Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Afrodyty brak... pewnie zeszyty podpisuje, albo może już opowiadanie o wakacjach pisze :wink:

 

PS ja właśnie skończyłam :oops: ,to opowiadanie, jutro czeka mnie powtórka u starszyzny, trza poszerzyć zasób słów bo to już poważniej będzie trzeba pomyśleć, czwarta klasa to już nie przelewki, to sie już dużym jest 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam moich kochanych gości :lol: :lol: :lol:

 

Wiolasz jakoś powolutku zaczynam kumać fotobucket. Wgrałąm sobie program do kompresji zdjęc i wklejam na fotobucket mniejsze, dzięki temu już niedługo poprawię to co fotosik napsuł /saldo uzupełnione, ale zdjęć nie mogę odblokować, tylko muszę najpierw wykupić cały pakiet :evil: Mowy nie ma! Tak mnie znerwili!!!/

 

anetina, aneta-we brak czasu , nie przez szkołę, choć z początku września można tak wnioskować :wink:

 

KamaG zeszytów nie podpisuję, nawet na rozpoczęciu roku u pierwszoklasistki nie byłam. No przecież się nie roztroję. Byłam z najmłodszym w przedszkolu, a do szkoły pojadę na "Pasowanie na Ucznia"

 

Depsia czasu dalej brak, choć już nie tak bardzo. A mój Tato... no cóż fakt, do śmiechu nie było. O tym, że wszystkie jego wymiary są o kilka cm rąbnięte, to już chyba nie muszę mówić, ale jak po mnie "poprawiał" wyciągnięty narożnik ściany nośnej, to teraz stoi pod kątem :-?

Mogę powiedzieć "chwałą boszzze, że to "tylko" piwnica..." :roll:

 

A teraz idę tworzyć aukcję kotów na All :wink: Tylko najpierw muszę foty na serwer wrzucić, życzcie powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co się ma dziać, jak czasu ni ma, co by przy kompie cupnąć :(

 

Jeszcze pralka mi zrobiła :evil: i ma mnie w dalekim poważaniu. Ale ja ją też :evil: i dostała od razu eksmisję z łazienki :lol: . Tyle, że teraz piorę.....Franusią :roll:

Oj, zawitała prehistoria w nasze progi :lol: :wink: Ale ja wredna baba jestem i się zawzięłam. Teraz pralki nie kupię! Chyba, że Francyja się też zbuntuje, ale do tego czasu mam nadzieję dostać już zwrot Vat-u z budowy, to pogadamy inaczej.

 

Po za tym Fotosik mnie znerwił i próbuję z innym fotki kombinować. Ale może wieczorem coś skrobnę, bo Duży znów w pracy, jak co wekend, więc będę zabijać czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No! Tom sie trochę naklepała w dzienniku :D I jakby mi lepiej na duszy :D :wink:

 

i o to chodziło, no nie?

 

A tą "pstrokacizną" :wink: to się chyba tak na serio nie przejmowałaś, co?

To chyba mało wazne jakimi kolorami budowe sie zabezpieczy :)

 

I mam nadzieję, że dbałas i dbasz o siebie i się tak nie nadwyrężasz na budowie? :evil: Dla Ciebie: ogarnąc dzieciarnie, nagotowac obiadku i przede wszystkim NADZOROWAC :wink: - widze, że właśnie w tym jestes SUPER!

Co Ci faceci zrobiliby bez Ciebie na tej budowie :roll: :o

Ale całe szczęście Afrodyta jak zawsze czujna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejmować się nie przejmowałam, ale tak mi po prostu i najzwyczajniej w swiecie było wstyd, że nie stać mnie na ileś metrów sklepowej folii. Autentycznie, całą zime przejeżdżając koło tamtych znajomych miałam moralniaka :roll: .........do wiosny. Ale o wiośnie opowiem później, w dzienniku :wink:

 

Jeszcze trochę i foty będą :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co? Fajną piwnicę masz. :D

Sporą, z kilkoma pomieszczeniami i bardzo fajnym wyjściem na ogród.

Doskonały pomysł i już wyobrażam sobie, co można tam zrobić. 8) :D

No bedzie tego ponad 100m2 :D Całkiem sporo jak na pomieszczenie gospodarcze :roll: Nawet trochę za dużo, bo koncepcje się zmieniały, że już sama straciłam rachubę ile tego było :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...