Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Frodziaaa piszesz dalej ????

Na razie zbieram myśli do kupy :wink:

Muszę dzis po Najstarszą zasuwać do Babci i nie będzie to zapewne miła wizyta.

W sobotę jedziemy na 40-lecie i wypadałoby rozejrzeć się za opakowaniem prezentu. Łooo jak dobrze, że tym razem, nie muszę kiecki kupować :roll: :lol: I Jakoś tanio nas ta impreza wyniesie, bo ciuchy i buty już mamy, i nie trzeba latać, i kupować.

 

A w ogóle nie chciałam na to weselisko iść.

 

No to witam pięknym, słonecznym porankiem, tak jak mnie słoneczko za oknem powitało. :wink:I miłego dnia wszystkim życzę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Dzisiaj już czwartek :D , jutro piątek i wolna sobota :D :D :D . Jak ja lubie te soboty :D , bo mogę sobie pospać i już nie mogę sie doczekać.

Dzisiaj kryzys - oczy na zapałki :( bo same się zamykają. I nie żebym śpochem była tylko dla mnie 5 i pół godziny snu to mało :oops:

Na razie zbieram myśli do kupy :wink:

I jak Ci idzie ?? :roll: :D Czekamy .... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też witam!

 

Mam za sobą już odstawienie auta do mechanika i walniecie prawie dwóch kilosów z buta. Żeźko było i trochę mi sierść na rękach stanęła, ale fajnie się szło.

 

sure no tak jest, że ten, komu zależy na pracy, płaci wykonawcom, a komu praca pozwala na własnoręczne budowanie, to buduje sam :wink:

A konie nie są chyba ujeżdżone, chociaż bardzo spokojne. Ale na pewno zaprzęgane do bryczki. Były jeszcze dwie klacze, w tym jedna źrebna, i musiały być zabite, bo wjechał w nie rozpędzony samochód. Ironia losu, konie uratowały życie osobom jadącym w bryczce, poświęcając siebie. A źrebna klacz była wychowana od małego przez tego sąsiada...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Dzisiaj już czwartek :D , jutro piątek i wolna sobota :D :D :D . Jak ja lubie te soboty :D , bo mogę sobie pospać i już nie mogę sie doczekać.

Dzisiaj kryzys - oczy na zapałki :( bo same się zamykają. I nie żebym śpochem była tylko dla mnie 5 i pół godziny snu to mało :oops:

Na razie zbieram myśli do kupy :wink:

I jak Ci idzie ?? :roll: :D Czekamy .... :D

 

ja akurat mam wolny piątek - za 15 sierpnia

ale mogę sobie pomarzyć o spaniu dłuższym niż te 5-6 godzin

jest dziecko :), a poza tym budowa

trza robić

wraca się 22-23, rano się zwleka z łóżka do roboty

 

chyba się na emeryturze będzie odpoczywać :)

 

 

miłego i słonecznego dnia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja akurat mam wolny piątek - za 15 sierpnia

ale mogę sobie pomarzyć o spaniu dłuższym niż te 5-6 godzin

jest dziecko :), a poza tym budowa

trza robić

wraca się 22-23, rano się zwleka z łóżka do roboty

 

chyba się na emeryturze będzie odpoczywać :)

 

 

miłego i słonecznego dnia życzę

 

ach, jak ja Cię rozumiem http://forum.blizniaki.net/images/smiley_icons/glasiu.gif

U mnie dzieci trójka, do pracy wstaję o 5:10 http://forum.blizniaki.net/images/smiley_icons/icon_twisted.gif a nawet w weekend maluchy robią pobudkę o 6 rano http://forum.blizniaki.net/images/smiley_icons/glowa_w_sciane.gif

 

Ale ogólnie jest świetnie, no nie? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frodko w nocy to ja odpoczywam (nie mam czasu na @#X$) a moim hymnem jest "Budzikom śmierć"

ja akurat mam wolny piątek - za 15 sierpnia

ja to wolne wyjeździłam ze dwuteownikiem - dzień poszedł nawet nie wiem kiedy :roll:

ale mogę sobie pomarzyć o spaniu dłuższym niż te 5-6 godzin

jest dziecko :)

u nas dwoje i niestety nie chodzą spać o 20 :( rano się wysypiają bo wstają o 9-10 jak ja już mam połowę roboty z głowy

 

chyba się na emeryturze będzie odpoczywać :)
taaa... bawiąc wnuki, robiąc weki i cierpiąc na bezsenność :lol: :lol: :lol:

 

 

miłego i słonecznego dnia życzę
nawzajem (dzisiaj ma być cieplutko 30st. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to wolne wyjeździłam ze dwuteownikiem - dzień poszedł nawet nie wiem kiedy :roll:

 

 

ja będę zamawiać kolejny towar - na wylewki

przygotowywać co nieco dla hydraulików na sobotę

i pora mi obejrzeć i zamówić materiały na podłogi na górę - chyba jednak zdecydujemy się na płytki i w sypialni :o

 

 

u nas dwoje i niestety nie chodzą spać o 20 :( rano się wysypiają bo wstają o 9-10 jak ja już mam połowę roboty z głowy

 

 

ja mam dobrze z tym, że inwestorek idzie spać o 19, babcia zostaje z nim, a ja spokojnie wtedy mogę już sama jechać do męża na budowę do tej 22-23

bo wcześniej to wiadomo, jaka jest robota, gdy trzeba jednak zerkać, co ten inwestorek na działce porabia, by jakiś głupot nie wymyślił :D

 

 

 

 

chyba się na emeryturze będzie odpoczywać :)
taaa... bawiąc wnuki, robiąc weki i cierpiąc na bezsenność :lol: :lol: :lol:

 

hihihihi

no mi inwestorek powiedział, że dzieci szybko miec będzie, wiec będe młodą mamusią :D

 

 

 

 

nawzajem (dzisiaj ma być cieplutko 30st. 8)

 

 

wszytsko możliwe

chociaż coś mi mignęło o 23 stopniach, ale słoneczko grzeje, więc nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...