Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Anetko i co wybrałaś za pstryczki?

Na 99% będą legrand Cariva. Proste i bez bajerów.

http://www.legrand.pl/pl/pl/liblocal/website_old/images/050/050090/050_090_30_00.jpg

 

W ogóle to się wczoraj nalatałam. Prosto z pracy obejrzec te pstryczki, potem oswietlenie.

Wpadłam do domu po gar fasolki dla moich fachowców (czyli mojego Ł. i taty), zawiozłam na budowe, zrobiłam od razu inspekcję :wink:

Z powrotem do domku, dzieci i babcia w samochód. Babcię odwieźlismy do jej domu a ja z Alicja i chłopakami na budowe.

Bo przeciez umówiłam się z kumplem na obejrzenie naszego nowego domu.

A jak wrócilismy to jeszcze zgarnęłam dwójke dzieci sąsiadów bo bidulki czekali na schodach na rodziców.

Napoiłam i nakarmiłam towarzycho i zajęłam się kąpiela maluchów.

A jak im poczytałam to przysnęłam z nimi :oops:

 

I tu najważniejsze: Ł. miał zaraz wrócic: przed 20-sta a ok. 22-giej go nie było. Nie miał zacięgu :evil:

Okazało sie, że piec nie chodzi jak trzeba a w piwnicy tel. nie działa.

Cztery razy Ł. jeździł w nocy, żeby sprawdzac co z piecem. Działa ale nie tak jak trezba- dzis bedzie fachowiec.

Ufff, rozpisałam się w Twoim dzienniku. Sorki :oops:

 

Pozdrawiam sobotnio i leniwie. Wstałam dopiero po 7-mej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pstryczki masz w moim guście, właśnie proste i bez bajerów. A do czego jest to pokrętło?

Faktycznie się nalatałaś :roll: ale takie latanie najfajniej się poźniej wspomina :wink:

 

Telefon zazwyczaj w piwnicy nie działa. U mnie też słabo. Właśnie doczytałam, chyba u Delfinki, że masz piwnicę i 2 rodzaje ogrzewania. I kuchnię roboczą w piwnicy. No widzisz, teraz przydałoby się zobaczyć Twój projekt i....nie ma gdzie :wink:

 

A piec to dał Wam nieźle popalić :-?

 

Wstałam po 8-mej. Łeb mi pęka i nos boli jak nie wiem co :evil: A chcę dzis jabłka jeszcze zrobić :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pstryczki masz w moim guście, właśnie proste i bez bajerów. A do czego jest to pokrętło?:

 

myślę, że to sciemniacz. Wrzuciłam pierwsze zdjęcie z netu :wink:

 

Właśnie doczytałam, chyba u Delfinki, że masz piwnicę i 2 rodzaje ogrzewania. I kuchnię roboczą w piwnicy. No widzisz, teraz przydałoby się zobaczyć Twój projekt i....nie ma gdzie :wink:

 

Może powrzucam fotki i przesle linka :wink: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hyyyy ja też zaczynam :(

Nie zamknęliśmy okna na noc i ...................... boli gardło, głowa i zimno mi :evil: Na dodatek pojechaliśmy dzisiaj na działkę sprzątać i wyzbierać śmieci, no i trochę wiało.

A miałam w przyszłym tygodniu się zaszczepić przeciwko grypie i guzik z tego. :(

 

Tak więc Afrodytko, rozumiem Cię :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..co jest z tymi choróbskami? Dookola wszyscy kichają, a to jeszcze nie jesień, czy to jakas alergia? Bo ładne słoneczko u nas było i cieplutko...

 

Afrodyto, zdrówka życzę...

Właśnie :-? Człek zdrowy a chory :roll: :wink: Pęta mi sie takie paskudztwo sezonowo i specjalnie nie wiadomo od czego, nawet po testach.

 

I widzę, że posta mi nie zapisało :evil: Będę klepać 2 raz :roll:

 

Anetko-we widziałam i bardzo mi się podoba. Ile tam masz meterków, tak na jednym poziomie? I nie wiedziałam, że tak jak ja, masz 3 dzieciaczków :wink: W jakim są wieku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..co jest z tymi choróbskami? Dookola wszyscy kichają, a to jeszcze nie jesień, czy to jakas alergia? Bo ładne słoneczko u nas było i cieplutko...

 

Afrodyto, zdrówka życzę...

Właśnie :-? Człek zdrowy a chory :roll: :wink: Pęta mi sie takie paskudztwo sezonowo i specjalnie nie wiadomo od czego, nawet po testach.

