Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

Witam i dzięki za zainteresowanie postępami na naszej budowie. Wlaśnie rzucono nam bale...ale pod nogi. Więcej w dzienniku, ale damy radę przecież, prawda?:)

 

Bardzo podobają mi się Twoje zdjęcia na picasa, zajrzałam z ciekawości i będę tam jeszcze zaglądać. Drewniane płoty mają mnóstwo uroku, ale jeszcze bardziej zachwycają mnie te z kamieni/łupków. Cuda! Do tego drewniana brama...i całość jak z bajki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wszyscy damy rade !!!!!!!!!!

...i Meg, i Megana, i Ania i Bartek, i my, i cała reszta !!!!

damy se rade z tymi budowami!!

...bo przecież marzenia są po to by je realizować :wink:

i tego sie trzymajmy :lol: :lol: :lol:

 

kochana, to tylko jakiś etap w naszym życiu. Mówię tak, bo jak juz się zamieszka, to wcale nie jest to nic strasznego. Było, minęło, człowiek wypłukał się z kasy i trochę podenerwował. Ale traktując wszystko na spokojnie, łatwiej to przejść :lol:

spokój, cisza...lotos- jak to Anjamen pisze :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaaa, to sorry! W tamtym programie są meble, ale czy podobne do tych z Ikei, to nie wiem. ja wykorzystalam ten program do urządzenia kuchni i łazienek pod względem hydrauliki i elektryki. Żeby później wiedziec gdzie spływy i inne, umieścić. Bardzo byl przydatny i łatwy w obsłudze. Teraz wiem jak mam ustawić meble w kuchni, bez względu na to jakie, i gdzie umieścić prysznic, bo będę miała takie bez brodzików i kabin ( mam klaustrofobię kabinową :wink: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kala mam pytanie. Chcę zmówić sobie.....kaloszki na Allegro i nie wiem, czy rozmiary podane sa wlaściwe??? Czyli jak 39 to .......39 ? Bo wiesz czasami są zaniżone lub zawyżone. Co prawda podają wymiar w centymetrach ( dł stopy ) ale ja kiedyś Mayce kupiłam kozaki Emo po długości stopy i były za duże :-?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy damy rade !!!!!!!!!!

...i Meg, i Megana, i Ania i Bartek, i my, i cała reszta !!!!

damy se rade z tymi budowami!!

...bo przecież marzenia są po to by je realizować :wink:

i tego sie trzymajmy :lol: :lol: :lol:

Podoba mi się Twoje podejście

Wpadłam na chwilę, zajrzeć co tu nowego i widzę - kaloszki :lol:

ale już lada dzień 15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...