Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Mąż dzis robi rozeznanie w sprawie cen siatki i słupków ogrodzeniowych.

...no cóż....wychodzi na to, że z dwóch stron będę miała jednak ogrodzenie z siatki :cry: :cry: :cry:

ze wzgledów finansowo-praktycznych!!!

Natomiast dwie strony.. to będzie płot drewniany:) Tylko jeszcze nie podjęłam decyzji....jaki :x

Kuźwa...podobaja mi sie wszystkie drewniane płoty :o

i jak tu sie zdecydować na jeden?????????? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu kwestię ogrodzenia zostawić na sam koniec, kiedy dom będzie wybudowany ? Będzie wiadomo jaki typ ogrodzenia na pewno będzie pasował do tego domu ? Na razie np. jakaś prowizorka...

 

U nas tak było, że plany odnośnie ogrodzenia miałem, ale wykończeniówka wykończyła nas finansowo i teraz ogrodzenia czeka na czas kiedy będzie gotówka i jakie będzie określi jej wielkość :D :D :D :D

 

Ale ogrodzenie musimy mieć, bo nasz byku musi gdzieś biegać, a na wieś go nie puszczę..... 8) 8) samego.... bo trochę strachliwy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!!!! W łódzkim też ładna pogoda, wszystko co kto lubi...- słońce, wiaterek i trochę deszczu. Więc kazdy z was byłby zadowolony :wink:

Kala, wracając do twojego wymarzonego płotu, widziałam taki co tobie na pewno by sie spodobał. Ale oczywiscie nie miałam aparatu. Jak tylko będę w okolicy i będę miała aparat 8) to ci je wkleje. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięęęęęęęęęęęękny!!! Nam sie bardzo podoba i za każdym razem jak koło niego przejeżdżamy, to zachwycamy sie. Chcieliśmy taki zrobic od frontu, ale stwierdziłam, że nie bedzie nam pasowal. On powinien zdobić do z bali, taki dom z charakterem. Jak twój!!! :p Obiecuje, że jak będę jechać do Tomaszowa, a będę w przyszłym tygodniu, to zrobie mu zdjęcie.

Płot, oczywiście drewniany, z jasnego drzewa, ale jakiś taki inny, że nie potrafię go opisać, myślę, że będziesz musiała kalu uzbroić sie w cierpliwość i poczekac na zdjęcia. No chyba żebym jakoś spróbowała go opisać, ale muszę sie zastanowić jak to zrobić obrazowo :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorem i stylem podobny do tych:

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SkYjgmeul-I/AAAAAAAADhI/dzSEzMHxq3g/s512/DSCN1582.JPG

ale troche inaczej ułożone byly dechy ( nie wiem czy to tak sie nazywa ???? :p :oops: ) na dole były tak polożone, że nic sie nie prześlizgnie ,jakoś jeden na drugim ( a nam o to chodziło ), a im wyżej , ułożone były rzadziej. Naprawde wyglądalo to super, ale zdjęcia pokarzą to dokładniej i wszystko będzie jasne. Oczywiście slupki były dopasowane do reszty :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...