Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

A nie mówiłam, że jest pięęęęęękny i na pewno Ci sie spodoba!!!!!!!!!!!!! Nas też powalił i zawsze jak jedziemy to aż wzdychamy, że nie będziemy mieli takiego. :evil: Ale trudno, coś innego wymyślimy. Oby nam na resztę starczyło :roll: :roll: Płot zawsze zdążymy zrobić :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

tanio nie będzie napewno :oops: ......bo sporo metrów tego ogrodzenia potrzebujemy!!!

ale....... mam nadzieje,że nie przebije cene domku :lol: :lol:

 

Nie może przewyższyć płot ceny domku, ponieważ inaczej nikt nie będzie się chciał budować :) :)

Chyba , że płot, a w środku zamiast domu .......................namiot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i u mnie zaczynają się schody :cry:

Dostałam dzis rano telefon od mojego kierownika budowy!!!!

Chudziak jest do dupy !!! beton nie jest równy, nie wygładzony, wystaja jakies kamienie, jak na to przyjdzie folia to sie podziurawi :cry: :cry:

Trzeba na to wylać cieńką 2 cm warstwę betonu i dokładnie wyrównać, wygładzić !!!!!!!!!!!!!!!!!

Jak to dobrze, że górale przywiozą dom dopiero 27 lipca !!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I się okazuje, że nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło..... :lol: :lol: :lol:

Tak a propos opóźnienia z domem......

 

8) 8)

 

Dobrze, że taki babol wyszedł teraz, a nie później. U nas murarz spierniczył fundament i bale wystają poza obrys fundamentu.... Bo wziął wymiar spod piwnicy, która została wykreślona w fazie adaptacji, zamiast wymiaru spod parteru.... Przyjechały moje chłopaki, pierwszy bal przyłożyli do chudziaka i zonk....

Koniec końców wyszło tak, że zrobimy taki "parapecik" z blachy, żeby woda nie wchodziła pod drewno, a do wymiaru dojdziemy i tak przez styropian (już jest) i kamień naturalny na podmurówce (będzie, taki sam jak na kominie).

 

8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to są dechy z krzywych sosen, ale faktycznie bardzo ładny!!!!!!!!! tylko nie bardzo rozeznaje co jest nad słupkami???co to za kwadraty?

 

tylko te dechy niech ci trochę podheblują bo jak będa takie "surowe" to bardzo dużo impregnatu ci taka deska wciągnie przez te swoje "włosia"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykonawca fundamentu juz został poinformowany, że musi zrobic poprawki!!!

Powiedział, że osobiście porozmawia z naszym kierownikiem budowy i wszystko poprawi wedle jego życzenia :o

brzmi fajnie, ale boje sie cieszyc na zapas :lol: :lol:

mam do was prośbe.... znależlismy producenta siatki ogordzeniowej i chcemy zrobić zamówienie. Podał nam kilka wariantów siatki. :o

Napiszcie z jakiego grubego drutu macie swoje siatki na ogrodzeniu i jaką wielkość oczek w siatce???

bo pojęcia nie mam jaką zamówić :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wrzucam :lol:

WERSJA 1

 

http://img43.imageshack.us/img43/3175/kuchnia11.th.jpg

 

http://img263.imageshack.us/img263/4494/kuchnia12.th.jpg

 

http://img197.imageshack.us/img197/5126/kuchnia14.th.jpg

 

http://img222.imageshack.us/img222/9278/kuchnia1.th.jpg

 

 

WERSJA 2 z szafką narożną na górze

Reszta ustawinia taka sama jak w wersji 1

 

http://img197.imageshack.us/img197/7889/kuchnia2.th.jpg

 

 

oczywiscie pod oknem bedzie zlew ale gdzieś go wyrzuciłam i nie mogłam potem znaleźć :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

o siatce nie napisze, bo my ciągle nie ogrodzeni, a że działka spora to mysliwy o leśnej siatce, bo najtaniej będzie

 

co do wykonawcy, z moich niewielkich doświadczeń wynika ze oni tak gadają ze zapytają a i tak robią swoje :roll:

radziłabym być przy poprawkach

a kierbuda macie zaufanego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolasz.............dziekuje za projekcik kuchni :lol:

bardzo podoba mi sie ta druga wersja z szafką wisząca narożną !!!

teraz czekam na uwagi i propozycje innych :oops:

 

jokka... kierownik budowy to kobieta :wink: ale taka fest grożna !!!

nasza ekipa od fundamentów, gdy dowiedziała się kto jest naszym kierownikiem budowy to powiedziała tylko: ..ło jesu :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!! Kuchnia superowa :)) Mnie osobiście też odpowiada wersja druga, z szafką narożną :p Oczywiście, jeśli mogę powiedzieć swoje zdanie :wink: A jeśli chodzi o siatkę, to napiszę, jak wróci mój małż. On wie jaka jest nasza siatka, ja nie pamiętam parametrów :p :p Na pewno jest wysokości 150cm.

 

 

O znów zaczynam nową stronę !!!! :p :p :p :p :p :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...