Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No jestem :lol:

oooo cieszę sie, że trafiłam. Te wnętrza też mi się podobają. Te pokoje takie surowe ale z klimatem. I ja coś ukradnę dla siebie, bo chcę na górze dąb bielony na podłogach :lol:

 

A za piwko dziękuję baaardzo, kiedyś może się uda spotkać :lol: Jak już wrócę do gry i zacznę jeździć znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byliśmy dzis na dzialce zobaczyć jak to wszystko wygląda. Dzień przed przyjazdem bali wygląda to tak:

http://lh5.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/Sm3_vog55fI/AAAAAAAAECs/2bQN2L5HytI/s512/PICT0004.JPG

w tle stoi inwestor czyli mój mąż :lol:

Wybralismy tez już komin do naszego domu. Będzie to Leier wysokość 7,5 metra,średnica 20.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala przed Wami najbardziej zajebisty okres w życiu.... Jak przypomnę swoje emocje przy przyjeździe bali.... Jak zaczęli dom stawiać.... Jak co dzień zawrotne tempo górali przyprawiało o zawrót głowy... Jak po kilku dniach było widać w "czym" będziemy mieszkać... Jak pachniało lasem świerkowym...Jak górale sypali gwarą.... Jak trzy razy mi wiechę wieszali z ukradzionych u sąsiadki kwiatków...

echchchchchcchchch..... 8) 8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie kuchni i jej projektowania - możesz zrobić tak jak my. Poszliśmy do firmy zajmującej się robieniem mebli, m.in. kuchennych, która ma swoich projektantów. Przyjechała Bardzo Nieuprzejma Pani, pomierzyła, popytała i tydzień później przedstawiła nam gotowy projekt, wyjaśniła co i jak, doradziła odnośnie materiałów, wyposażenia, akcesoriów itp. Pooglądaliśmy projekt "wzdłuż i wszerz" ..... Oczywiście go nie dostaliśmy, projetowanie było bezpłatne i mogliśmy, ale nie musieliśmy się zdecydować na wykonanie kuchni przez tą firmę.

Mając w głowie projekt kuchni, skontaktowaliśmy się z Jackiem Od Kuchni, który wykonał to samo prawie dwa razy taniej..... I jeszcze dużo rzeczy doradził.....

 

Ja moze sie wypowiem z punktu widzenia tej nieuprzejmej pani (to ja) i nieuprzejmego pana (moj maz).

 

Dziwicie sie, ze pani byla nieuprzejma, ja w tej branzy pracuje juz wiele lat i po kilku minutowej rozmowie wiem czy klient po pomiarze, zrobieniu projektu i doradztwie bedzie bral pod uwage wykonanie u nas mebli kuchennych czy przyszedl tylko po to zeby nieuprzejma pani lub pan jechali 100 km, poswiecili kilka godzin czasu, doradzili ciekawe rozwiazania, powiedzieli jak klasc gniazdka, plytki, zrobili projekt, a klient z podanym gotowym projektem na tacy pojdzie i zrobi meble u stolarz, ktory wykona je taniej, bo robi "po cichu" przy domu w garazu.

 

My kiedys bardzo dawno tez robilismy to za darmo i z 10 pomiarow zamowily 4-5 osob.

Teraz tez jest pomiar za darmo ale przed pomiarem pobieramy tzw. kaucje zwrotna, ktora zwracamy klientowi przy spisaniu umowy na zamawiane meble kuchenne. Jesli po pomiarze klient pojdzie w dluga z rysunkiem kaucja przepada. W tem sposob na 10 pomiarow 9 osob zamawia, a my jestesmy juz tylko strasznie mili.

Dodatkowo klient umawiajac sie na pomiar jesli nie chce ryzykowac straty "kaucji zwrotnej" (umawiajac sie na pomiar nie zna ceny, po pomiarze moze byc ona za wysoka)ma mozliwosc dokonac wyceny na podstawie podanych przez siebie wymiarow na miejscu w sklepie, taka wycena, doradztwo i projekt jest bezplatna ale projektu nie dajemy. Taka wycene robie z dokladnoscia do 400 zl. Jesli wycena w sklepie pasuje wtedy umawiaja sie klienci na pomiar szczegolowy juz w domu.

 

kala67 pytaj o co chcesz, jesli bede mogla to pomoge :p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magpie101.... bardzo Ci dziekuje za oferowana pomoc napewno skorzystam !!!

Tylko akurat dziś nie mam głowy do mebli kuchennych :o

Wciąz myśle o moich balach na działce :lol:

a jeszcze dzis dowiedziałam sie , że moja córka dostała sie na studia na pedagogike specjalną na UMK, a własnie na ten kierunek bardzo chciała !!!

..i jak tu zachować równowage emocjonalną?? :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...