Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

NIECH SIĘ DZIEJE WOLA NIEBA czyli BUDUJEMY!!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 4,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

ojejku!!!! Dziekuję wam bardzo!!! :hug:za życzenia, gratulacje i zainteresowanie...... :)

 

Przepraszam, ze tak późno jestem na FM ale wiecie jak to jest........doba za krótka :) Rano, pakowanie samochodu i jazda do domku. Tam porządki - mycie, zamiatanie, układanie, mycie, przestawianie , mycie....i tak w kółko! A wieczorem - do mieszkania i ......pakowanie rzeczy na następny dzień do wywózki! żeby w sobotę nie było jakiegoś większego zamieszania, zostaną większe gabaryty i już!!! Jutro czeka mnie mycie okien......

Dziś miałam bardzo miłych gości.......dostałam pierwszy prezent na nowe domostwo - petunie na taras, wzorniki do cappuccino, fajny kosz wiklinowy i Żyda......coby nam kasy nie zabrakło :yes: Dziękujemy Ewuniu i Jacku!!!! Za prezenty i pomoc!!!!

 

zostały 3 dni......... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz to ja złapałam buraka:rolleyes:

Żeby Żyd pomógł , trzeba go powiesic przy drzwiach wejściowych, po lewej stronie.

Jak się wychodzi z domu koniecznie należy na niego spojrzec.

Raz w tygodniu trzeba go odwrócic do góry nogami, po to by oddał, to co uzbierał.

Natomiast podkowa musi byc zamocowana na zewnątrz, "otwarciem" do góry!

Powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesądy - przesądem, ale zawsze lepiej nie zapeszać :) Żydek zawiśnie tam gdzie powinien i podkowa też ( mamy swoją, znalezioną na naszym polu, gdzie stanął nasz dom...) tylko w którym miejscu powinna zawisnąć? też przy drzwiach?

Paulinko, w kuchni jest Dulux - orzech włoski !

 

 

 

 

zostały 2 dni........a w sobotę? PRZEPROWADZKA !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiu tempo niesamowite macie :) wszystko super wygląda i pasuje do siebie a jak już będzie wszystko urządzone, to dopiero będzie miodzio :):)

nie mogę sie doczekac kiedy wstawisz fotki :) oj nawet nie wiesz Gosiu ile ja bym dała by mieć choć taki stan jak ty ;)

Trzymam mocno kciuki za pomyślną przeprowadzkę !!!

Buziaczki przesyłam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś ostatni raz jak z wami gadam...... :( jutro ten najwazniejszy dzień - DZIEŃ PRZEPROWADZKI - to dopiero jutro, a ja juz mam dość!!!!!!! od kilku dni spię po kilka godziń, a wczoraj - dwie! ale za to dom przygotowany - nawet firanki w salonie, wiszą :wiggle: podlogi wytarte ( jak na razie, moze być ... ) kuchnia rozpakowana, meble w wiatrołapie zmontowane....ufffffffffffffff , nie wiem jak sie nazywam!!!!! POMOCY!!!!!!

A jutro druga tura - najgorsza!!!!

 

 

aaaaaaaa, najważniejsze - załatwiłam internet , jak dobrze pójdzie, bedzie w przyszłym tygodniu!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kochana dasz radę i będzie wszystko ok:) teraz jestes narobiona ,zmęczona ale już za kilkanaście godzin będziesz cieszyć się zamieszkaniem w swoim wymarzonym domku:) Zycze sprawnej przeprowadzki i sukcesu:)

Fajnie ,że udało ci się załatwic sprawę z internetem;) czekamy zatem na wieści!!!

Pozdrawiam i buziole przesyłam :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...