Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam piątkowo !!! :yes::yes::yes:

............dziś spisujemy umowę sprzedaży naszej działeczki ROD............klucze oddałam już w środę..............bo nowa właścicielka ma dziś od rana urlop i chciała sobie już tam robić swoje porządki !!!

........no i umowa została podpisana!!!!!!!!

nie mam już tej działki :( :( :(

 

uuu :hug:

 

szkoda, ze nie masz kogoś kto by sobie ta działeczkę obrabiała z bliskiej rodziny...tak jak u mnie teściowa...

mimo, ze za często na niej nie jestem to jednak z swentymentem idę na nią...

kupowałam ją będąc z Kubulą w ciąży, potem wózkiem codziennie jeździłam...

 

ale przyznaję Ci rację, że przy natłoku obowiązków związanych z domem ,pracą nie miałabyś czasu, aby zachowac i jedno i drugie w należytym stanie...

 

Ogród domowy pewnie też tak wypieścisz jak tamten, działkowy.....:yes::yes:

.......niestety nie mam nikogo z rodziny kto by mógł obrabiac............a po drugie kasa się przyda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam sobotnio............:)

Dopije kawe i wyjeżdżam na 2 dni do szkoły.........

Mąż w tym czasie będzie szlał na budowie.......... a jest tam co robić ;)

Dziś pokaże Wam jaki mamy SUPER porządek w domku i na dziłace :):):)

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S9CAsmeEpmI/AAAAAAAAF7Q/uNCEutE4iWk/s512/DSCN4127.JPG

 

działka;

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S9CAz9v7ZPI/AAAAAAAAF7Y/rnCcocDQ-Q8/s640/DSCN4132.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co prawda,o co chodzi,ale skoro Sure zjawiła się z kwiatkami.Więc jest jakiś powód:rolleyes:;).

 

Więc droga Kalo wszystkiego najlepszego . Zapraszam na kawę,bo jak jedziesz do szkoły,to możesz odbić w Stolnie zamiast w lewo na Toruń,w prawo do Chełmna.

http://www.fotoszok.pl/albums/userpics/13651/2_mini_1%5B1%5D%7E0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw życzonka - ciut spóźnione, ale szczere...

 

Wszystkiego Najlepszego....

SugarwareZ-236.gi&#1.jpg

Kaluś działeczka faktycznie ładniutka... była, tylko patrzeć, jak przed domkiem też będziesz miała pięknie.

Szczerze, to ja nawet w snach nie przepuszczałam, że ziemia tyle kosztuje -koszmar mnie jedneym słowem czeka kiedyś... :eek:

Roślinek żeś kobietko nakupiła:) Tylko ziemię rozplantujecie to pewnie posadzisz.

W domku też widać Kalu spore postępy pracy... Czego gratuluję i podziwiam.

A jak Alma? Już doszła do siebie po zabiegu?

Z kreta naśmiałam się, chociaż sama mam sporo kopców ale wyobraziłam sobie tych niedobrot eksmisję ahahaa... Nu ale proponują płyn na krety, na ile te środki i ten skutkuje...nie wiem. Ta żywołapka nie głupi pomysł...

 

Kaluś powodzenia na budowie i w szkole;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...