Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...mądra homeopatka wyprowadziła dzieci z ciągłego faszerowania antybiotykami - od jakichś 6-7 lat nie biorą w ogóle...
Ja też na własną odpowiedzialność przestałam dawać antybiotyki dzieciom, sama też nie biorę. Mamy niedaleko baaardzo dobrą p.doktor od alergii, która sama choruje na zatoki. Od niej właśnie dowiedziałam się, że wystarczą inhalacje na zatoki, oskrzela, płuca. Parę innych leków typu p-alergiczne też miałam. A kobieta dobra jest :roll: Prowadzi syna mojej psiapsiółki. Młody ma 11lat, a wieku 6-7 lekarze w Klinice Chorób Płuc w Poznaniu powiedzieli jej coś takiego:"Pani syn ma płuca, jak młynarz po 30-letniej pracy w młynie. Niech sie Pani cieszy, że jest tak prowadzony, bo inaczej mógłby już nie żyć". Te słowa mówią same za siebie...

 

Tylko że mój mąż już stary, a astme ma od jakiś 3 lat. COś jest nie tak z nim, bo ciagle kaszle, zipie i wogle..Poszukam mu homeopaty też.
Zabrzmiało, jakby miał 70-kę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajrzałam do Twojego dziennika a tam wspomnienia z wyjazdu.

Udało się z jaskinią, dostaliście bilety?

Zapomniałam, że jest tez fajnie w Kopalni Złota w Złotym Stoku, trafiliście może tam?

Nawet się w sumie nie wybieraliśmy. Duży wpadł na pomysł, żeby jechać do Kudowy, tak na całkiem luźno, tośmy pojechali. Przy okazji dowiedziałam się, że bilet na tamtejszy Aqua Park to czyste ździerstwo :evil: Jedna godzina w Kudowie, to prawie 2,5h w Oleśnicy :roll:

 

Ja chcę w górki

A w Międzygórzu byłam kiedyś, kiedyś z moją Kasią w sanatorium, było super . To jakieś .........................20 lat temu

Echhhh, te 4 dni to na prawdę było mało, bo tak na prawdę zaczęlismy odpoczywać dopiero trzeciego dnia, a czwartego wczesnym popołudniem już jechaliśmy. Dzieci miały obiecany basen, a i nam się chciało popływać. Tak ciągle jakaś gonitwa, żeby chociaż trochę tych górek zobaczyć i nie siedzieć tylko na miejscu.

 

A Ty sobie chyba żartujesz z tymi 20 latami? Toż musiałas chyba z 10latek mieć, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty sobie chyba żartujesz z tymi 20 latami? Toż musiałaś chyba z 10 latek mieć, co?

 

No nie przesadzaj, ja już niedługo ( mam nadzieję) babcią będę hehehehe

Jeśli chcesz to baaardzo Ci tego życzę :wink:

 

Jak skończymy budowę, to nie będę się gniewać :)

Bo teraz to bym nawet nie miała czasu na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już znikam jutro 6 30 pobudka mam kupić stal :o o 9 ma być na budowie

czy ja po to tyle lat się uczyłam :wink:

żeby o 6 -tej wstawać

 

Ale przyznaj, że się cieszysz :lol: :lol: :lol: :lol:

To zawsze uśmiech na twarzy wywołuje, tzn. ruch na budowie i widoczne postepy :wink:

 

Ale sie ganiamy po naszych dziennikach Meganko? Przeskakuje z twojego na mój o odwrotnie :roll: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się ale ledwo żyję a budowa śni mi się po nocach :o :o :o

nie ogarniam tej kuwety... mowi kot do kota idąc przez pustynię :D

:lol: :lol: :lol:

i nie Tobie jednej takie "koszmary się snią"

ja przez kilka tygodni nie spałam, jak 30 palet darmowych cegieł stało do zabrania i nie było czym :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...