Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Kaniorki budują dom z bala :) ...komentarze tutaj !!!


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

..W dniu 5 czerwca 2009 roku podpisaliśmy umowę na postawienie domu z bali z firmą Stollux w Izdebnej.

Umowa dotyczy stanu surowego zamkniętego,... czyli ściany, ścianki działowe, dach odeskowany i pokryty papą, okna, balkon, filary, drzwi wejściowe itd....

Budujemy z bala o grubości 24cm.

W trakcie podpisywania umowy musiałam dokonac wyboru..jakie chcę okna, jaki balkon, jakie filary i jakie drzwi.

Wszystko wybrałam odrazu:) Tylko nie mogłam sie zdecydowac i dogadać z mężem w sprawie drzwi!!!!!!!

Staneło na tym, że nad drzwiami jeszcze sie zastanowimy i damy odpowiedź w terminie późniejszym.

..i to dlatego własnie robiłam sondaż na temat drzwi:)))

ja od poczatku chcialam drzwi nr 4, natomiast mąż chciał drzwi nr 2 ..bo będzie przez okienko wpadało światło do wiatrołapu/a. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..górale przyjadą stawiac nasz domek ok. 15 lipca. Do tego czasu musimy postawić fundamenty. Zabraliśmy sie więc ostro do pracy.

Zamówiliśmy koparke, koszto to 50 zł/za godzine pracy. Najpierw zdjęła humus a potem wykopała nam "piękną" dziure w ziemi: ):)

http://lh5.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SjkZ8Hu_aQI/AAAAAAAADHw/5dBDj-uU3rE/s512/DSCN1378.JPG

 

http://lh6.ggpht.com/_QziNhVXF5qI/SjkaPMYATxI/AAAAAAAADH4/sSUpcwRw80c/s512/DSCN1390.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kala ja też śpieszę pogratulować wbicia pierwszej łopaty :)

Alę wiedzę, że z pracą to się nieźle sprężacie, boście dołek niezły wykopali. Brawo :D Tak trzymać

Kurcze a co do ogrodzenia to chyba trochę i od kaski zależy.

My z dwóch stron które są w granicy z innymi działkami ogrodziliśmy siatką,

bo i tak zrobimy tam żywopłot a to zawsze taniej.

Jedynie od frontu chcemy zrobić "przyzwoite" i eleganckie ogrodzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My z dwóch stron które są w granicy z innymi działkami ogrodziliśmy siatką,

bo i tak zrobimy tam żywopłot a to zawsze taniej.

Jedynie od frontu chcemy zrobić "przyzwoite" i eleganckie ogrodzenie.

Tak jak większość. U nas jest taki problem że wokół nas jeszcze nie ma żadnego sąsiada i musimy otoczyć domek z czterech stron, wiec na pewno będzie siatka, a z przodu coś fajnego wyczarujemy :) jeszcze się zastanawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam działkę rogową i tylko jedną stroną narazie granicze z sąsiadem.

Na dwóch bokach mam drogi, a na trzecim boku pole gdzie uprawiane jest zboże:)

Myśle,aby na tym jednym boku, tam gdzie granicze z sąsiadem dac siatke, a na trzech bokach chciałabym drewniany płot. Co o tym myślicie??

Mam na myśli taki płot jak ma u siebie Iwuś.

Jesli mi pozwoli to wstawie Jej płotu fotki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam działkę rogową i tylko jedną stroną narazie granicze z sąsiadem.

Na dwóch bokach mam drogi, a na trzecim boku pole gdzie uprawiane jest zboże:)

Myśle,aby na tym jednym boku, tam gdzie granicze z sąsiadem dac siatke, a na trzech bokach chciałabym drewniany płot. Co o tym myślicie??

Mam na myśli taki płot jak ma u siebie Iwuś.

Jesli mi pozwoli to wstawie Jej płotu fotki:)

 

Do twojego domku ,to ogrodzenie tylko drewniane pasuje i do tego takie siermiężne. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...