Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

tylko dla pań:durne pomysły facetów na urządzenie mieszkania


aniaitomek

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 793
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

He he he, stary dobry temat ;)

 

Przerabialiśmy z Mężem gniazdka pod telewizor i ja mówię, że trzeba też przerobić w kuchni, bo teraz mam 3 gniazdka centralnie nad płytą.

J: Przesuniemy 2 w lewo i 2 na prawo od płyty.

M: nie będę nic na razie przesuwał bo może się jeszcze układ zmieni

J:nic się już nie zmieni, wsyztsko jest ustalone i trzeba te gniazkda przesunąc przed położeniem płytek.

M: Płytki w kuchni, PO CO? ;)

 

ALbo skonczymy te budowę albo zwariuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M: Płytki w kuchni, PO CO? ;)

 

 

Hmmm to było również moje pytanie do męża. Nie mam ani jednej płytki w kuchni. W każdym razie na ścianie. Trudno mu było się przystosować, przecież w kuchni MUSZĄ być płytki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w sklepie z akcesoriami do łazienek , mówię do do mojego małż "trzeba kupić jakiś uchwyt na powieszenie małego ręcznika który jest potrzebny przy umywalce. A on na to - "a po co, to ty nie będziesz go tak ładnie zwijać jak w łazienkach hotelowych i kłaść obok na blacie?"

 

Ps. nie pracuje w hotelu :)

Edytowane przez mrówka75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

U mnie nie obędzie się niestety bez "wieszaka" z gwoździami choćbym nie wiem jak dużą garderobę zrobiła.

 

Wg. mojego męża kuchnia bez szafki wiszącej z suszarką do naczyń nie istnieje. Nie ważne, że obok zmywarka, ociekacz. Suszarka na naczynia (w szafce oczywiście) musi być! A ja nie planuję żadnych wiszących szafek!!!

Edytowane przez agalind
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśmy w sklepie z akcesoriami do łazienek , mówię do do mojego małż "trzeba kupić jakiś uchwyt na powieszenie małego ręcznika który jest potrzebny przy umywalce. A on na to - "a po co, to ty nie będziesz go tak ładnie zwijać jak w łazienkach hotelowych i kłaść obok na blacie?"

 

Ps. nie pracuje w hotelu :)

Mokry ręcznik nawet najpiękniej zwinięty szybko zacznie śmierdzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, uśmiałam sie jak norka :rotfl:

My jeszcze w fazie planowania jesteśmy, więc mąż nie ma durnych pomysłów.

Ale śmiało moze dołączyc do grona facetów, ktorzy zostawiaja ciuchy na krzesłach, pufach i na wieszakach w przedpokoju.

Niestety widze, ze nasza córka robi tak samo :cry: Co prawda ma dopiero 3,5 roku, ale jak sie rozbiera, to ciuchy zostaja tam gdzie stała.

Aaa no i rzut brudnymi skarpetami i gaciami do brudownika - tak, jakby cieżko było podejść i wrzucić do środka, nieee, on musi rzucac, co z tego ze nigdy nie trafia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, mój małż znowu przeszedł samego siebie (a nie zdarza mu się to często).

Jesteśy na etapie instalacji wodno-kanalizacyjnej i CO. A że niedługo powiększy się nam rodzinka więc siłą rzeczy nie jestem już w stanie spędzać tyle czasu na budowie co kiedyś. Coś mnie podkusiło i zapytałam męża, w którym miejscu planuje rozdzielacz do ogrzewania podłogowego (chodziło mi o ścianę w kotłowni). A on do mnie, że tam w rogu, w salonie, będzie :jawdrop::jawdrop::jawdrop:No myślałam, że urodzę normalnie. Oczywiście naprostowałam go i jednak będzie w kotłowni, ale najgorsze jest to, że on do tej pory nie widzi problemu w tym, że miało to być w salonie. Przecież to będzie zamknięte i nie będzie widać tych rurek :mad::mad::mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och, mój małż znowu przeszedł samego siebie (a nie zdarza mu się to często).

Jesteśy na etapie instalacji wodno-kanalizacyjnej i CO. A że niedługo powiększy się nam rodzinka więc siłą rzeczy nie jestem już w stanie spędzać tyle czasu na budowie co kiedyś. Coś mnie podkusiło i zapytałam męża, w którym miejscu planuje rozdzielacz do ogrzewania podłogowego (chodziło mi o ścianę w kotłowni). A on do mnie, że tam w rogu, w salonie, będzie :jawdrop::jawdrop::jawdrop:No myślałam, że urodzę normalnie. Oczywiście naprostowałam go i jednak będzie w kotłowni, ale najgorsze jest to, że on do tej pory nie widzi problemu w tym, że miało to być w salonie. Przecież to będzie zamknięte i nie będzie widać tych rurek :mad::mad::mad:

Miałem identyczne plany co do naszego rozdzielacza. Niestety moja pani zniweczyła je bez mojej wiedzy. Do dziś nie moge jej tego zapomnieć...:bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months później...

myslalam, ze nigdy w tym watku nie przyjdzie mi sie uzewnetrznic, no coz...doczekalam sie fantastycznego pomyslu mojego M

 

dlugo wybieralam osprzet elektr i moj wybor padl na Berkera:), niestety ku mojemu zdumieniu, M odmowil, poniewaz...laczniki nie są PODŚWIETLANE:jawdrop:

pytam: po jakie licho Ci podswietlane pstryczki np w przejsciu z sypialni do lazienki (nosz kurde chyba bym nie zasnela, widząc, ze mi tam ciagle cos blinduje, pomijam fakt, ze te srednie serie roznych firm, mają ordynarne podswietlenia (sorry jak kogos urazilam), a na bajery to juz mnie nie stac i szkoda kasy, uwazam) na co M odowiedzial, wlasciwie wykrzyczal, ze jak pojdzie w nocy do wc, to nie bedzie macał calej sciany i brudził jej rękami...:lol2:

no, wobec powyzszego argumentu brak mi poprostu slow...macie pomysl, dlaczego moj M juz wie, ze bedzie spał z brudnymi rekami?:rotfl:

 

 

ide dalej, pytam, a po co Ci podswietlenie przy drzwiach wejsciowych do domu, skoro i tak mamy delikatny polmrok (oswietlenie czasowe), ktore swieci sie od zmierzchu do 23, odpowiedz rownie zaskakujaca jak powyzsza:

-a jak bedziemy wracac o 1 w nocy, to juz nie bedzie swiatla, to jak zaswiecisz???

chcialam delikatnie zauwazyc, ze nalezymy do osob, ktore o 1 w nocy wracaja do domu, owszem...tylko raz w roku- W SYLWESTRA!!!

 

no i moj berker przepadl, zastapil go zaj* podswietlany LEDOWO legrand :bash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...