Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

Więc tak: w moim programie nie mogę zrobić, żeby łądnie wyszło bo nie mam odpowiednich mebli. Troche na paradyżu komp mi tnie ale spróbuję wieczorem.

Pytanie za 100 pkt i flachę: gdzie są drzwi, na jakiej ścianie i wymiary poproszę. Czy ta wnęka też tam jest co obok kredensu?

i jakiej szerokości jest barek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

hejka, grubosc siatki faktycznie jest lepiej brać ta grubszą, ale z takim wielkimi oczkami 65mm. to sobie darujcie, bo w praniu sie okazuje ze to prawie 68, i z takimi wielkimi okami jest i mniej praktyczna i mniej ładna....!!

my swoją oglądaliśmy wiosną 08, wybrałam 60mm. fajna, ładna, ale nie mogłam sie doczekać, co pare dni dostawca miał inny termin, wkońcu sie zdenerwowałam i zadzwoniłam do innego co miał siatke na stanie- powiedział 65mm, przyjechał, sciągnoł na kupke , ja zapłaciłam i pojechał,

jak na drugi dzień rozwinełam i postawiłam i zobaczyłam te wielkie OCCZY to mialam ochote dzwonić i niech se zabiera ....., ale wtedy dalej nie byłoby ogrodzone, a tu juz dom sie sprowadził do nas...no i została,

a wy dzis to macie luzik- teraz każdy na składzie ma rożne rodzaje i tylko sie pyta gdzie zawieść, a wtedy było ...same wiecie..wszystko prawie jak na kartki..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mika73....i dlatego własnie moja kuchnia biała będzie :lol: :lol: bo lubie :lol: :lol:

..........

a teraz znowu sprawa ogrodzenia :oops: :oops:

zamawiamy WRESZCIE siatke na ogrodzenie wysokośc 1,50

i sprzedawca chce do tego wcisnąc nam słupki wysokości 2 m !!!!!!

mój mąż twierdzi, że powinny byc dłuższe !!!!

:o prosze o rade :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wyzsze niż 2 m !!!!!!!!!

My mamy 2,30, powinny być długie, chociaż moja kierowniczka powiedziała mi ( sama się wybudowała 3 lata temu) , że szkoda, że nie zrobiliśmy podmurówki, bo za jakiś czas wmurowane słupki się poprzechylają. Trochę za późno mi to powiedziała :evil: :evil: :wink: Ale zobaczymy co się będę przejmować na zapas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my nie chcemy robic podmurówki tylko mąz chce kupic gotowe bloczki czy płyty betonowe. Myślisz, że to starczy??

Myślę, że jeśli będą między słupkami i dobrze będą się opierać, to pewnie będzie dobrze. Wiesz ja nie jestem w tym temacie aż taka biegła, więc jakiegoś specjalistę spytaj może jeszcze :) :) A i jeszcze jak zrobisz szczelne obramowanie tej siatki, to pomyśl o jakiś dziurach na wodę deszczową, b inaczej będzie Ci stała w ogrodzie ( koleżanki mąż, po tych dużych deszczach wywiercił dziury w murze, żeby woda spłynęła, bo wszystkie rośliny zaczęły gnić) - samo życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...