Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do dziennika Ged'a


Teska

Recommended Posts

Z okazji Świąt Wielkanocnych:

miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr,

zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze.

Pracy, która pomaga żyć.

Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.

http://img152.imageshack.us/img152/1940/kurczakpx2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ged co do podgladania Twojego dziennika. Jako stały cztacz podziwiam i myślę że wtym szaleństwie jest metoda.

 

 

PS. Spodobałyby się Tobie moje mebelki, coś 100 może 150 lat. Kredens jest tak cieżki ze trzeba było do niego specjalna ekipe transportową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wciornastek

Kiedyś meble robiono z drewna. Taki mebel miał duszę. A dzisiaj ... :evil:

 

Nie tylko z dusza ale i wbrew pozorom te meble były (są) nadal bardzo funkcjonalne. Choćby nasz stół. Fakt ze blat gruby na kilka cm i kilku chłopa do jego podniesienia ale za to jaki funkcjonalny i stabilny. Bez rozkładania spokojnie obiad zjada 6 osób.Gdy go sie rozloży wejdzie 12 a od biedy 16 osob. Zaleta jego jest szerokośc tylko 1,2 m. Dlatego tak dogodnie można zasiadać i biesiadować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Od 10 dni sam bez niczyjej pomocy od 6 rano do 20 wieczorem robię sobie dach. Trzecia z kolei ekipa nawala i zamiast pracować dalej u mnie - tynkują baseny u sąsiada. Co z tego że im nie zapłacę kilkudziesięciu tysięcy ... sąsiad pokryje straty... W związku z tym nie mam ani czasu, ani siły, ani chęci cokolwiek pisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 10 dni sam bez niczyjej pomocy od 6 rano do 20 wieczorem robię sobie dach. Trzecia z kolei ekipa nawala i zamiast pracować dalej u mnie - tynkują baseny u sąsiada. Co z tego że im nie zapłacę kilkudziesięciu tysięcy ... sąsiad pokryje straty... W związku z tym nie mam ani czasu, ani siły, ani chęci cokolwiek pisać.

no to fakt nie jest ciekawie

powodzenia w pracach, które pewnie dłużej potrwają, ale za to nie będzie błedów w wykonaniu z którymi tak walczyłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem pracujesz, jest Ci ciężko, ale skrobnij coś od czasu do czasu i wklej fotkę. Rujnujesz mi dzień, zawsze zaczynałem pracę od porannej kawy i wpisu z dziennika Geda, jestem zaniepokojony. Po motylkach i kwiatkach, których nie lubiłem czytać w końcu jak się wziąłeś to prowadzisz dziennik bardzo profesjonalnie. Można się na nim czegoś nauczyć, jestem pod wrażeniem pracy, którą wykonujesz samodzielnie. Napisz co zrobiłeś z tym dachem do tej pory.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem pracujesz, jest Ci ciężko, ale skrobnij coś od czasu do czasu i wklej fotkę. Rujnujesz mi dzień, zawsze zaczynałem pracę od porannej kawy i wpisu z dziennika Geda, jestem zaniepokojony. Po motylkach i kwiatkach, których nie lubiłem czytać w końcu jak się wziąłeś to prowadzisz dziennik bardzo profesjonalnie. Można się na nim czegoś nauczyć, jestem pod wrażeniem pracy, którą wykonujesz samodzielnie. Napisz co zrobiłeś z tym dachem do tej pory.

 

ja się absolutnie zgadzam z przedmówcą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...