Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Lepiej zacznij już teraz sobie planować, co chcesz w danych pomieszczeniach mieć, bo od tego zależy np. rozmieszczenie gniazdek i oświetlenia. Przy Waszym tempie, przyjdzie Ci podejmować takie decyzje w biegu i 'na oko". A wiesz co to może znaczyć? Że np. gniazdo jest o 5cm wsunięte za szafę, albo lampa nad stołem z boku a nie na środku. Porób sobie wstępne założenia i możesz je później je weryfikować :wink:

 

 

zgadzam się

niejedno gniazdko czy właćznik zmienialiśmy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodytko kochana, ja też nie znam angielskiego. Daj znac co i jak i pomogę jak bedziesz chciała, czesto picassy nie widac na forum.

Jak widać udało mi się zrobić awatarka na powrót :D Trochę to potrwa zanim dojdę co i jak. Ale jak możesz to powiedz, które linki wstawiać na forumie :wink: Fotosik dalej BEEEE :evil: Moja kasa dalej nie wpłynęła na saldo i nie mogę odblokować zdjątek :evil: /sprawdziłam, błędów w przelewie nie zrobiłam, jak podane tak wpisane/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry

trochę mnie nie było a już stronka nałupana - ech ;)

Heee, drogę, którą można przejechać w 3h, wracaliśmy 7h.

 

Jadąc przez Wrocław nie mogłam oprzeć się myśli, "co by było, gdyby...np. mieć numer telefonu do Ryski, albo secama"? A później, celowo, pojechaliśmy do Aqua Parku w Oleśnicy. Ostatni punkt wakacyjnych wojaży :lol:

Namówiłam nawet Dużego na karnet do sauny i... spodobała mi się sauna fińska. Do parowej musiałabym się przyzwyczaić :roll: :wink:

 

Planuje ktoś może saunę w domu? Bo wiecie, za marzenia jeszcze nie karają... :roll: :wink:

Mówisz masz

.... wysłane na priva ;)

 

ja już przestałam zamieszczać zdjęcia na fotosiku, ale jeszcze płacę za te stare...
A co polecasz?

 

Fajny polski album - prosty i bezpłatny (pewnie jeszcze) - sam zmniejsza za duże zdjecia

http://www.albumik.pl

 

a fotosik jest Beeee :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam czegoś takiego :( Nie mogę też użyć Print-scrin :evil:

Chyba będę musiała zostać przy Alno :-?

ja ściągałam program teraz czerwiec-lipiec, może są jakieś zmiany w programie?

u mnie okno wygląda tak:

http://img8.imageshack.us/img8/105/sweethome.th.png

ten aparat zaznaczyłam, jak na niego nacisnę to pyta czy stworzyć zdjęcie, po potwierdzeniu trzeba jeszcze zapisać

print screen też mi działa, nie mam pojęcia czemu u Ciebie nie :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...