Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

Cześć Afrodyta.

Jestem bo nie mogłam ominąć. Cudnie mi się czyta Twoje wspominki, jakaś taka wielka radość bije z nich, choć dom normalny zwykły a nie willa z basenem z pierwszych stron magazynów wnętrz. I jeszcze ten pies, który jak mój miał trafić do schroniska :lol: Nasza też polowała-piszę w czasie przeszłym bo od jakiegoś czasu cisza :roll:

Wiesz czego Ci zazdroszczę? Dzieci. Musicie być bardzo szczęśliwą rodziną :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

wiolasz, secam witajcie w moich skromniutkich progach :D

 

wiloasz chwyciłaś mnie za serce tymi słowami :oops: :roll:

Wiesz czego Ci zazdroszczę? Dzieci. Musicie być bardzo szczęśliwą rodziną

Takie rozważania sprzyjają jesieni życia, ale ja nie mając tylu lat, z pełną świadomością mogę powiedzieć. Już od dawna, rodzina jest dla mnie najważniejsza :D I może dlatego dało mi to poczucie szczęścia.

 

Ktoś mnie spytał jak to jest mieć trójkę dzieci, to moja odpowiedź

:D

Post wyżej też jest coś fajnego do poczytania.

 

secam tak, to retrospekcja. Fotki jednak są z czasów obecnych. Powoli dochodzimy do tego, jak zapragnęliśmy zamienić "prowizorkę" na coś "stałego". Komputer jest właściwie w części pokojowej, ale tak zwrócony, że caluśką kuchnię mam na oku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, chodziło mi też o to, że nie ma u Was pędu ku rzeczom materialnym, wszystko się pokazuje takie spokojne, szczęsliwe. I Ty opisując w dzienniku proste rzeczy które macie, jesteś taka szczęśliwa. No bo kto teraz tak się cieszy z kuchenki, czy wersalki. Bo kto teraz śpi na wersalce :wink:

I jeszcze przygarniacie zwierzaki do tak niewielkiego domku :lol:

 

Cieszę się że jesteście zgraną i szczęśliwą rodzinką. I masz prawo być dumna bo masz z czego i kogo. Odwalacie kawał dobrej roboty. Przy tym budowa całego kompleksu hotelowego to pryszcz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiolasz, Depsia lejecie miód na moje serducho :lol: Już myślałam, że nikt tu nie zajrzy, gdy wstawię zdjęcia naszego obecnego lokum :roll: Bo w sumie jak tak spojrzeć, to wnętrze jest "żadne". A co, ktoś myślał, że nie wiem?

 

Tu jest jednak prawda, że wolimy "być" niż "mieć".

 

I bardzo się cieszę, że ktoś tu się dobrze czuje :lol: Zapraszam częściej :lol:

 

Ale powiem Wam w zaufaniu, że na nowym to też bym chciała jak w żurnalu :oops: może nie super, nie ekstra, bez złotych klamek, ale elegancko i ze smakiem :wink:

 

secam no jak ja sie cieszę! Ucałuj Dosię i bąbelka. O was też myślę, wiesz kiedy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....... O was też myślę, wiesz kiedy :wink:

jasne że wiem

 

Ale powiem Wam w zaufaniu, że na nowym to też bym chciała jak w żurnalu :oops: może nie super, nie ekstra, bez złotych klamek, ale elegancko i ze smakiem :wink:

Nie jest niczym złym "chcieć mieć", Wiadomo że fajniej jest "mieć" , ważne żeby "mając", być nadal człowiekiem - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

secam Twoje słowa oddają wszystko

ważne żeby "mając", być nadal człowiekiem

 

aisa222 serdecznie witam i pozdrawiam :D

 

aneta-we cieszę się, że wpadłaś :D Lodówka wyjątkowo pusta w rysunki, bo są wakacje :wink: Normalny stan jest taki, że codziennie coś przybywa i magnesów brakuje :roll:

 

wiolasz przychodź do kuchni kiedy chcesz :wink: Ja też lubię kuchnie, jak jadę do kumpeli to zawsze siedzimy w kuchni. Nawet teraz, gdy się przeprowadziła do nowego domu. Lubię siedzieć przy dużym stole i jadac wspólne posiłki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie te husky, malamuty i temu podobne to piękne i mądre psy, ale wymagające bardzo w hodowli - trzeba im zapewnić bardzo dużo ruchu, poświęcić mnóstwo czasu i energii. Podziwiam właścicieli takich psów, ja bym nie zdecydowała się, za leniwa jestem... :oops:

Historia z bezowocnymi próbami uwięzienia malamuta - piękna! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...