomenem...

Oj jest, jest :p

Tez kiedys juz tu pisalam, ze weszlam na to forum aby szukac wiedzy budowlanej a znalazlam tutaj Czlowieka. :p :wink:

 

święte słowa :D :D :D

 

mnie też te szczęście i przywilej spotkał - dziękuję Wam za to :wink: :wink:

 

A nawet kilku człowieków i człowieczek :D Kilkunastu... Kilkudziesięciu... Ech, nie ma co liczyć.

 

Komturze, czeka na ciebie cały tłum człowieków :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku, nasz dzielny Komturze, dziś Maksiu był posłańcem dobrych wieści,

i SMS-owo powiadamiał mnie o Twoich dokonaniach, o których Pociechy Twoje informowały na forum.

Łezka wzruszenia oczy zamgliła, a potem uśmiech szeroki dodał im blasku.

Ciesząc się razem z Twoją Rodziną, Forumowiczami i wszystkimi dobrze Ci życzącymi, Żuberka poleję i na transmisję finału Ligi Mistrzów popatrzę.

Bo może zechcesz, bym Ci kiedyś o tym finale opowiedziała...przygotowana być muszę. Bezstronna nie jestem, trzymam za Barcelonę i jak widać skutecznie, bo wygrywają z Manchesterem 1:0

Ciekawa jestem czy jakiś wynik obstawiasz?

Cierpliwie na odpowiedź poczekam.

Serdeczne pozdrowienia ślę Majce, Gabrysi i Jaśkowi,

a Bonetce za ten wypasiony tort buziaki przesyłam...Maleńka, jesteś Wielka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego właśnie forum jest fenomenem...

Oj jest, jest :p

Tez kiedys juz tu pisalam, ze weszlam na to forum aby szukac wiedzy budowlanej a znalazlam tutaj Czlowieka. :p :wink:

 

święte słowa :D :D :D

 

mnie też te szczęście i przywilej spotkał - dziękuję Wam za to :wink: :wink:

 

 

moje odczucia są bardzo podobne, i ważne, że tyle życzliwości i serdeczności tu znalazłam, i słowa otuchy :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chefie

ja chciałm tylko powiiedzieć że życie niestety nas nie oszczędza, że chociaż nie wiem jak bysmy się starali los potarfi płatać figle i nie zawsze w tym pozytywnym wydaniu :cry: Serce na dłoni mozna mieć ale cierpienie nie oszczędza nikogo :cry: ból z czasem nie jest tak dotkliwy jak na pocżątku tylko rysy zostawia głębokie na sercu ..na duszy .....

 

Chefie ja nie wiedziałam ( Wy Tutaj wszyscy się znacie i prywatnie ) bardzo, bardzo współczuję i przytulam jak mogę najmocniej ..... :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka radość, chyba gaciami powiewając, na wieś poletę. :D

Tomek, jestem pewna, że chcesxz zobaczyć naszego kankana i jeszcze to Jezioro Łabędzie, inaczej za nic byś tak pięknie nie zdrowiał!!! :D

 

Pawełku - Ty wiesz, co...

Jutro na maila czekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomku,

Widzę, ze wyznajesz zasadę....powolutku aż do skutku.

Codziennie dawkujesz nam radość swoimi postępami a ile emocji.

Twój Jasiek to już przerósł samego mistrza Alfreda Hitchcocka w budowaniu napięcia.

Fajne masz dzieciaki.

Trzymaj się cieplutko i budź się powolutku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakże miło tu wpaść po wieści tak radosne!

Najpierw czytam od tyłu do ostatniej wiadomości z kręgów najlepiej poinformowanych, a potem szukam mojego ostatniego wpisu (najczęściej daleko musze szukać) i czytam już spokojnie, cośta ludziw wymodzili. Wyczytałam, że wyprawy krzyżowej nie będzie, a już zaczynałam się zastanawiać, jakim orężem dysponuję (coś by się znalazlo) i czy nie lepiej by było, wobec braku wprawy w posługiwaniu się takowym, użyć mocy tajemnych. Szybko zrezygnowałam z tego pomysłu, bo przecież mam nadajnik nastawiony na fale najbardziej pozytywne z pozytywnych i tak szybko go nie przestroję. Nie przestaję więc słać wszelkich dobrych mocy, którymi dysponuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cudowne wieści...............chcemy takich więcej :lol: :lol: :lol: :lol:

 

dzisiaj cały dzień ćwiczyłam wicie się , majtasy przemoknięte do suchej koronki, wiłam sie w deszczu i w słońcu bo wielki dzień występu się zbliża wielgachnymi krokami...........czy instrumenty nastrojone, stoją ładnie w gotowość :wink: :wink: :wink: bo nie znamy dnia a ni godziny...........ja żeby nie wyjść z wprawy cały czas podryguje............ :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się w życiu dzieje, radość splata z płaczem, uśmiech z łzami...

pięknie czytać tak radosne wieści, wyobrażać sobie to, co opisane... zatrzymać i pochylić się nad tymi długimi godzinami oczekiwania Tomkowej Rodziny i Forumowiczów na kolejny etap, na kolejny ruch... oczu, dłoni, warg.....

i smutek z drugiej strony, gdy gaśnie życie gdzieś tam na świecie, życie nawet nigdy nie spotkane, a jednak bliskie przez cierpienie kogoś, kto jest tutaj, w tym kręgu kilkuset "człowieków".. Chefie, sił Ci życzę w ten zbyt trudny czas..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U jednych radość u innych łzy...

 

Życie nas nie oszczędza i poddaje próbom, których nigdy nie chcielibyśmy przejść. Czas płynie a w pamięci pozostaną nam na zawsze Ci którzy musieli od nas odejść.

 

I choć nigdy nie będziemy mogli zrozumieć powodów dla których ten na górze zabrał ich do siebie, cieszmy się że innym udaje sie pokonać przeciwności i wrócić do tych, którzy z wielkim zniecierpliwieniem na nich czekają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeczku - jesteś nie do zdarcia :) Bardzo się cieszę z wieści.

Tort piękny i na pewno smakowity - bo widać, że z wielkie serce włożyła w niego Kucharka :)

 

Wszystko więc na dobrej drodze.

 

 

 

Chef - przytulam :(

 

----

 

bo w zyciu najważniejsi są Ludzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...