 

I widzę, że posta mi nie zapisało :evil: Będę klepać 2 raz :roll:

ja też mam dolegliwości sezonowe, bez kataru, ale z obrzękiem śluzówki, czyli oddychać tez nie za bardzo.. :-?

doświadczalnie sprawdziłam, ze zazwyczaj, gdy jest ciepło i sucho (no to może po prostu kurz?)i... ...po czerwonym winie, ale na szczęście nie każdym! :wink:

 

(a jak mi się nie zapisuje wiadomość, to cofam do poprzedniej strony, zazwyczaj jest tam tekst)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyłazi mi rowerek z rana do przedszkola......alergia is back :evil: Trza będzie znowu sprzęcicho na posterunku postawić :-?

 

jaka alergia?

 

Sure, wiolasz ja to w ogóle nie wiem jak to jest. Paskudztwo nazywa się "Przewlekły Zespół Zatokowo Oskrzelowy Na Podłożu Alergicznym" -jak usłyszałam tą nazwę to parsknęłam śmiechem. Zwłaszcza, że diagnozę postawił gin :roll: :lol: Przez 9 m-cy ciąży byłam na Duomoxie i jeszcze 9 m-cy po. Ale tuż po porodzie nabyłam sprzęcicho firmy PIC i powoli oduczałam organizm i dziecko przy cycu od prochów. Do dzis został bezbarwny, wodnisty katar i ból głowy-zatok, ale przynajmniej ni faszeruje się prochami. Tylko inhalacje robię sobie i dzieciom. Antybiotyków nie używamy od 5 lat świadomie. I.........chorujemy mniej

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobranoc, Afrodyto.

A jak jutro zajrzysz, możesz mi napisać, co to jest za sprzęt firmy PIC? Mucosolvan ostatnio dostał mój młody, który ostatecznie okazał sie nie być alergikiem, choć objawy zatokowe ma podobne. W dzieciństwie był faszerowany antybiotykami, w końcu okazało się po latach, że jego przewlekłe zapalenia gardła związane są z refluxem! Odpukać, jakoś spokojnie dorósł i minęły mu te choróbska :wink:

 

pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Anetko-we widziałam i bardzo mi się podoba. Ile tam masz meterków, tak na jednym poziomie? I nie wiedziałam, że tak jak ja, masz 3 dzieciaczków :wink: W jakim są wieku?

 

na parterze jest jest ok. 75 m a na poddaszu 82 m.

A moja dzieciarnia to Alicja lat 8,5 i Krzysztof oraz Bartosz po 2,5 roku. Jest wesoło i nigdy nudno :wink: .

 

A na zatoki uzywałam inhalacji z soli emskiej. Mi pomogło.

Zdrówka życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny! Dziś już trochę lepiej z noskiem :wink:

 

Dobranoc, Afrodyto.

A jak jutro zajrzysz, możesz mi napisać, co to jest za sprzęt firmy PIC? Mucosolvan ostatnio dostał mój młody, który ostatecznie okazał sie nie być alergikiem, choć objawy zatokowe ma podobne. W dzieciństwie był faszerowany antybiotykami, w końcu okazało się po latach, że jego przewlekłe zapalenia gardła związane są z refluxem! Odpukać, jakoś spokojnie dorósł i minęły mu te choróbska :wink:

 

pozdrawiam,

 

Inhalator /nebulizator/

Ja mam w obudowie identyczny, tylko nieco inna jest część, do której wlewa się preparaty :wink:

http://www.jubiler1.pl/images/SOHO%20HappyNeb%201.jpg

A na mucosolvanie i soli fiz. udrażniam sobie drogi oddechowe i rozrzedzam śluzówkę. Dzięki temu łatwiej mi się oddycha zimą po wizycie w zadymionej kotłowni, oraz pozbywa bólu zatok i bezbarwnego kataru :wink:

 

Anetko no bliźnięta :o :o :o :wink: Gratuluję!!!

To już wiesz, że u mnie też sa w rodzinie :wink: Mają w planie przyjechać dzisiaj, wreszcie je zobaczę :lol:

O soli emskiej też słyszałam wiele dobrego, ale nie używam.

 

wiolasz astma, to już poważna rzecz. Musi być dobrze prowadzona, żeby się nie pogłębiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że będzie coraz lepiej z tym katarem. Astmę przerobiłam z oboma moimi synami, na szczęście dojrzewając wyrośli z niej, poza tym mądra homeopatka wyprowadziła dzieci z ciągłego faszerowania antybiotykami - od jakichś 6-7 lat nie biorą w ogóle.

Dobry homeopata to skarb, polecam Wam, dziewczynki, warto pójśc i skorzystać z porad przy leczeniu astmy i alergii - potrafią bardzo pomóc. 8)

Na te przypadłości zatokowe też pewnie coś by poradzili. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...