Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

tylko dla pań:durne pomysły facetów na urządzenie mieszkania


aniaitomek

Recommended Posts

myslalam, ze nigdy w tym watku nie przyjdzie mi sie uzewnetrznic, no coz...doczekalam sie fantastycznego pomyslu mojego M

 

dlugo wybieralam osprzet elektr i moj wybor padl na Berkera:), niestety ku mojemu zdumieniu, M odmowil, poniewaz...laczniki nie są PODŚWIETLANE:jawdrop:

pytam: po jakie licho Ci podswietlane pstryczki np w przejsciu z sypialni do lazienki (nosz kurde chyba bym nie zasnela, widząc, ze mi tam ciagle cos blinduje, pomijam fakt, ze te srednie serie roznych firm, mają ordynarne podswietlenia (sorry jak kogos urazilam), a na bajery to juz mnie nie stac i szkoda kasy, uwazam) na co M odowiedzial, wlasciwie wykrzyczal, ze jak pojdzie w nocy do wc, to nie bedzie macał calej sciany i brudził jej rękami...:lol2:

no, wobec powyzszego argumentu brak mi poprostu slow...macie pomysl, dlaczego moj M juz wie, ze bedzie spał z brudnymi rekami?:rotfl:

 

 

ide dalej, pytam, a po co Ci podswietlenie przy drzwiach wejsciowych do domu, skoro i tak mamy delikatny polmrok (oswietlenie czasowe), ktore swieci sie od zmierzchu do 23, odpowiedz rownie zaskakujaca jak powyzsza:

-a jak bedziemy wracac o 1 w nocy, to juz nie bedzie swiatla, to jak zaswiecisz???

chcialam delikatnie zauwazyc, ze nalezymy do osob, ktore o 1 w nocy wracaja do domu, owszem...tylko raz w roku- W SYLWESTRA!!!

 

no i moj berker przepadl, zastapil go zaj* podswietlany LEDOWO legrand :bash:

 

no to może spróbuj przekonac go argumentem że kontakty nie przemieszczja sie po scianie:D sa zawsze w jednym i tym samym miejscu i po jakims czasie czlowiek doskonale wie gdzie sie znajduja-nawet po omacku;) no chyba ze tylko ja tak mam;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 793
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Byłam wczoraj na budowie i zaglądam do garażu ( właśnie położono nam instalację elektryczną). Patrzę a w garażu zrobione podłączenie "siły". Pytam się mojego męża po co ? A on mi na to że gdyby chciał coś spawać... Pytam znowu a samochód gdzie ? A on: na podwórku masz mnóstwo miejsca... Pytam się dalej co niby ma spawać ? A on dalej brnie: że np balustradę od schodów ( a w planie mamy drewnianą). Dodam na marginesie że posiada swój duży warsztat i w dodatku nie spawa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...

Mamy na górze w holu parkiet. Mężowi bardzo się podoba. Tak bardzo, że zmartwił się, że się zniszczy jak będziemy po nim chodzić. Kupił więc najtańszy chodnik, żeby go na tym parkiecie położyć. No i może bym to przełknęła, gdyby nie to, że przez ten chodnik nie da się otworzyć drzwi do górnej - największej - łazienki. Mąż się nie przejmuje, bo na dole mamy przecież łazienkę (malutką) i możemy z niej skorzystać. Tyle, że w tej dużej górnej ma stanąć pralka.

Taaa, wynika z tego, że prania też nie będziemy robić. A wszystko po to, żeby się nie zniszczył piękny parkiet szczelnie ukryty pod obciachową wykładziną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Mój malzonek wymyslil ze chce miec dwie zmywarki w domu. Jedna na brudne naczynia a druga na czyste i bedziemy na zmiane ich uzywac.. ze to wygodne wyciagac bezposrednio ze zmywarki czyste naczynia i wkladac brudne do drugiej, nie trzeba wkladac do szafek, mniej wydamy na szafki kuchenne.. tylko bedziemy przekladac z jednej do drugiej.. pomysl dlugo musialam mu wybijac z glowy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój malzonek wymyslil ze chce miec dwie zmywarki w domu. Jedna na brudne naczynia a druga na czyste i bedziemy na zmiane ich uzywac.. ze to wygodne wyciagac bezposrednio ze zmywarki czyste naczynia i wkladac brudne do drugiej, nie trzeba wkladac do szafek, mniej wydamy na szafki kuchenne.. tylko bedziemy przekladac z jednej do drugiej.. pomysl dlugo musialam mu wybijac z glowy :)

 

jossi...sorki, ale padłam:rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj luby sam zdecydowal sie na robienie elektryki. ogolnie wsio dobrze, porzadnie, czasem kable tak grube ze elekrownia na tym by pociagnela, ale co tam.... najgorsze jest to ze wszystkei gniazdka sa pomontowane odwrotnie - bolce sa na dole i jesli wtyczki sa z uziemieniem to brzydko odstaja bo kabel wychodzi do gory. no i tak sie go kiedys pytam czemu tak w calym domu zrobil...na co on - ze zorientowal sei w polowie, ale chcial byc konsekwentny! bosko! kable poprzycinal tak ze nie da sie tego odwrocic :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

dlaczego on wszystko musi robić na ostatnią chwilę... zero zapobiegliwości.

tak jest zawsze i ze wszystkim

ostatnio wodę z oczyszczalni ze studzienki zbiorczej zaczał wypompowywać jak już wody nie chciała odbierać....

czy tylko mój szanowny tak ma.?

 

Nie tylko Twój. Mój nie widział potrzeby zakupienia nowych baterii do junkersa do czasu, kiedy przestała się zapalać iskra i nie było już ciepłej wody w domu O 23:30 jechaliśmy do tesco i to przecież żaden problem, bo tesco jest zawsze otwarte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie przeczytałem całego tematu ale parę wpisów odnośnie zostawiania rzeczy na stołkach pufach itp. utkwiło mi w głowie. Otóż jestem stolarzem i w trakcie wykańczania mieszkania zrobiłem kilka pojemnych szaf na ubrania które miały być równo podzielone i przez nas zagospodarowane. Panowie nie dajcie się na to nabrać. Róbcie osobną szafę dla siebie a osobną dla żony. Po paru latach małżeństwa nie mam gdzie wcisnąć koszuli na wieszaku bo okazało się że proporcja miejsca w szafie została poważnie zachwiana jakieś 20-90%. Właśnie dlatego zostawiamy swoje rzeczy że tak powiem na wierzchu bo do szafy się po prostu nie da ich wcisnąć.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Nie przeczytałem całego tematu ale parę wpisów odnośnie zostawiania rzeczy na stołkach pufach itp. utkwiło mi w głowie. Otóż jestem stolarzem i w trakcie wykańczania mieszkania zrobiłem kilka pojemnych szaf na ubrania które miały być równo podzielone i przez nas zagospodarowane. Panowie nie dajcie się na to nabrać. Róbcie osobną szafę dla siebie a osobną dla żony. Po paru latach małżeństwa nie mam gdzie wcisnąć koszuli na wieszaku bo okazało się że proporcja miejsca w szafie została poważnie zachwiana jakieś 20-90%. Właśnie dlatego zostawiamy swoje rzeczy że tak powiem na wierzchu bo do szafy się po prostu nie da ich wcisnąć.

Pozdrawiam

 

To dlatego mężczyżni zostawiają porozrzucane ubrania :o.:cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...