Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Klamki do drzwi wewnetrznych


Monika  Seba

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 year później...
  • 2 years później...

DSC08959.JPG

Wyciągnąłem taą fotkę. Firmę nawet kiedyś polecałem, ale dziś koleżanka dzwoniła do mnie z problemem, bo ma u swojego klienta coś podobnego.. a firma jej odpisała ze agresywnie używała klamki.. no szlag człowieka może trafić!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 3 months później...
  • 4 months później...
Witam

Jadę dzisiaj zamówić klamki i mam szybkie pytanie, czy do drzwi Pol Skone będzie pasować każda klamka z internetu, np firmy Metal-Bud lub Gamet czy najbezpieczniej zamówić klamkę tam gdzie drzwi? Klamki ze sklepów internetowych są tańsze i jest większy wybór...

 

Będzie, ale zapytaj sprzedawcę czy Ci ja zamontuje(i ew. za ile), bo dla mnie Metalbud to najtańsza chińszczyzna i nie dałbym na nią gwarancji.

Klamki w sklepie internetowym są rozbite na części, tzn. oddzielnie się kupuje klamkę a dodatkowo rozetkę na klucz. Podsumuj sobie a wtedy zwykle cena przestaje tak odbiegać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

finlandia dziękuję za odpowiedź, znalazłam klamkę X-TUBE QR1 producenta Roothkin w Pol Skone w bardzo podobnej cenie do tej ze sklepu internetowego więc klamki zakupię w Pol Skone, nie będzie problemu ani z rozmiarem ani z montażem:) Swoją drogą jak ktoś szuka niedrogich, nowoczesnych klamek polecam przejrzeć te firmy Roothkin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak po przeczytaniu wszystkich wątków zaczęłam się zastanawiać nad klamką TUPAI 2002Q ale nie jestem pewna jednej rzeczy.

 

http://handles.pl/produkt/klamka-tupai-2002q-16-szyld-kwadratowy-stal-nierdzewna-inox-image-qr

http://handles.pl/produkt/tarczka-wc-808q-16-stal-nierdzewna

 

Czy klamka z dopiskiem ze stali nierdzewnej INOX będzie w tym samym kolorze co dolna rozeta WC?

Czym się różni TUPAI ze stali nierdzewnej od TUPAI ze stali nierdzewnej INOX?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...
W poprzednim mieszkaniu miałam klamki okrągłe i osobiście nie polecam. Są niewygodne a co za tym idzie bardzo niepraktyczne (przynajmniej dla mnie). Gdy urządzałam nowe lokum zamówiłam zwykłe klamki na stronie MODEROWANO. Jestem z nich bardzo zadowolona. Widziałam, że w ofercie sklepu są też okrągłe więc jeśli zależy Ci koniecznie na takim typie, to też coś tam znajdziesz dla siebie ;) Edytowane przez finlandia
Reklamy są niezgodne z regulaminem forum. Jesteś zadowolona - pokaż zdjęcie swoich klamek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...

Jaką macie albo jaką byście dali klamkę do białych drzwi wewnętrznych. Chodzi mi o to czy satynową czy chromową?

Drzwi są w typie nowoczesnym (drewniane malowane z 5 wąskimi szybkami mlecznymi, bezprzylgowe) i wnętrze też takie będzie. Ja chciałam klamki chromowe (bo takie będą m.in. baterie, uchwyty itd.), ale dziś usłyszałam, że lepiej będą wyglądać satynowe. No i mam dylemat... Może pomożecie mi go rozstrzygnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież nikt nie wie , jakie masz drzwi, bo zdjęć pomieszczenia z drzwiami nie wstawiłaś. Co najwyżej możesz pooglądać zdjęcia producenta drzwi - jakie klamki umieścił w materiałach reklamowych tego modelu.

Ja u siebie mam satynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...