Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Gdzie kupowaliście gniazdka, kontakty i ramki?


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Szukam jakiegoś w miarę rozsądnego cenowo sklepu lub hurtowni z materiałami elektrycznymi, bo wg otrzymanej oferty za Legrand SISTENA LIFE CHOCO chcą ponad 8 tys zł :o :o To tak kosztuje czy trafiłam na wycenę z kosmosu?

 

Legrand to jeden z droższych producentów, aczkolwiek produkty b. dobre. Popatrz np. na Ospel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trwa budowa/remont

Moim klientom polecam:

- zamontowanie najtańszego badziewia na czas dalszych prac (wylewki, gipsowanie, malowanie, podłogi, hydrualika, stolarze....itd),

- po wszelkich brudnych pracach sukcesywny montaż wymarzonego białego osprzętu.

ZALETA: Serce się nie kroi, gdy "fachowiec" uszkodzi gniazdko za 80zł.

 

Allegro

Tu kupisz najtaniej, o ile masz czas na szukanie okazji (zamontowane badziewie na ścianach).

 

Zakupy

Kupić jedno gniazdko/wyłącznik na wzór. Odpisać sobie ceny na pozostałe elementy. Iść do kolejnych hurtowni i podawać cene za którą możesz kupić. Nachodzisz się, ale utargujesz więcej niż pytając o cene przez telefon.

 

Najtańsze zakupy

Najlepszą cene utargujesz idąc do hurtowni z zaprzyjaźnionym elektrykiem, który ma rabat xx% w hurtowni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My kupowaliśmy wszystkie sprzęty z firmy KARLIK i jesteśmy bardzo zadowoleni, może cena nie jak z castoramy ale jakość więcej niż zadowalająca i kolor którego szukaliśmy - drewnopodobne jasne w środku, oprawki ciemna imitacja drzewa. POLECAM.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że się tak podepnę ;)

 

Czy Legrand Cariva ktoś już może przerabiał (w sensie testował, użytkował)?

 

Cenowo wypada całkiem przyzwoicie, a marka Legrand znana jest chyba wszystkim ;)

 

http://www.allegro.pl/item652039472_legrand_cariva_wylaczniki_gniazda_najtaniej.html

 

Od tego kolesia można kupić wszystkie elementy w b. przyzwoitej moim zdaniem cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon, bardzo tani i bardzo dobry.

Do dostania w Leroy Merlin lub we wspomnianej (bardzo dobrej) hurtowni Grodno.

 

U siebie mam dwa budynki uzytecznosci publicznej zrobione na tym osprzecie w tym jeden uzytkowany juz 9 lat, wszystkie dzialaja bez zarzutu.

 

Bardzo popieram Grodno! Kupowalam u nich właśnie simona i jestem zadowolona i z osprzętu, i z obsługi: przy zakupie na cały dom uzyskałam ładny rabat, a poza tym bez problemu czy skrzywienia wymieniałam kilkakrotnie a to ramki, a to przełączniki, jak zmieniała mi się koncepcja. Zadnego najmniejszego problemu, wszystko z uśmiechem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Odświeżam - może komuś się przyda...

Ja wszystko kupiłem w Eldor (http://www.eldor.net.pl) - bardzo miła obsługa, sprowadzili na zamówienie rzeczy których nie mieli w ofercie i na wszystko przyzwoite ceny (porównałem z Allegro). A no i najważniejsze - wystarczy im wysłać zapytanie o ceny na mail i do dwóch dni masz odpowiedź na mailu do porównania z innymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...