Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

Wiolasz..przepraszam, nie doczytałam Twojej propozycji :oops:

z chęcią skorzystam z Twojej pomocy, nie będę ~musiała już fatygowac kami-lli :oops:

a tak wogóle, to jest mi bardzo miło , że spotkałam tutaj tylu przyjaznych i pomocnych ludzi, może i ja kiedyś będę mogła Wam w czymś pomóc !!! :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam po kilku dniowej przerwie !!

 

Jeśli chodzi o projektowanie to jeśli chcesz kuchnie IKEA to pewnie ich firmowy program do tego będzie najlepszy, ale jak byś chciała zaprojektować sobie inne wnętrza to ja proponuję program PRO100. Ja w nim zrobiłam sobie prawie wszystkie wnętrza. Jak np. w bibliotece programu nie było wybranych przeze mnie kafelków to można je sobie do biblioteki wrzucić :). Na początku program wydawał mi się trochę zakręcony, ale po kilku próbach wychodzą całkiem fajne wizualizację :D i jest mnóstwo zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostałam telefon od wykonawcy. Maja dużo pracy, zamówień i na 99% nasze bale przyjadą dopiero 27 lipca !!!

Mój dom przyjdzie na trzech tirach !!!

Złozylismy tez u wykonawcy zamówienie na podłoge świerkową - cena 45zł/m kw.

oraz na boazerie świerkową - cena 28zł/m kw.

Zrezygnowałam dzis ze szprosów w oknach.....sama nie wiem czy to dobra decyzja?? :o zawsze chciałam je mieć w oknach :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że nie skomentuję Twojego projektu, ale ja dopiero krok za Tobą jestem. Dziś wypatrzyłam program SweetHome 3d na płycie w mężowym pc world i zamierzam się nim trochę pobawić.

Ale chętnie poczytam komentarze osób znających temat do Twojej kuchni :wink:

 

Troszkę się opóźnia przyjazd domu. Ale rozumiem, że oni już go tam tworzą w kawałkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałam szprosy i nie mam i nie żałuję. Po 1. taniej, po 2. trochę światła zabierają. Po 3. Polubisz to, co masz :wink:

 

Czy stół będzie dotykał do mebli na stałe?

Już wiem z praktyki, że zlew i zmywarka muszą być obok siebie. To przymus.

Jaki ma być kran? Mozesz przesunąć go trochę w bok? w lewo? Tak, zeby przy otwieraniu okna nie przeszkadzał.

Zlew 1,5 komorowy, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

andulka....mój domek przyjedzie już gotowy do mnie :wink:

Powiem Ci, że nie zmartwiło mnie to opóźnienie nic a nic !!!

Pomyslałam nawet, że lepiej poczekac dłużej i mieć produkt dobrej jakości niz ich popędzac i mieli by cos zrobić oby szybciej :cry:

jezeli chodzi o mój prymitywny projekt kuchni.....to już Wiolasz wzięła go w swoje obroty :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...