Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pogaduchy ze Słoneczkiem w tle


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć Dziewczyny!

 

Jestem, żyję nawet przez sobotę i niedziele trochę odpoczęłam, no i dziś.........mam wolne :D ale polecę na miasto parę spraw pozałatwiać.

 

Czesc

Synek sam jeździ do przedszkola rowerkiem? to gdzie masz przedszkole?

 

Ja jej na to cos w stylu "Idąc do pracy, jak Pani zapewniła prawidłową opiekę dziecku?"

 

nie zrozumiałam chyba bo mam dziwne mysli...

Przedszkole mam 1,5km od domu. Mały musi rowerkiem, bo później z Dużym od niani wracają rowerkami :wink:

Nie wiem o czym myślisz, ale uważam, że podejmowanie pracy wiąże się z pewnymi następstwami. Nie wychodzi się wcześniej 4-go dnia pracy, bo dziecko do lekarza musi iść. Pracując trzeba dziecku zapewnić opiekę w zdrowiu i chorobie. Na moje pytanie gdzie jest ojciec dziecka, powiedziała, ze "musiał dłużej zostać w pracy".To ja jej odpaliłam, że mój mąż też pracuje i też mam dzieci, i to trójkę! Ona z gębą wszechwiedzącej - ale Pani ma dorosłe dzieci :evil: /nawet na taką starą nie wyglądam :evil: / Oj jak ją zabolało uświadomienie ze stoickim spokojem, że mam dziecko w przedszkolu i dwójkę w podstawówce i sobie radzę z opieką. Stąd moje pytanie, bo co ta kobita zrobi jak się okaże, że do pracy trzeba iść, a dziecko chore? trzeba leki podawać, pocieszać, przytulać, pilnować...odwali mi numer w największą robotę typu "jutro nie przyjdę" :evil:

Mało tego! Przyszła w sobotę rano z tekstem wielkiej łaski "To ja jednak przyjdę do pracy..." A miała sie zastanowić i w piątek dać odpowiedź :evil:

 

Na dzień dobry ma u mnie przechlapane :evil:

 

Kaśka, ja od tygodnia wciskam pranie teściowej a w sobotę jak już z dziećmi dotarłam do domu po 18-tej, to wreszcie UMYŁAM OKNA i nawet zdążyłam firanki powiesić!

 

No ale moje drzewo jak leżało tak leży nie tknięte nawet palcem... :roll: :oops:

 

Buziaki na nowy tydzień zostawiam :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afrodytka, ciekawi mnie jedno :)

jak syn jedzie rowerkiem, a ty autem ???

:oops: :oops: :oops: Tak to niestety wygląda...

On wsiada na rowerek i jedzie w strone przedszkola, ja w tym czasie idę po auto, wyprowadzam z garażu, i jadę za Synusiem. Trochę go wyprzedzam i czekam w połowie drogi aż dojedzie i wyprzedzi mnie. Później jadę pod przedszkole i tam czekam aż dojedzie. Wiem jak to brzmi, ale cały czas mam go na oku, bo chorągiewkę ma na rowerku i droga jest prosta. A jak nikogo nie ma na drodze, to się ścigamy :lol: tzn. ja jadę równo z nim, a on stara się mnie wyprzedzić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba też w ten sposób synek czuje się dorosły i odpowiedzialny

i wie, że ufasz mu, a równocześnie, że jest bezpieczny, samodzielny i ważny dla ciebie :)

I zawsze po przyjeździe jest nagradzany przytulaniem i buziakiem, i chwalony, że prawidłowo jechał. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba też w ten sposób synek czuje się dorosły i odpowiedzialny

i wie, że ufasz mu, a równocześnie, że jest bezpieczny, samodzielny i ważny dla ciebie :)

I zawsze po przyjeździe jest nagradzany przytulaniem i buziakiem, i chwalony, że prawidłowo jechał. :wink:

 

 

i w ten sposób inwestujesz w przyszłość, w jego charakter :)

jego pewność siebie rośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba też w ten sposób synek czuje się dorosły i odpowiedzialny

i wie, że ufasz mu, a równocześnie, że jest bezpieczny, samodzielny i ważny dla ciebie :)

I zawsze po przyjeździe jest nagradzany przytulaniem i buziakiem, i chwalony, że prawidłowo jechał. :wink:

 

 

i w ten sposób inwestujesz w przyszłość, w jego charakter :)

jego pewność siebie rośnie :)

Troche chyba za wcześnie, bo skubany sam chce po zakupy chodzić, a zwykle są ciężkie... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...