Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kaluś dzięki za odpowiedzi!

miłego dnia :)

 

w przyszły weekend jesteś w W-wie? Jak dojeżdzasz?

 

Jeżdżę swoim samochodem,bo jazda pociagiem 8 h jakoś mnie nie kręci. Nocuję w hotelu asystenckim na SGGW.

 

W przyszłym tygodniu też mam zjazd ;)

 

no to szkoda, że przez Grudziądz nie masz po drodze;)

a na jakiej ulicy jest Twój nocleg, jaka to dzielnica?

moja uczelnia APS jest na Grzegorzewskiej, niedaleko Dworca Zachodniego.

Fajnie byłoby sie kiedys spotkac na kawce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kalus! Slicznie jest u Ciebie w domku wiesz, juz wczesniej zagladalam ale nastroju nie mialam do pisania. Z ta czerwienia salon wyglada swietnie, a lazienka bajeczna!

Ja roladki nadziewam farszem z pieczarek (taki sam daje do krokietow): 1 kg pieczarek scieram na tarce na grubych oczkach, do tego cebula w kostke, przesmazam na masle. Jak odparuje woda, doprawiam, wsypuje 2 lyzeczki maki zeby zagescic i mieszam. Jak farsz bedzie lekko cieply wsypuje duza garsc startego na grubych oczkach sera zoltego (nie wsypuje do goracego farszu aby sie nie stopil) i mieszam. Farszy starczy na 18-20 krokietow lub rolad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Kalus! Slicznie jest u Ciebie w domku wiesz, juz wczesniej zagladalam ale nastroju nie mialam do pisania. Z ta czerwienia salon wyglada swietnie, a lazienka bajeczna!

Ja roladki nadziewam farszem z pieczarek (taki sam daje do krokietow): 1 kg pieczarek scieram na tarce na grubych oczkach, do tego cebula w kostke, przesmazam na masle. Jak odparuje woda, doprawiam, wsypuje 2 lyzeczki maki zeby zagescic i mieszam. Jak farsz bedzie lekko cieply wsypuje duza garsc startego na grubych oczkach sera zoltego (nie wsypuje do goracego farszu aby sie nie stopil) i mieszam. Farszy starczy na 18-20 krokietow lub rolad.

 

Magpie,ja robie bardzo podobnie,tylko więcej dodaje sera;)

 

zrobilam i roladki i krokiety.....i wiele innych rzeczy.....od czwartku nie wychodze z kuchni:D:D::D

Jestem po dwoch dniach przyjmowania gości....;)

dzis wieczorem czeka mnie kolejna parapetówka.....:)

Troche jestem zmęczona....ale lubie gości, lubie jak w domu jest pelno ludzi i wszyscy dobrze sie bawia;)

...i miłe jest też to, że goście przynoszą upominki na "nowy dom" ;)

chyba każdy lubi dostawać prezenty:D:D::D

Pochwale się Wam jaka dostałam cudną miske z boleslawca:

 

7.01%252520050.jpg

 

dostalam ją zawiniętą w papier z Cepelii.......to prawie popłakałam sie ze szczęścia :D:D:D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, kaluś,

 

ale mieliście wspaniałe Święta ...

 

A teraz kilka słów o domku: czerwień do drewna wpasowała się znakomicie i jest taka energetyczna :rolleyes: Sporo przestrzeni i miejsce na choinkę...

 

A jak zwierzaki się zadomowiły ?

O Was nie pytam, bo to widać :):):)

 

he he....juz miałam dawno o tym napisac.....

nasze zwierzaki zadomowiły się najszybciej :D:D:D::D:

czują się jak u siebie;)

 

7.01%252520021.jpg

 

7.01%252520049.jpg

 

7.01%252520004.jpg

 

7.01%252520024.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwierzaki boskie! Sliczna jest ta sypialnia, gdzie psina spi chyba jej nie pokazywalas w calosci?

Kalu krokietow mozna narobic wiecej, opanierowac i zamrozic. Potem zamrozone wrzucamy na patelnie i smazymy ale na minimalnym ogniu doslownie aby dobrze sie odmrozily i podgrzaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałabym tak narobic na zaspas i sobie zamrozić.......teraz ledwo wyrabiam z wymyslaniem co nowego przygotować dla gości:)

właśnie podsmażami pokrojone piersi z kurczaka do salatki gyros:)

gości mam dzis na 17.00....mam nadzieje, że sie wyrobie;)

 

sypialni nie pokazywałam jeszcze ....bo tam same braki narazie:(

szukam czegoś , mam koncepcje w głowie i wiem co chcę tam mieć.....

tyle, że w sklepach tego nie ma:(

a na szybko nie chce kupowac byle czego.....bo kasy mi szkoda:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalu widze, ze corka ma czarne lozko, prosze napisz jakie ma do tego meble (szafa, komoda), pytam, bo ja tez kupilam czarne kute lozko, chce jasna podloge ale nie wiem co z szafami, jasne w kolorze desek przy czarnym lozku czy w kolorze wikliny?

I gdzie kupilas ten stolik z koszykami wiklinowymi, ktory stoi przy kabinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Jagody w pokoju sa jasne dechy na podłodze, mebelki białe, łóżko czarne a ściany niebieskie :)

Zrobilam przed chwilą kilka zdjęć żebys mogla zobaczyc czy dla Ciebie to współgra czy nie...

brak jeszcze dodatków na ścianach, na oknie, kapy na łóżku i białego biurka - juz zamówionego u betib :)

Na dziś wyglada tak:

 

8.01%252520002.jpg

 

8.01%252520014.jpg

 

8.01%252520004.jpg

 

8.01%252520006.jpg

 

8.01%252520011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...