Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Sorry, że dopiero teraz... jakoś nie nadążam ostatnio za Tobą:).

 

W pierwszym domu miałam panele w salonie. Fakt nie najdroższe, ale nie znów po 9,99... jakieś takie średniaki.

Jak sprzedawaliśmy dom po 6 latach to musieliśmy je wymienić bo nie nadawały się do ludzi. Wiem wymiana łatwa, szybka i przyjemna i nawet kieszeni za bardzo nie boli ale więcej nie chcę. W domku to trochę inaczej jest niż w bloku, i ludziska parę (set?) razy w te i wewte łażą no a co dopiero potwory...

 

A tutaj to już u nas panele całkowicie odpadają... za śliskie dla koni:p:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że dopiero teraz... jakoś nie nadążam ostatnio za Tobą:).

 

W pierwszym domu miałam panele w salonie. Fakt nie najdroższe, ale nie znów po 9,99... jakieś takie średniaki.

Jak sprzedawaliśmy dom po 6 latach to musieliśmy je wymienić bo nie nadawały się do ludzi. Wiem wymiana łatwa, szybka i przyjemna i nawet kieszeni za bardzo nie boli ale więcej nie chcę. W domku to trochę inaczej jest niż w bloku, i ludziska parę (set?) razy w te i wewte łażą no a co dopiero potwory...

 

A tutaj to już u nas panele całkowicie odpadają... za śliskie dla koni:p:lol2:

 

 

:lol2::lol2: nie mam koni.......więc może te panele zdadzą egzamin :) a tak na poważnie - być może masz rację, ja tam buduję pierwszy dom, więc nie wiem. Ale mam nadzieję, że jednak będę zadowolona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, a ja mam panele w salonie i to te sredniej ceny i klasy, ale ważne ze laminowane. Są już 4 rok, przeszły jazdy rowerem, hulajnogą, pazury duzego psa i małego kota. I upadki wszelkich rzeczy- i ostrych i tępych i bieganie na szybko "po coś" w buciorach. Nie narzekam, nadal wygladają jak nowe. I teraz kiedy odwidził mi się kolor i juz chce je zmienić na ciemniejsze, to nawet mi nie szkoda, bo koszt wymiany i czas są do przyjęcia :D

Ja panele polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dorotko...zdjęć na razie nie ma, bo efekty są małe, więc niewiele się zmienia.....ale jak już będzie coś - to pokarzę :yes: a tak w ogóle to dziś byłam w Bedoniu...patrzyłam, szukałam i....nie znalazłam twojego domku :no: a byłam na Kościelnej...blisko czy daleko??????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o to czemu mnie się ubzdurało, ze w Bedoniu???? A Andrespol jest jeszcze bardziej znany .....taaaaaaaaak 10 lat wakacji ...............!!!!.

 

 

w lipcu????? oj to jeszcze trochę!! a nie!!!! już zaraz czerwiec przecież !!!!!! :rolleyes:

Edytowane przez meg60
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieje się......oj dzieje!!!!! ale pokarzę wam najfaniejsze coś! Ale takich miejsc jest wiele. Bardzo nam się to wszystko podoba, BARDZO!!!!! Niestety nie wzięłam aparatu :( ale mąż zrobił jedno, komórką.....:p

 

http://foto3.m.onet.pl/_m/d94384394ac6b5e7305a5b40b520bf2b,10,19,0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...