Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Wiesz Kala na pewno kupują... Zobacz ile osób wystawia... Ja oddawałam ciuchy po Emilu znajomej, ale wkurzyłam się, że ona zawoziła do komisu rzeczy po Emilu... i zarabiała...,, a nawet mu czekolady nie dała. Dodam, że nie biedna dziewczyna, i że 120l worki oddałam...

Też się zastanawiałam wiele razy czy czegoś nie wystawić na allegro, ale nie potrafię.... więc oddawałam ciuchy biednym np. do Caritasu albo do kościoła....

 

... Inka śpi mi na kolanach, łebek na mojej ręce, nie przeszkadza jej, ze klikam i ruszam ręką, a ona śpi i chrapie... No komicznie to wygląda... Normalnie jak padnięte dziecko ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z nudów porobiłam fotki i mam zamiar powystawiać kilka rzeczy po mojej córci na allegro....

myslicie, że ktoś jeszcze kupuje używane rzeczy na allegro??

jest sens wystawiać?? :(

 

oczywiście!

żałuje, że sama tego nie robię.....choć kiedys sobie obiecałam, bo samej mi zdarzyło się już nie raz kupowaćużywane właśnie z allegro....

 

Alma do wyściskania!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś, jeśli masz już porobione zdjęcia to połowa roboty za Tobą. Wystawiaj na allegro, to bardzo proste. Na pewno znajdą się chętni. Zauważyłam też,że ludziska wystawiają rzeczy(ubrania) w kompletach i niezłe pieniądze na tym zarabiają.

 

Ja od świąt mam przygotowane rzeczy po dzieciach i kilka moich, które chce sprzedaż. Muszę się tylko zmobylizować ,znaleźć czas... kaska zawsze przyda się :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..bedę jechała....Toruń, Włocławek, Łódź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Kraków, Limanowa, Nowy Sącz. :)

 

Właśnie wróciłam wczoraj ta drogą z okolic Nowego Sącza:-) A miedzy łodzią a Toruniem jedzie sie 40km/godz bo asfalt spróchniał :-):-):-) zszedł płatami. jakbyscie tam jechali w nocy albo bylby snieg to uwazajcie, najlepszy spowalniacz:-) Ale mielismy ubaw, wszystkie samochody jechaly wężykiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. ...wczoraj wystawiłam 3 aukcjena allego.........a dziś sprzedałam już 1 rzecz na KUP TERAZ !!:)

zachęcona tym ......zabieram się za wystawianie kolejnych aukcji;)

 

2. ..miałam dziś wizytę kontrolną u kardiologa z Jagodą..........dostała skierowanie do szpitala:(

ma stawić się w poniedziałek rano na 3 dni .....niby tylko badania diagnostyczne w kierunku arytmii serca......ale jednak troche się zdenerwowałam tym i martwie się :(

 

3....punkt 1 i 2 powinny być w odwrotnej kolejności......ale żeby nie zamartwiac się tym szpitalem....zajęłam się wystawianiem aukcji na dobre!!!! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaluś, niczym się nie denerwuj, będzie dobrze :).

Ciuszków żal by mi było się pozbyć.

Większość rozdałam koleżankom, ale te takie 'specjalne', schowałam na strych.

Za to chętnie pozbyłabym się wszelkich moich pierdółek, byłoby na coś nowego, fajnego :D

Tylko jak się za to wziąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...