Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Z zapominaniem ja czasem też tak mam., jak jestem bardzo zmęczona i zapracowana. Kiedyś w markecie kasjerka podsunęła mi potwierdzenie z karty do podpisu, a ja przez chwilę się zastanawiałam, co ja mam tam napisać! :D

 

Kalu, mnie się podobają podjazdy i ścieżki z kamyczków, ale u siebie nie zrobiłam, bo pod górkę i podobno trudniejsze w utrzymaniu. Ale kostka kamienna mi się sprawdziła przez zimę.. A takie kratki chcialabym miec na dodatkowe miejsca parkingowe obok domu...

 

...i dzień dobry, u nas pada (czyli nie muszę podlewać trawnika)! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po długim wekendzie mają do nas przyjechac kolejne wywrotki z ziemią..........

.....czekam na nie ja, mój ogród i kolejne roslinki:

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S9r9mtA2c9I/AAAAAAAAGBE/0mkfh473Kmc/s640/DSCN4172.JPG

 

http://lh3.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/S9sRP26MqlI/AAAAAAAAGBc/pho23HWkvcQ/s512/DSCN4171.JPG

mąż dziś zamiast wypoczywać......pojechał po śniadaniu na budowe........

rozpoczął szlifowanie bali we wnątrz domku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie było a trochę zmian jest :):) tak ładnie się przed domkiem robi....... oj wszyscy teraz ciężko pracują :)

pozdrawiam :)

ja też zaraz do Ciebie zajrzę !!!!

 

Z zapominaniem ja czasem też tak mam., jak jestem bardzo zmęczona i zapracowana. Kiedyś w markecie kasjerka podsunęła mi potwierdzenie z karty do podpisu, a ja przez chwilę się zastanawiałam, co ja mam tam napisać! :D

 

 

Kalu, mnie się podobają podjazdy i ścieżki z kamyczków, ale u siebie nie zrobiłam, bo pod górkę i podobno trudniejsze w utrzymaniu. Ale kostka kamienna mi się sprawdziła przez zimę.. A takie kratki chcialabym miec na dodatkowe miejsca parkingowe obok domu...

 

...i dzień dobry, u nas pada (czyli nie muszę podlewać trawnika)! ;)

szukam jakiś inspiracji na fajny projekt podjazdu !!!

 

Hej

Jakie szybkie tempo z tymi słupkami. Jaka siatka będzie? Pytam bo ja już po założeniu siatki a czekam tylko na front. Ale jakoś działka mi zmalała bardzo

siatkę mamy już zakupioną.......czarną !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mąż dziś zamiast wypoczywać......pojechał po śniadaniu na budowe........

rozpoczął szlifowanie bali we wnątrz domku :)

 

Szlifowanie jest wciągające i rozumię Twojego męża.:yes:

A jak człowiek wypoczywa..:)

Kalu ja mam coś takiego, ale pewnie to widziałaś

d8ac1d91fe72b6aaa1&#.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam zdjęc, pomysłów, inspiracji.......na podjazd do garażu i ścieżki wkoło i do domku..........

..nie chodzi mi o wybór materiału........ale o wymyslenie ciekawego projektu............tzn. czy ścieżka prosta, czy z ukosa itd :) w którym miejscu ma stać śmietnik itd.....

 

Mamy miłą panią na forum, może znajdzie czas coś doradzić ?

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?110664-projektowanie-ogrodów-Kraków-i-okolice&p=2429622&viewfull=1#post2429622

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kala

 

ale ty robisz piekne zakupy ,az Ci zazdroszczę tych wszystkich roslinek ja też tak juz chce brrrrrrrrrrr a tu musze tyle czasu jeszcze czekać zanim sobie kupie jakąs roslinke :(

a przy okazji przyszłam się pożegnać bo teraz nie bede zagladac na FM wiadomo dlaczego :):) i odezwę się jak wrócę no to narazicho i do usłyszenia appaapapapapappa buziaki zostawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kalu, całkiem spore te drzewka - zwłaszcza jak na taką cenę. Raczej nie będę kupować większych (no, może kilka), bo sporo ich chcę, a kasa jakoś nie chce się rozmnażać ;) Też się nad klonami zastanawiam, boję się tylko tego ich rozsiewania - siewki rosną potem wszędzie - w ilościach hurtowych. Chyba że tylko klon zwyczajny tak ma, odmiany nie. Muszę się douczyć :)

Miłego dzionka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Kaluniu !!! Nie wiem czy podawałaś link do twoich drzewek? Może nie zauważyłam! Czy możesz zapodać??? Może i ja cos dokupię - takie galante już są, to będą od razyu widoczne. Szczególnie jak ma się tak mała działkę jak ja!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię Kalu oglądać Twój domek. Dzisiaj ledwie palcami po klawiaturze stukam. Układanie waty szklanej i to na kolanach a pod sobą trzymetrowa przepaść, to akurat w moim przypadku nie jest szczytem marzeń. Kolana i łokcie mam do wymiany, ale wełna na 1/3 sufitu położona. :lol:

Hmmmm co z tymi danymi o Chorwacji? Nie wiem wysłałaś i nie przeszło czy ja cosik zmalowałam?:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...