Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

Muszę chwile odpocząć....przy kompie :wink:

 

Meg dojeżdżać będę 12km. Albo autobus, albo auto. Zależy jak się bedę wyrabiać z zakończeniem dnia. Praca raczej od 9 do 17 + soboty. Branża chemiczno-kosmetyczna, stanowisko...dobra pochwalę się - kierownik :oops:

 

A do tamtego chyba zadzwonię, po co będę szukać gościa.

 

No to teraz jak juz wiem wiecej to

 

GRATULUJĘ PRACY!!!!!!!!!

 

http://fort.torun.pl/xinha/plugins/ImageManager/demo_images/szampan.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Afrodyto - ja z tych "nieznajomych" z forum, ale "Twój dziennik czytam z wielką przyjemnością, więc i o szukaniu pracy też poczytałam ...

a jak się tak czyta, to się człowiek "przywiązuje" do autora i szczerze życzyłam Ci, żeby Ci się udało znaleźć DOBRĄ pracę

tak więc chciałam Ci BARDZO pogratulować - super, że się udało i że od razu wiadomo, że TAK

należało Ci się :D

i Twojemu Dużemu też - może w końcu trochę odpocznie

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie ciężka noc zastała :wink:

 

Poszłam z Dużym układać pocięte drzewo w stos. A, że to modrzew, to przez dobre pół godziny wyskubywałam milimetrowej długości igiełki :evil: :roll:

 

Chciałam jeszcze raz podziękować za wsparcie i gratulacje :D

 

mamik, przecież my tu wszyscy jesteśmy jak jedna, wielka rodzina :wink: A mam wrażenie, że gdzieś już się tu spotkałyśmy :D I bardzo mi miło, że zajrzałaś do mnie :lol: zapraszam częściej.

 

Depsia, no nie przesadzajmy, ja tylko do pracy idę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawika prażuchy to rodzaj klusek, podawany /u mnie w domu/ z tłuszczem i skwarkami :wink:

 

A kluski robi się z ugotowanych ziemniaków, nie do końca odcedzonych +trochę mąki pszennej i ziemniaczanej /w równych częściach, mnie wychodzi gdzieś po łyżce na jakieś 1,5kg/

Do parujących pyrków wsypujesz mąkę i przykrywasz. Po 2-3 minutach gnieciesz tak jak na puree, ale mają być "gumowe".

Od razu nakładać na talerz i polać tłuszczem. Ja osobiście z jednej dużej łyżki "wykrawam" kilka mniejszych kawałków.

Do smaku oprószyć solą.

 

Smacznego :D

 

Aha, na tą potrawę zazwyczaj należy ugotować więcej ziemniaków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pijemy z Dużym szampana :D no dobra, wino musujące.

 

Aaaaa! I przekleję posta o pracy do moich rozterek :wink:

 

Trochę mnie czeka załatwiania z lekarzami. Okulista, psycholog, OB, morfologia, a dopiero później do Medycyny Pracy. A to wszystko do poniedziałku wieczora :roll: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamik, A mam wrażenie, że gdzieś już się tu spotkałyśmy :D I bardzo mi miło, że zajrzałaś do mnie :lol: zapraszam częściej.

no tak, w tych "poradach życiowych" coś tam pisałam, bo na budowaniu to ja się nie znam (jeszcze :lol: ) ale na życiu ... prawie jak zawodowiec radzić mogę :lol: :lol: :lol: czy wszyscy tak mają??

a do dziennika zaglądam, często zaglądam i podziwiam nieustająco, wy chyba na jakichś "dopalaczach" jesteście, bo "normalnie" to nie da się tyle w ciągu jednego dnia zrobić :roll:

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło matko.....udało się ......wreszcie......

 

Coś mi się porobiło z kompem i nie mogłam wejść do sieci. Wylazł komunikat, że IP mojego kompa jest hmm...zdublowany, bardzo podobny /tak zapamiętałam/...do jakiegoś innego. To jest błąd systemu Windows. I nici z wejscia do sieci :evil:

 

A kiedy ja nadrobię zaległości forumowe, to nie wiem :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...